Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

244 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 15:32:17

Witam, poszukuje dobrego ortodonty, dotychczas w sieci odnalazlem 3 oferty odnosnie tego typu gabinetow w Koszalinie:
*http://www.ortodoncja-adent.pl/stomatolog-ortodonta.html - bylem na wizycie, cena samego badania 170 zl, tego samego dnia postawowilem sie wstrzymac i skontaktowac z osoba ktora korzystala z ich uslug- generalnie nie byla zadowolony leczeniem
*http://www.ortodonta.koszalin.pl/kontakt.html - na temat tego gabinetu odnalazlem same pozytywne opinie, widac to sie im musi odzwierciedlac w postaci klientow, bo do konca maja wstrzymano zapisy ;]
*http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Ortodoncja/Zachodniopomorskie/Gabinet-ortodoncji/D73,W32,k149224.html - ostatni z gabinetow jaki zdolalem odnalesc w internecie, prosze o jakies opinie na temat gabinetu na Legnickej 6-10

PS Nie mylic z dentystami.

#2 ~kaśka29~

~kaśka29~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 18:18:01

Polecam ortodontę dr Jedlińską przyjmuje w gabinecie "ADENT" ul. 4 Marca Koszalin, jest dość drogo, ale polecam warto, sama rok temu miałam jeszcze aparat, z eektu jestem bardzo zadowolona, a nosiłam 15 miesięcy.

#3 ~wega~

~wega~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 12:09:40

Polecam DENTALMED na ul. Zwycięstwa 177a. Chodzę do dr. Karolaka i jestem bardzo zadowolona. Cena za aparat to 1200zl + comiesieczne wizyty po 50 zl. Jakiekolwiek "usterki" w aparacie są naprawiane za darmo.

#4 ~~Ola~~

~~Ola~~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 23:22:21

Absolutnie nie polecam dr.Karolaka!!! Jest tani i bardzo uprzejmy, ale niestety niezbyt dokładny a to bardzo istotne. Poza tym omija bardzo istotne sprawy tj.np zdjęcie rendgenowskie przed założeniem aparatu (teraz juz wiem ze to niedopuszczalne), albo umycie zębów przy zmianie gumek. Po zdjęciu aparatu byłam zachwycona, ale dopiero po jednym dniu zauważyłam , że mam pozostałości po kleju a gdzie indziej nadwrażliwość wynikająco ze zbyt głebokiego szlifowania. Poza tym po roku czasu widzę ,że cała 2,5 letnia męka poszła na marne bo zęby mi wychodzą poza łuk i się krzywią!

#5 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 20:41:03

ABOSTOLUTNIE NIE POLECAM KAROLAKA! TAK JAK WYŻEJ - MIŁY I SYMPATYCZNY ALE PONOĆ WOGÓLE NIE JEST ORTODONTĄ... NO I NIE UMIE WYRYWAĆ ZĘBÓW. Polecam dr Jedlińską na 4 marca - bardzo miła i sympatyczna a do tego fachowa. W tym samym gabinecie (A-Dent) polecam bardzo dobrą stomatolog Panią Piotrowską! :-)

#6 ~ulala~

~ulala~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 18:02:32

Zdecydowanie Pani Doktor Jedlińska to bardzo dobry fachowiec. Polecam bez dwóch zdań. Prawdą jest , że często powiewa chłodem, ale zależy to głównie od charakteru człowieka. Prośba - Pani Doktor proszę częściej uśmiechać się do pacjentów. Opieka pielęgniarska bardzo dobra i życzliwa na każdym kroku

#7 ~odeta~

~odeta~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:47:16

Co wy wypisujecie? Mi Karolak wyrwal dwie gorne czworki, do aparatu ortodontycznego i nic mnie nie bolalo!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 16:11:21

Absolutnie nie polecam dr.Karolaka!!! Jest tani i bardzo uprzejmy, ale niestety niezbyt dokładny a to bardzo istotne. Poza tym omija bardzo istotne sprawy tj.np zdjęcie rendgenowskie przed założeniem aparatu (teraz juz wiem ze to niedopuszczalne), albo umycie zębów przy zmianie gumek. Po zdjęciu aparatu byłam zachwycona, ale dopiero po jednym dniu zauważyłam , że mam pozostałości po kleju a gdzie indziej nadwrażliwość wynikająco ze zbyt głebokiego szlifowania. Poza tym po roku czasu widzę ,że cała 2,5 letnia męka poszła na marne bo zęby mi wychodzą poza łuk i się krzywią!

Ludzie ten gość z palca zakłada lekarstwo do zębów i skleja nim zęby, że z dwóch robi się jeden. Jak mój stały dentysta wrócił z urlopu i to zobaczył to długo nie mógł się nadziwić. Nigdy Karolaka i Bogurskiego z ulicy Bocznej. Ci dwaj, zresztą dobrzy znajomi, tylko kasują szmal i wcale nie poświęcają czasu pacjentom!

#9 adrianka

adrianka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 22:04:46

ortodonta w Mielnie tel.516 143 948

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 16:06:09

Ach,ilu ludzi, tyle charakterów,mąż chodzi do Bogurskiego i bardzo sobie chwali jak i wielu ludzi, którzy tam chodzą od lat,ciężko się dostać,terminy odległe,a to chyba świadczy o czymś.Jedlińska natomiast jak dotąd wyciągnęła od koleżanki kupę kasy,a nic jeszcze nie zrobiła.

#11 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 13:36:20

Ludzie ten gość z palca zakłada lekarstwo do zębów i skleja nim zęby, że z dwóch robi się jeden. Jak mój stały dentysta wrócił z urlopu i to zobaczył to długo nie mógł się nadziwić. Nigdy Karolaka i Bogurskiego z ulicy Bocznej. Ci dwaj, zresztą dobrzy znajomi, tylko kasują szmal i wcale nie poświęcają czasu pacjentom!

#12 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 20:40:53

polecam P. Ziembę , bardzo dobry ortodonta, ja jestem z tych "trudniejszych przypadków" i leczeni trwa już 2,5 roku, ale to co potrafi Pan Ziemba jest naprawdę imponujące, wątpię ,że w Koszalinie jest jakiś lepszy ortodonta

#13 ~Grisza~

~Grisza~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:38:05

polecam P. Ziembę , bardzo dobry ortodonta, ja jestem z tych "trudniejszych przypadków" i leczeni trwa już 2,5 roku, ale to co potrafi Pan Ziemba jest naprawdę imponujące, wątpię ,że w Koszalinie jest jakiś lepszy ortodonta

Przede wszystkim szukać ortodonty prawdziwego który ma II stopień specjalizacji a nie lekarza ogólnego który skończył kurs i uważa się za ortodontę.

#14 ~Dizzy~

~Dizzy~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 23:28:18

No i jasny gwint. Ciezko pracowalem w sezonie, zeby zdobyc fundusze na upragniony aparat, minelo pare miesiecy i jeszcze nic w tym temacie nie poszlo do przodu, bo zewszad dochodza sprzeczne informacje. Czytam opinie internautow i jeden poleca, a drugi zaraz po nim odradza danego ortodonte. I tak w kolko, na zadnego nie moge sie zdecydowac, bo szkoda mi pochopnie stracic swoj czas i pieniazki. Czy sa tu osoby, które korzystając z wlasnych doswiadczen sa w stanie polecic mi dobrego specjaliste, na ktorego stac normalnego obywatela tego kraju?

#15 ~xxxawery~

~xxxawery~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 16:11:15

podbijam temat, licze na swieze opinie.

#16 ~el_dohtore~

~el_dohtore~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 08:00:09

nie polecam Karolaka... masakra jakas a nikt z innych ortodontów nie chce po nim przyjmować i poprawiać...

#17 ~Dizzy~

~Dizzy~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 20:08:00

Podbijam ponownie. Do kogo po aparat?

#18 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 22:11:40

nie polecam Karolaka... masakra jakas a nikt z innych ortodontów nie chce po nim przyjmować i poprawiać...

Skąd masz taką wiedzę? Ja dobre pare lat temu miałem u niego zakładany aparat i teraz mam proste zęby bez żadnych problemów. Z tego co zauważyłem , źle o nim się wypowiadzasz, a sam miałeś z nim doczynienia, czy wrodzona wredota?

#19 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 18:47:43

Podbijam ponownie. Do kogo po aparat?

Polecam dr Mruczyńską - przyjmuje na Piłsudskiego, tam gdzie Bastek. Ceny aparatów niższe niż u ortodontki z 4 Marca i nie naciąga na niepotrzebne koszty. Aparat założyła mi tylko na górną szczękę i zdjęła mi po roku (wiem, że to wszystko zależy od tego jaką mamy wadę) a wspomniana przeze mnie ortodontka z 4 Marca mówiła na konsultacji, że aparat będę musiała nosić na obu szczękach, bo jak rozciągnie górną szczękę to nie będzie pasować do dolnej i że będzie trwało to miniumum 2 lata.

#20 ~el_dohtore~

~el_dohtore~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 16:49:46

Skąd masz taką wiedzę? Ja dobre pare lat temu miałem u niego zakładany aparat i teraz mam proste zęby bez żadnych problemów. Z tego co zauważyłem , źle o nim się wypowiadzasz, a sam miałeś z nim doczynienia, czy wrodzona wredota?

i jedno i drugie,
nie moge znalezc lekarza, ktory poprawi jego babole, nikt nie chce sie podjac po nim doprowadzenia do konca i sciagniecia aparatu.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych