Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okradanie klientów w smażalni ryb w Ustroniu Morskim ul,Okrzei 2c

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:53:23

a ja nie polecam, a wręcz odradzam max kebab. Zamówiłam tam 2 zestawy na obiad z rybą, frytkami i surówką, a dostaliśmy do tych zestawów ponad kg ryby i do zapłaty prawie 100 zł. Kiedy powiedziałam, ze tego nie chcemy bo jesteśmy tylko ludźmi a to porcja dla słonia, paniusia powiedziała, że nie mówiliśmy ile ryby chcemy, a ona daje co ma. Obsługa stała się opryskliwa, paniusia zaczeła wrzeszczeć, że nie może cofnąć paragonu, koniec końców pieniędzy nie oddała, więc jeśli jecie jak normalni ludzie a nie za 3 osoby to nie polecam, bo wyrzucicie kasę w błoto!!!!!!!!!!!!!

#22 ~mniej niz zeroooo~

~mniej niz zeroooo~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 15:16:48

Ryba w kebabie ?

Polskie cudo.

Wiocha.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 16:43:05

Kupcie sobie mrożonkę w Biedronce + mrożone frytki i będziecie mieli to samo, tylko dużo taniej. Chyba nie myślicie, że w smażalniach podają "świeżutką rybkę prosto od rybaka"

#24 ~dorszyk miniaturka~

~dorszyk miniaturka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 16:51:03

No a co ???

Dorsz prosto z kutra !!!

#25 ~gochna~

~gochna~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 17:14:27

Byłam na rybce przy małym porcie , zamówiłam i czekam.Jak usłyszałam cenę to zdębiałam -32 zł za kargulenę z frytkami.Ryba sucha,bez smaku,frytki nasiąknięte tłuszczem że jeszcze w życiu takich nie jadłam.Dopiero w pensjonacie przeczytałam na paragonie ,że ważyła 0,46 kg.Kpina,kpina i wielkie oszustwo.

#26 ~tak szczerze :~

~tak szczerze :~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 18:51:07

jestem w ustroniu morskim 5 rok i zmieniam prace co jakis czas bo polowa szefow to zlodzieje i kretacze ciezko jest trafic na kogos dobrego wszystkiego zaluja jedzenia picia .zawsze trafi sie jakas wiedzma w pracy która bedzie donosic skłucac wywyzszac sie i nie raz dostalam opierdziel od klijentów za to ze to duza ryba czasami nie dosmazona albo ze długo trzeba czekac niestety klijenci nie patrza na to ze ja tylko obsługuje tzn podaje rybe i ja waze nie pójda do kuchni do osób które to robiły tylko krzycza przy wszystkich wlasnie na ciebie za niewinnosc .! szefostwo przychodzi wyciaga pieniadze z kasy i nic ich nie obchodzi wisi nad toba 5 kamer nie masz czasu do toalety isc a co dopiero cokolwiek zjesc jak zobacza ze usiadziesz na chwile jak burza obiadowa minie to kaza ci sprzatac szorowac myc toalety nieraz specjalnie nawet przy klijentach którzy siedza i jedza gdzie sie zaraz robi błoto tylko dlatego ze nie maja za grosz współczucia na koniec dnia jeszcze odcinaja ci z pesji bo cos sie nie zgadza bo z kasy wybiera pieniadze w ciagu dnia a ty nie masz czasu tego kontrolowac bo patrza ci na rece głodni ludzie. i brakuje nie raz 50 zl czasami 100 tłumacza pomyłki sie kazdemu zdarzaja .ALE IM NIE ! musisz to oddac BO NIC NIE UDOWODNISZ. kupuja wielgasne płaty ryb i kaza wciskac ludzia .tamtym co smaza te ryby nie szkodzi bo ich nie widac ale ty musisz to dac i powiedziec temu biednemu klijentowi ze ma własnie zapłacic 50 zl za jeden obiad którego nie da rady zjesc . zarabiaja na was wielka kase a od datkow na chore dzieci uciekaja MILIONERZY nawet 20 zł ciezko dac ... dlatego troszke szacunku dla niewinnych pracowników którzy dostaja opierdziel od szefów pózniej od klijenta i osób smazacych ryby którzy maja ubaw jak na ciebie sie dra ludzie bo oni sa schowani łapac szefostwo .a nie wyzywac sie na pracownikach teraz o prace ciezko zapierdzielasz cały dzien za marne grosze dobre prace sa zazwyczaj pozajmowane dokładnie dziewczyny sa az po 5 sezonów a nie kazdy moze sobie pozwolic aby sie zwolnic .nie oszukujmy sie bogacze w wakacje nie pracuja . sorki zboczylam z tematu ryby wcale nie sa swieze wszystko mrozonki przynajmiej u mnie sie nigdy nie zdarzyło w zadnej smazalni ale jedna czy dwie osoby to chwala czytajac to co pisza .kto by sie bawił tak.zebrac rano pracowników jechac po rybe na przystan wozic ja do kuchni jeszcze czyszczenie codziennie to kupe roboty a sprzatania po tym ho ho mrozonki wygodne i tanie i nawet popsute mozna zjesc . w jednej knajpie takie stare ryby wciskali ludzia ze az na wymioty sie zbierało takie smierdzace!! lezały po kilkanascie dni rozmrozone ale po usmazeniu było ok . ludzie to jedli... w jednej odmrazane byly rano te co nie zeszły zamrazane wieczorem i tak w kółko. w jednej smazalni jest taki syf za drzwiami ze na sama mysl o jedzeniu w tym miejscu gdzie widzisz to wszystko odechciewa sie jesc .a na zewnatrz wszystko wyglada pieknie i smacznie naprawde warto kupic swieza rybe na przystani i zrobic samemu nie moge polecic zadnych z tych miejsc.do tego reka reke myje.do jednej sanepid nawet nie zachodzi bo za moich czasów go nie było to wszystko jest juz ugrane inaczej zamkneli by to . nikt nawet umów na oczy nie widział albo dzwonia rano przed wizyta i uprzedzaja tak akurat było w 2 pracy no cóz taki kraj . mam nadzieje ze rodzice którzy faszerowali dzieci tymi dobrymi rybkami rozprawili sie z zatruciami i bólami brzucha . ciezko było na to patrzec ale rece zwiazane .czasami mówiłam po kryjomu ze mrozonki albo co swieze jest ale balam sie ze dojdzie to do góry i bedzie zle.najwiecej prawdy dowiecie sie od kelnerek barmanek i tych co stoja na kasach jesli dyskretnie spytacie o swiezosc rybki.

#27 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:24:23

A ja nie polecam Fiszeriji na rogu Wiejskiej! 

Zupa rybna to kostka bulionu z Winiar z dodatkiem kawałków ryby! A to niby zupa dnia! pizze średnie... 

Dobra rybka jest we Fląderce - żółty namiot :)

#28 ~wczasowiczka - rena~

~wczasowiczka - rena~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:53:29

właśnie kończymy pobyt w Ustroniu Morskim.

nie jadaliśmy w stołówkach, choć to pewnie byłaby znacznie tańsza opcja.
Jeśli ktoś ma ochotę stołować się na mieście z czystym sumieniem mogę polecić, kurczaka z rożna z baru "pod kogutem", na prawdę smaczny. Mają też bardzo dobre smażone szprotki i jak za 7zł dość duża porcja, którą na prawdę można sobie pojeść. Pizze i rybę z grilla w knajpie włoskiej na chrobrego, chyba "Corleone". Ryba smażona tylko w delfinku, na ul nabrzeżnej (droga bezpośrednio wiodąca na plażę) Nie polecam natomiast obiadów w sąsiadującej smażalni Sola. można naciąć się na ceny. za obiad dla dwóch osób z napojami zapłaciliśmy tam 70zł przy czym za podobny zestaw w delfinku 46zł, różnica znaczna, również w jakości potraw. "Kabaczek" na głównym deptaku nie koniecznie, ale całkiem odradzić nie mogę. My byliśmy tam tylko raz i nie wyszliśmy szczególnie zachwyceni. Owszem żurek pyszny, mogę polecić z czystym sercem, warto. Co do reszty mieliśmy wrażenie,że wszystko pływa w oleju, ale proponuje wyrobić sobie samemu opinie na temat tego lokalu. Ceny porównywalne do reszty lokali w ustroniu. Desery, ciasta i lody polecam w kawiarni Azyl, bardzo smaczny sernik domowy i szarlotka ;) Kawa również smaczna. Jedyny minus tego miejsca, moim zdaniem, to samoobsługa (choć to pewnie bardziej uwaga do właścicieli lokalu), trzeba samemu zamówić czy ladzie, potem przynoszą do stolika, ale goście są zdezorientowani i często czekają na obsługę zanim sami zdecydują się podejść i złożyć zamówienie. We wspomnianej tutaj avonlea nie byliśmy. 
w delfinie przy plaży jedliśmy tylko ryby wędzone i faktycznie można polecić. Smażonej nie jedliśmy, jednak z pewnością są równie pyszne. dodatkowym plusem delfina jest możliwość zakupienia wędzonej ryby "na podróż", pakują wtedy próżniowo, opakowanie kosztuje dodatkową złotówkę, ale warto biorąc pod uwagę jakość i smak rybki.
miłego i smacznego pobytu :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:36:43

No a co ???

Dorsz prosto z kutra !!!

Dorsz prosto z kutra! Ale się uśmiałam .A tołpyge mrozoną co udaję świeżego dorsza to nie łaska.

#30 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 13:35:39

Stanowczo odradzam Fisheriję. Omijajcie szerokim łukiem tę knajpę. Zamówiłam pizzę Pepperoni, która była wręcz niezjadliwa! Po jednym kawałku myślałam, że zacznę pluć ogniem. Lubię pikantne potrawy, ale w momencie, gdy mały kęs wypala gardło, do tego licząc złośliwą obsługę i zarozumiałego kucharza, który stwierdził, że nie dostanę zwrotu pieniędzy, bo (cytuję) "będę do tyłu i dostanie mi się od szefa, a pani dobrze wiedziała co zamawiała, nie zrobię drugiej pizzy", to momentalnie odechciewa się przekraczać progu tego miejsca. Ból gardła i brzucha gwarantowany, a to wszystko spowodowane jednym kawałkiem pizzy, która wypala wnętrzności. Kadra, profesjonalnośc kucharzy i atmosfera tego miejsca pozostawia bardzo dużo do życzenia. Nie usłyszałam ani trochę pokory w głosie i w zachowaniu kucharza, nie mówiąc nawet o przeprosinach. Natomiast poinformowano mnie, że nie jestem jedyną osobą, która miała zastrzeżenia co do smaku tejże pizzy. To mówi już samo za siebie. Jeśli nie chcecie się rozchorować, ani narazić na to swoich dzieci - stanowczo odradzam knajpę Fisherija!

#31 ~karolka~

~karolka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:26:27

W Ustroniu Morskim nie można nigdzie zjeść dobrej rybki

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 22:06:08

Ale napić się dobrej wódeczki można wszędzie i oto mi właśnie chodziło, wystarczy mi tylko kaszanka z cebulką i chlebek na zagrychę.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 22:00:24

Sandacz odradzam zdecydowanie!!!Dorsz z frytkami i surówka dla jednej osoby 40 zł...Ryba nie specjalna.

#34 nieznanik

nieznanik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2015 - 13:50:19

wszystkie ryby są blllleeee. od dziec ich nie lubiłem i na starość ie udało mi sie polubić ;p

#35 ~Polska centralna~

~Polska centralna~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:59:42

Nie
Polecam flonderki co do smaku dorsz źle rozmrozony pod panierka wodą ale cena czyni cuda...

#36 ~Polska centralna~

~Polska centralna~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:24:46

Deserki np popularne gofry tylko w atlantic biała budka z małym ogrodkiem

#37 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 00:07:47

A ja 2 lata temu miałem okazję zjeść rybkę w Delfinie, przy plaży. Rybka była bardzo smaczna i pomimo, że nocleg miałem w Sianożętach, to kilkakrotnie szliśmy z rodziną taki kawał specjalnie na rybę do Delfina. Jedyne delikatne zastrzeżenia mam do samej panierki. Do domu dla rodziny również kupowaliśmy ryby wędzone od nich. Tak więc ja polecę tą smażalnię. Cenowo nie było tragedii, a rybka smaczna :)

#38 ~Zawiedziona~

~Zawiedziona~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 08:26:37

W Delfinku ryba bez szału, ale surówki beznadziejne!!! Żenada!!!

My tam nie wrócimy!!!

#39 ~kadia~

~kadia~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 16:04:07

A czy ktos wie czy w tym roku jest juz ta smazalnia czynna bo tam byl renont w 2015

#40 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:30:14

A czy ktos wie czy w tym roku jest juz ta smazalnia czynna bo tam byl renont w 2015

może ktoś coś wie ?? jak nie to za tydzień się dowiem :-) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych