Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Optyk Koszalin

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aniolek1718~

~Aniolek1718~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 12:04

Witam:) Czy zna ktoś dobrego i taniego optyka na terenie Koszalina? Najlepiej sprawdzony:) Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam:)

#2 Wisieńka

Wisieńka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 21 sierpień 2009 - 13:04

Witam:) Czy zna ktoś dobrego i taniego optyka na terenie Koszalina? Najlepiej sprawdzony:) Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam:)

Ja zakupywałam swoje okulary w Forum. Miła obsługa, ceny w miarę, profesjonalne badanie wzroku (darmowe), w dodatku ubezpieczenie okularów w przypadku złamania, uszkodzenia, utraty, pozostawienia lub kradzieży na jeden rok (kosztuje 10zł, ale nie jest obowiązkowe). Firma na okulary i szkła daje 3 lata gwarancji. Dodatkowo bezpłatny serwis: kontrola poprawnego dopasowania okularów i ewentualna korekcja, czyszczenie ultradźwiękami, dokręcanie, wymiana i zabezpieczanie śrubek. Jestem zadowolona z wyboru. Ewentualnie jeszcze można się udać do optyka na Łużyckiej.

#3 ~Aniolek1718~

~Aniolek1718~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 14:45

Dziękuje za radę:) A tak ta cena w miarę to mniej więcej ile jeśli można wiedzieć?:)

#4 Wisieńka

Wisieńka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 21 sierpień 2009 - 15:00

oprawki 90 zł, mam Charme typ Flex, dzięki czemu jak mnie dziecko za okulary pociągnie, to mi ich nie rozerwie:) za szkła dałam 75 zl. W optyku na łużyckiej cały koszt wyniósł mnie 160zł. Jednakże w Forum można i nawet za 40 zł kupić, tylko że wtedy jest ograniczony wybór oprawek i nie są zbytnio atrakcyjne

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 18:10

Kogo obchodzi ile ty wydajesz ? Wisienko? Dzisiaj wieczorem na plazy ?

#6 Wisieńka

Wisieńka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:04

Patrz post nr 3

#7 ~_~

~_~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:19

Ten Gość to jakiś niewyżyty desperat, jednym słowem dupek :)

#8 ~Kika~

~Kika~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:40

Godny polecenia jest także Optyk na początku ulicy Piłsudskiego, miła i fachowa obsłuuga oraz bardzo duzy wybór oprawek za przystepną cenę.

#9 ~nirjamB~

~nirjamB~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 10:33

Mnie to bardzo interesuje, gdyz nie stac mnie na wygorowane ceny u nazych optykow. za najzwyklejsze szkla i oprawki najtanie zaplacilam 110 zl a to przy rencie 680 zl jest bardzo duzy wydatek. W czlym miescie sa podobne ceny, teraz - narazie, wirm z doswiadczenia, ze przy otwarciu zawsze daja promocj- obawiam sie, ze dlugo to nie potrwa, obym sie mylila. Bardzo atrakcyjne warunki i napewno zaraz z nich skorzystam. Dzieki.

#10 ~Aniolek1718~

~Aniolek1718~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 18:18

Witam:) Wybrałam się do poleconego optyka w Forum. I jestem bardzo zadowolona:) Za wszystko zapłaciłam 70zł:) Sięgnęła mnie jeszcze jakaś promocja:) Za to u optyka obok za te same okulary zawołali 500zł. i tylko dlatego,że miały być przyciemniane w 50%. Gorąco polecam optyka w Fielmann:)

#11 Wisieńka

Wisieńka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:57

Witam:) Wybrałam się do poleconego optyka w Forum. I jestem bardzo zadowolona:) Za wszystko zapłaciłam 70zł :) Sięgnęła mnie jeszcze jakaś promocja:) Za to u optyka obok za te same okulary zawołali 500zł. i tylko dlatego,że miały być przyciemniane w 50%. Gorąco polecam optyka w Fielmann:)

To się bardzo cieszę, że mogłam polecić dobrego i taniego optyka :)

#12 morph55

morph55

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 11:54

Czasami strasznie zdzierają na oprawkach ale miejmy nadzieję że wkrótce ceny będą bardziej zatanistyczne.

#13 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 11:42

Odradzam wszystkim optyka na ul. Łużyckiej. Od lat byłam ich klijentką i jak nie składałam reklamacji było wszystko ok. Złożyłam reklamację na szkła i w zamian dostałam szkła jak denka od słoika. Zostałam z okularami, które nie nadają się do noszenia, bo są grube, ciężkie i brzydko wyglądają.Po długiej i nieprzyjemnej wymianie zdań na otarcie łez dostałam 100 zł.a całe okulary kosztowały 500 zł. jużnigdy nie skożystam z ich usług, bo szkoda nerwów i pieniędzy.

#14 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 23:44

Ja niepolecam firmy Fiellman z Forum. Za okulary dałam prawie 500 złotych.Oprawki niby super mocne tytanowe z czego po 1,5 roku farba z nich zeszła i teraz mam obdrapane oprawki i pani w Fielmanie niestety nie może mi pomóc bo na okulary tylko jest 1 rok gwarancji i niestety będę musiała zakupic nowe okulary.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 14:17

ul harcerska optyk dobry

#16 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 23:45

Optyk na przeciwko Katedry-nowy zakład.bardzo się starają.Robią dobrze i w miarę tanio.mają darmowe badanie.miła i fachowa obsługa.polecam

#17 ~rozbawiony~

~rozbawiony~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 10:29

Jak widać każdy się tu sam poleca. Ehhh...

#18 ~optyk~

~optyk~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 12:12

do kołobrzegu... do kołobrzegu :D tam sa super optyki, tez mam ale nie podam adresu bo bedą krzyczec :D

#19 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:33

Ja też mogę Fielmanna polecić, okulary wyrobiłam już tam dwa lata temu i do tej pory odpukać nie mam z nimi problemów. Oprawek był duży wybór, również takie z górnej półki, ale ja się zdecydowałam na takie skromniejsze, dzięki czemu nie zapłaciłam drogo za okularki, a i tak są ładne :)

#20 Cronwell46

Cronwell46

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 13:35

A powiedzcie mi jakiś optyk w Wrocławiu? Nie chce robić nowego tematu.

Nie drogi, najlepiej z darmowymi badaniami. Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

logoimage1.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych