Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna Vetrex opinie 2015 i 2016

okna vetrex opinue okna vertex opinie okna wertex opinie vetrex opinie 2015 vetrex opinie 2016 vetrex szczecin vetrex stargard vetrex darłowo vetrex koszalin vetrex poznań

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Bzyku~

~Bzyku~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 22:17:30

Nadeszła nowa lepsza zmiana i poco komuś  teraz produkty firmy co została wykupiona przez francuzów ?

Zamknij d*** idioto bo już czytać tych bzdetów się nie da.....

#82 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 23:02:02

Ale wściekłość .Prawda w oczy kłuje .Niewygodna prawda  .Patriotyzm zakupowy Polaków działa.

#83 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 23:06:16

ODRADZAM, ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!! Zakupiłem model V82 - czyli model premium ( za wszystko ponad 50 000 zł). Po kilku miesiącach pod zewnetrzne uszczelki dostał się piach i kurz. Wygląda to po prostu fatalnie, serwis Vetrex - u powiedział ze to nie są szczelne uszczelki i mycie okien oraz padający deszcz bedzie wymywał ten brud, który z wodą wypłynie przez otwory ponizej. NIC TAKIEGO SIĘ NIE DZIEJ, okna mam ponad rok czasu a wyglądają przez to jak by miały przynajmniej 15 lat. Klika dni temu zamiesciłem na profilu fb VETREX - u opinie na ten temat i zdjecia licząc na to że ktoś z VETREX - u zreflektuje się do rozwiązania tego problemu. I co? WSZYSTKO USUNĘLI Z FB - takie to traktowanie klientów.

Francja elegancja - kupa śmiechu

#84 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:10:24

Czy to prawda, że chcą się wycofać z rynku polskiego i produkować tylko na rynek francuski ?

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 16:37:12

A czyli serwisant Vetrexu powiedział że  uszczelki nie są szczelne ? a czy powiedział co jest szczelne  ? Przyznam że bardzo ciekawa teza , bardzo  .  

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 16:37:37

A czyli serwisant Vetrexu powiedział że  uszczelki nie są szczelne ? a czy powiedział co jest szczelne  ? Przyznam że bardzo ciekawa teza , bardzo  .  

#87 ~tomkk~

~tomkk~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 09:45:12

W Poznaniu w Termosmart zamawiałem ostatnio okna OknoPlus u p. Łukasza i jestem zadowolony z obsługi i z samych okien. Porządne PCV, w ładnym wykonaniu, kolorze, i ogólnie designie. Dobrze mi doradził ze standardem okien, zdecydowanie nie trzeba było kupować niczego droższego, żeby izolacja była satysfakcjonująca.

#88 kk001

kk001

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:27:47

W 2018 polecam zainwestować w okna Fakro.Fakro okno dachowe w moim domu jest od początku i po latach ma się dobrze. Stylowe,pasujące do każdego wnętrza 

#89 ~michall~

~michall~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:32:38

Przed tą zimą udało nam się wymienić niedawno okna i padło na polskie OknoPlus. Jak na razie zapowiada się że faktycznie będą fajnie izolować przy większych mrozach ale wszystko wyjdzie w praniu, najbardziej to się boję wichur, wtedy przy starych oknach najwięcej traciliśmy ciepła i trzeba było mocno grzać w piecu żeby zimno nie było w domu.

#90 ~Ada77~

~Ada77~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 18:49:01

Mam pytanie. Jakiej jakości szyby w oknach tej firmy macie ? Czy są rysy lub brud od wewnątrz ? .Czy ramki dystansowe są ładnie docięte ? Czy wycieka klej ?

Czy to jest prawda, żę szyby ocenia się w tej firmie z odległości 2 metrów i jak nie widać wad to uznaje się szyby za dobre bo takie niby są normy ? 

Będę wdzięczna za odpowiedź.

#91 ~Mirek77~

~Mirek77~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 08:10:22

Tania wersja okien na standardowej vece z tanimi ukuciami typu roto .Takich okien jest całą masa na rynku bez szału.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:23:08

Ja kupiłem okna vetrexu niestety w trzech oknach rolety się nie domykały,zgłoszenie do salonu po ok.2 tygodniach ktoś podjechał i wyregulował,ale po tygodniu wszystko się powtórzyło i niestety czekam bo "niedługo ktoś podjedzie " i tak już pół roku .Gwarancja jest w tej firmie tylko do bramy.Później trzeba czekać latami

#93 ~Vetrexopinie~

~Vetrexopinie~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:31:15

Ja kupiłem okna vetrexu niestety w trzech oknach rolety się nie domykały,zgłoszenie do salonu po ok.2 tygodniach ktoś podjechał i wyregulował,ale po tygodniu wszystko się powtórzyło i niestety czekam bo "niedługo ktoś podjedzie " i tak już pół roku .Gwarancja jest w tej firmie tylko do bramy.Później trzeba czekać latami

Coraz to gorzej i gorzej :( W ostatnim czasie słychać coraz częściej takie opinie na wszystkich forach internetowych .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych