Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna wrocław

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 07:21:23

Możecie się podzielić własnymi inspiracjami dotyczącymi wyboru okien plastikowych lub aluminiowych, bo bardzo mi zależy na czymś optymalnym. Najlepiej wskazówki pod budownictwo pasywne, nowoczesne, energooszczędne. Dajcie znać, czy sami wybieraliście okna, czy raczej korzystaliście z jakiegoś profesjonalnego doradztwa? Akurat buduję się w okolicach Wrocławia, więc tutaj kontakty, jak najbardziej mile widziane. Dzięki i pozdrawiam przy okazji.

#2 ~atikk~

~atikk~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 08:17:22

Też w plastiki inwestowałem z oknoplusa i zupełnie nic się z nimi nie dzieje. U mnie dzieciaki zdarza się, że coś walną o okno, ale szyba ok do tej pory, nie zauważyłem nawet zarysować na materiale, więc to jest naprawdę dobra stolarka i taką powinien robić każdy producent, ale wiadomo, jak jest. Swojego czasu brałem te okna w Primie we Wrocławiu przez panią Izę. Podejrzewam, że do tej pory pracuje, bo widziałem przejazdem ostatnio. Spoko babka i doradza profesjonalnie odnośnie wyboru stolarki.

#3 ~mikel~

~mikel~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 17:10:08

Salon Paszkiewicz na Legnickiej 62. Ja mam blisko z pracy do nich. Miła obsługa, fajny wybór więc na pewno uda Wam się tam coś fajnego wybrać. My szukaliśmy okiem pod kątem stolarki z PCV, nie chcieliśmy z innego materiału. Zależało nam też na energooszczędności i tak oto zdecydowaliśmy się na zakup najnowszego wtedy modelu okien z Oknoplast - Prismatic. Elegancki kształt profilu, duża powierzchnia przeszklenia i świetne parametry. Okna w punkt jeśli chodzi o nasz gust, ale mają w Paszkiewicz jeszcze inne modele do wyboru. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych