Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okradanie klientów w smażalni ryb w Ustroniu Morskim ul,Okrzei 2c

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 16:34:29

Smażalnia Ryb Sandacz ul.Okrzei 2c w Ustroniu Morskim z premedytacją okrada swoich klientów.
Smażalnia położona w starszej części Ustronia, w bocznej uliczce. Spory wybór rybek (w tym z grilla) i dodatków (ziemniaki, frytki, kulki, kilka surówek i dressingi). Oprócz tego placki ziemniaczane, zupa rybna i grzanki czosnkowe.
Obsługa pozornie bardzo miła, potrafi doradzić. Na jedzenie trochę się czeka, właściciel przynosi zamówione potrawy do stolika, rozliczenie następuje po konsumpcji i tu zazwyczaj konsternacja sięga zenitu. Zjadłeś ( na oko widać porcje )20 dag ryby czyli 60 zł za kg winny jesteś 12 zł, niestety kasują cię 20 zł. Oczywiście przy większych porcjach łatwiej oszukać, a tu właściciel Kulikowski Marcin ma wprawę jak cholera!
Wszystkie elementy dania wybiera się osobno, co potem, niestety, odbija się na rachunku. Za dwa zestawy z napojami (w tym tylko jedno piwo) zapłaciliśmy prawie 100 złotych, bo ryba ważyła 42 dag a kasuje za nią 42 zł. Przestrzegam wszystkich przed złodziejskimi praktykami w tej smażalni, podający wręcz biegnie do stolika z porcją na tacy, żeby tylko klient nie mógł zweryfikować wagi zakupu a jak zjesz to już po ptakach. Uważajcie a ja dodatkowo powiadomię odpowiednie służby, z chamstwem trzeba walczyć.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 20:09:33

Smażalnia Ryb Sandacz ul.Okrzei 2c w Ustroniu Morskim z premedytacją okrada swoich klientów.
Smażalnia położona w starszej części Ustronia, w bocznej uliczce. Spory wybór rybek (w tym z grilla) i dodatków (ziemniaki, frytki, kulki, kilka surówek i dressingi). Oprócz tego placki ziemniaczane, zupa rybna i grzanki czosnkowe.
Obsługa pozornie bardzo miła, potrafi doradzić. Na jedzenie trochę się czeka, właściciel przynosi zamówione potrawy do stolika, rozliczenie następuje po konsumpcji i tu zazwyczaj konsternacja sięga zenitu. Zjadłeś ( na oko widać porcje )20 dag ryby czyli 60 zł za kg winny jesteś 12 zł, niestety kasują cię 20 zł. Oczywiście przy większych porcjach łatwiej oszukać, a tu właściciel Kulikowski Marcin ma wprawę jak cholera!
Wszystkie elementy dania wybiera się osobno, co potem, niestety, odbija się na rachunku. Za dwa zestawy z napojami (w tym tylko jedno piwo) zapłaciliśmy prawie 100 złotych, bo ryba ważyła 42 dag a kasuje za nią 42 zł. Przestrzegam wszystkich przed złodziejskimi praktykami w tej smażalni, podający wręcz biegnie do stolika z porcją na tacy, żeby tylko klient nie mógł zweryfikować wagi zakupu a jak zjesz to już po ptakach. Uważajcie a ja dodatkowo powiadomię odpowiednie służby, z chamstwem trzeba walczyć.

Gnoje

#3 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 20:36:25

CZEGOS TU NIE ROZUMIEM.CZY W TEJ SMAZALNI JEST SAMOOBSŁUGA CZY OBSŁUGA KELNERSKA.PAN MARCIN DUZO GADA CZASAMI BEZ SKŁADU ALE ZEBY OSZUKIWAC Z PREMEDYTACJA TO SKANDAL.NIE ROZUMIEM JAK MOZNA DAC SIE TAK OSZUKAC.U MNIE W SMAZALNI ZA 2 PORCJE DORSZ Z DODATKAMI[LICZONE OSOBNO] TJ. FRYTKI SURÓWKA NAPÓJ KLIENT PŁACI OK.22-25 ZŁ.

#4 ~bogusia~

~bogusia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:50:55

naprawdę pyszna ryba to jest w Amfiteatrze w Ustroniu Morskim naprawdę rewelacja, waży się przy kliencie nie ma żadnego ciasta bez panierki sama rybka ale pychota, a jakie wędzone dobre i można zjeść świezo uwędzone POLECAM AMFITEATR!!!!!!!!!!!

#5 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 20:48:06

Rzeczywiście , najlepsza ryba i bardzo miła obsługa w Ustroniu Morskim jest przy ulicy Chrobrego 71c .Polecam

#6 ~MONIA~

~MONIA~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 08:38:12

No nareszcie mogę zjeść pyszną rybkę.Czekałam na otwarcie smażalni przy ul,Chrobrego 71c i doczekałam się.Wczoraj byłam i jadłam PYSZNĄ RYBKĘ.Polecam wszystkim wczasowiczom.Rybę tutaj ważą przy klientach,/samą rybę bez dodatków/ jak to robi konkurencja i dlatego jest taniej .POLECAM-SMACZNEGO!!!

#7 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 06:32:38

Droga Moniu z ul.Chrobrego ! Twa autoreklama nazbyt ordynarna i prostacka jest aby była dobrze odebrana . Następnym razem wymyśl coś innego aby zwabić klientów.

halibucie smierdzisz jak ryba

#8 ~Adriano Italiano~

~Adriano Italiano~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 21:19:44

halibucie smierdzisz jak ryba

... Wszak temat o rybach... Zaś nick to tylko nick , teraz będe np. Adriano Italiano i juz lepiej? A ty dalej jesteś kłamczuszką....która kiepsko stara się wylansować.

#9 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:52:38

Najlepsza ryba smażona i zupa rybna jest w Ustroniu we FREGACIE .Potwierdził to nawet Mistrz Kuchni -ROBERT SOWA,będąc w Amfiteatrze na imprezie ZŁOTE PRZEBOJE.Warto jest sprawdzić i spróbować.Kto raz zje ,będzie tam wracał tak jak ja.Smacznego!!!

#10 ~Poznaniak ;)~

~Poznaniak ;)~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 20:06:39

Byłem ostatnio w tej smażalni, ponieważ przeczytałem dużo pozytywnych opinii na gastronauci.pl. Nie zawiodłem się. Cena nie była wygórowana. Zupa rybna z grzanką przepyszna. Wziąłem 2 duże dorsze, widziałem jak kelnerka zapisuje 2x dorsz D!! i dwa małe, przypadek podobny tylko zamiast D to było M. Takie rybki właśnie dostałem, dwa duże były duuuże, dwa małe były w sam raz dla naszych dzieci. Surówki smaczne, własnej produkcji, a nie z wiadra. Panierka cieniutka, dość chrupiąca i smaczna, masełko czosnkowo-ziołowe PRZEPYSZNE!! Sprawdziłem czy jest tak jak autor pisał, że oszukują. Okazuje się że nie, ponieważ na wadze jest robiona tara, (dla autora wyjaśnienia: jest odejmowana waga tacki z dekoracją). Po 3 wizycie dostaliśmy nawet rabat i to całkiem spory. Obsługa bardzo miła, potrafi doradzić, co najważniejsze nie miesza się jeżeli pytamy o charakterystykę ryby. 
Polecam gorąco tą smażalnie, a dla autora taka sugestia, za wyzwiska , tj. złodziej, oszust itd. grozi kara ;)

#11 ~Poznaniak ;)~

~Poznaniak ;)~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 20:07:05

Byłem ostatnio w tej smażalni, ponieważ przeczytałem dużo pozytywnych opinii na gastronauci.pl. Nie zawiodłem się. Cena nie była wygórowana. Zupa rybna z grzanką przepyszna. Wziąłem 2 duże dorsze, widziałem jak kelnerka zapisuje 2x dorsz D!! i dwa małe, przypadek podobny tylko zamiast D to było M. Takie rybki właśnie dostałem, dwa duże były duuuże, dwa małe były w sam raz dla naszych dzieci. Surówki smaczne, własnej produkcji, a nie z wiadra. Panierka cieniutka, dość chrupiąca i smaczna, masełko czosnkowo-ziołowe PRZEPYSZNE!! Sprawdziłem czy jest tak jak autor pisał, że oszukują. Okazuje się że nie, ponieważ na wadze jest robiona tara, (dla autora wyjaśnienia: jest odejmowana waga tacki z dekoracją). Po 3 wizycie dostaliśmy nawet rabat i to całkiem spory. Obsługa bardzo miła, potrafi doradzić, co najważniejsze nie miesza się jeżeli pytamy o charakterystykę ryby. 
Polecam gorąco tą smażalnie, a dla autora taka sugestia, za wyzwiska , tj. złodziej, oszust itd. grozi kara ;)

#12 ~sarbinowiaka~

~sarbinowiaka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 23:17:58

Temat smażalni - nie dotyczy tylko tej w Ustroniu Morskim , ale wszystkich smażalni na zachodniopomorskim wybrzeżu , a może nawet na całym polskim wybrzeżu!

Dlaczego ta smażalnia ma być inna , jak te pozostałe ?

Wszystkie działaja wedlug jedenej zasady / jak si ę da wydoić klienta , to  dlaczego nie !

Ja swoich wczasowiczów uprzedzam , że :

- w tym i tym punkcie / smażalni / ryba jest świeża i pewna !

- proszę określać gramaturę zamawianej ryby !

#13 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 16:02:35

Ja polecam wszystkim smażalnię ryb "Delfinek" na ulicy nadbrzeznej :) Przepyszna rybka!

#14 ~Darek Łódź~

~Darek Łódź~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 13:11:49

A ja poleam smażalnie u Huberta,lepszego dosza nie jadłem nigdzie!!!

A flaki czy tatar???......Palce lizać!

#15 ~Andrzej Kawiński~

~Andrzej Kawiński~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 14:39:55

Ja polecam wszystkim smażalnię ryb "Delfinek" na ulicy nadbrzeznej :) Przepyszna rybka!

no może przepyszna ale ja jak byłem to szału nie było. W sumie zwyklutka .... Najlepsza jest u Kulikowskiego! Tylko trzeba ich pilnować z płatnością, ale rybę mają BAJKA!

#16 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 14:03:09

Najplepsza smazalnia ryb w Ustroniu Morskim moim zdaniem to Przystan Rybacka Delfin. Z duzego doswiadczenia moge podzielic sie z Panstwem swoja opinia, gdyz ryby z naszego morza sa swieze wlasciciele posiadaja wlasny kuter, ktory stacjonuje aktualnie w Kolobrzegu. Ryba jest pyszna, panierka delikatna i cienka dzieki czemy ryba nie traci swoich walorow pod wzgledem smaku jak i jakosci. Cena za rybe jest przyzoita. Smazalnia jest polozona w pieknej okolicy z widokiem na morze. Obsuga smazalni jak rowniez wlasciciele sa bardzo bardzo mili, personel jest mlody lecz doswiadczony po rozmowy z obluga dowiedzialem sie, iz Panie pracuja tu juz 5 sezon. Bardzo polecam ta smazalnie i gwarantuje Panstwu, ze ta smazalnia spelni wszelkie oczekiwania. Ja na pewno tam wroce po raz kolejny. Pozdrawiam Serdecznie Marysia.

#17 ~Marek z Poznania~

~Marek z Poznania~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 14:18:40

Rzeczywiście tak jest byłem teraz z rodziną na majówce ryba pycha. Polecam 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 10:18:54

Ja też

#19 ~SEBASTIAN~

~SEBASTIAN~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 16:11:06

W smażalni ryb  FREGATA w Ustroniu Morskim podają wspaniałe rybki smażone i z pieca .Zawsze kiedy jestem wUSTRONIU  muszę odwiedzić smażalnię i zjeść wspaniałą ,smaczną rybkę.Polecam wszystkim -spróbujecie raz i będziecie stałymi klientami.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2014 - 23:15:47

:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych