Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 22:15:50

Tak to prawda. Jestem wieloletnim pracownikiem samorządowym w Mielnie. Tragedia i wstyd dla gminy.

#22 ~stańczyk~

~stańczyk~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 22:32:08

Mi by było wstyd przyjąć te pieniądze pamiętając o tej biedzie

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 22:42:27

Budżet się nie zamyka a ona zarządała podwyżki. Ciekawe co zrobi na koniec roku ?
Do zapłaty ma cofnięte dotacje za Łazy i Sarbinowo.

#24 ~Elżunia~

~Elżunia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 22:45:09

No właśnie 2 mln do zapłaty za żle rozliczone dotacje i na dodatek ok. 500 tyś brak na koniec roku aby zamknąć budżet. Chyba chce odprawę dużą wrazie co?

#25 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 03:56:41

Jeden wielki skandal !!!!!!!!!a pozniej w mediach jest podawana jaka to mamy średnia krajowa !!! tylko nikt tego nie zobaczy na oczy ,chyba zeby z sumowac z 3 pensie ze soba

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 06:13:58

Nie wiem o co tyle krzyku (widać że ludzie zazdroszczą). Przecież z tego zostaje jej na rękę około 7000 w mojej opinii to nie są jakieś duże pieniądze dla najważniejszego urzędnika w gminie. To ile według was powinna zarabiać 2,5 tysiąca? Jesteście śmieszni z tą swoją zawiścią. Do wszystkich tych co narzekają kogoś wysokie zarobki - trzeba było w młodości się uczyć, a nie pić piwko w krzakach.

#27 ~we~

~we~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 07:25:47

BOŻE widzisz a nie grzmisz
Ta Pani nic nie robi !!!

#28 ~detektyw~

~detektyw~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 08:11:10

A zarabianie 10 tys . to tez robota ????????????!!!!!!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 08:43:13

Trudno ocenić zasadność podwyzki.Pani wojt wydaje się rozsądniejsza niż poprzednik.Ale sytuacja finansowa Mielna jest ciężka.Mielno stracilo na znaczeniu i świat się zmienił. Wakacje nie kojarzą się z Mielnem.Wakacje -to wypad do ciepłych krajów po słońce. Mielno słonca nie gwarantuje i temperatury letniej też. Ponadto polityka dmuchania balona przez poprzedniego wójta doprowadziła do gigantycznego zadłużenia.Sezon letni nie powoduje już takiego eldorado jak w poprzednich dekadach. A więc sobie takie Mielno dynda na swojskich zasadach ,ale Monte Carlo się skończyło. I trudno finansować obsługę długu i bieżące finansowanie Mielna. Taka sobie gmina...

Jak poprzednik odchodził to zadłużenie 36% a teraz prawie 58%. Trochę faktów teraz to jest dmuchanie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 11:09:02

Drzewa ma głęboko w tyłku, zła to kobieta jest.

#31 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 15:10:46

duży musi mieć tyłek :blush:

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 15:45:43

Tyle krzyku!!! przeciez sama sobie nie przyznała podwyzki

#33 ~pracownik MOSiRu~

~pracownik MOSiRu~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 17:03:50

Radni powinni zgłosić podwyżki dla pracowników fizycznych MOSiRu, starają się i wypruwają żyły aby teren gminy jakoś wyglądał i zarabiają po niecałe 1200 zł i jak tu żyć??? Cieszyliby się z 200 zł podwyżki.

#34 ~1 mln $~

~1 mln $~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 19:21:43

Za zasługi w walce z atomem i współpracą z PO powinna dostać 1 mln $

Przecież to był. żart. 1 mln $ ale chyba do zwrotu.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 23:24:11

Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi na forum dzisiejszego ranka miałam zły sen , który mnie ze strachem skutecznie przebudził !
Śniło mi się , że po przez zarządzanie P.Wójt moje podatki wobec gminy wzrosną o prawie 100 % !

#36 ~gminny boss~

~gminny boss~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 08:24:55

duży musi mieć tyłek :blush:

Do czego ?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 08:43:52

Jak poprzednik odchodził to zadłużenie 36% a teraz prawie 58%. Trochę faktów teraz to jest dmuchanie

Tak tylko czemu ZCh pozostawił 15 mln długu i masę zabagnionych tematów - Sarbinowo odszkodowania za Południową, Łazy pobudował tam gdzie nie trzeba. Zresztą w końcu urzędnicy z nadania ZCh powinni zacząć odpowiadać za swoją pracę. Taki z ZCh menager to niech idzie wyżej do roboty w jakimś zagranicznym potentacie ekonomicznym, niech robi karierę, tyle szkół pokończył i zna trzy języki polski, angielski i rosyjski.

A i niech zabierze ze sobą Prusinowskich i Giełdoniów.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 09:41:36

Mielno! zaczyna robic sie wielką wiochą i coraz więcej turystów przestaje tu przyjeżdżać. zobaczmy jak inne miejscowości nadmorskie się rozwijają i coś pozytywnego sie tam dzieje a nie tylko budy z handlem i kolejna dyskoteka a do tego zapita młodzież. Strach wybrać się na spacer!!!! Brud, smrud i żenada!!! A do tego ceny z kosmosu, co niektórym w glowach się poprzewracalo w dwa miesiące chcą się ustawić na cały rok...nie dajmy się zwariować. Nie dziwie sie że ludzie wybierają inne zakątki świata na wakacje bo przede wszystkim jest taniej!czyściej!kulturalniej! można coś zwiedzić! Może nowa pani wójt to zmieni bo jak nie to kiepsko to widze !!!!

#39 ~como~

~como~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 17:29:20

Ta baba nie zasługuje nawet na 1500 zł brutto. Tyle wynosi najniższe wynagrodzemie . To zwykły tłuk, który nie potrafi nic. Pracownicy w urzędzie śmieją się z niej. Wpadła na ten stołek przez przypadek.

i tu się się z Tobą zgadzam gminne pośmiewisko

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pensja, wojt, gmina, mielno, forum, 2012, wójt, podwyżka, na waciki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych