Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

249 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Evita~

~Evita~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 14:13:31

Nie polecam P.Jedlińskiej, jest niemiła i nieuprzejmą w stosunku do dzieci. Pani na obsłudze pracuje z wielka laską. 30 sek. konsultacja 80 zł. Congrats

#242 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 22:22:49

Tez lecze sie u Dr. Karolaka, obawiam sie o swoje leczenie. Jesli ktos chce sie odezwac to podaje maila: anka96100@wp.pl

#243 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:57:09

Czy ktoś zakładał aparat i leczy się u doktora Nowakowskiego? Proszę o opinie.

#244 ~Pauuuula~

~Pauuuula~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:09:45

Dziękujemy za reklamę panu doktorowi.

To dopiero niesamowite co tu jest napisane, bo wątpię aby jakieś leczenie ortodontyczne przebiegło w tak ekspresowym tempie i zakończyło się takim happy endem jak się tu zachwala.

U tego lekarza zawsze są problemy, problemy i jeszcze raz problemy. Nie wiem czy życia mi starczy żeby naprawiać to co zepsuł pan rzekomo znający się na wszystkim stomatolog- GRATULUJĘ FACHOWOŚCI !

ciekawe gdzie były drukowane te jego słynne certyfikaty...

bo to jest człowiek który już 10 lat temu powinien zaprzestać robić eksperymenty na ludziach niszcząc przy okazji ich zęby, powinien zająć się swoim leczeniem...

tak a propos gdyby ktoś potrzebował świadka w sądzie służę pomocą, posiadam kompletną dok. medyczną przebiegu i efektu leczenia oraz ogromną wiedzę jak wygląda usługa od strony praktycznej która powinna być wykonana należycie i starannie a jest wykonana - to przemilczę

/ został u mnie wykonany szeroki zakres leczenia nie tylko z ortodoncji

bardzo chętnie pokażę te innowacyjne metody leczenia

Dzień dobry, nie wiem na ile temat aktualny, ale będę wnosić pozew przeciwko doktorowi Karolakowi. Jeśli to możliwe, proszę o kontakt stosiedemdziesiattrzy@wp.pl

#245 ~Pauuuula~

~Pauuuula~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:12:11

Dr karolak jest aktualnie w remedium clinic w Bydgoszczy-gdanska 80. Mu ogólnie wydaje się uprzejmy, to co mówi ma sens i z tego co widzę ma wielu pacjentów. A to ze zmienia miejsca pracy... Każdy ma co tego prawo. Czy na serio nie ma ludzi którzy są zadowoleni z jego pracy? Ja mam od niego aparat 4 miesiąc. Na każda wizytę przyjeżdżał, z każda awaria jechałam i byłam przyjmowana w ten sam dzien-za darmo. Teraz też dzwonił do mnie i sam poinformował że będzie w innej klinice. Ciężko mi wierzyć że aż tak psuje wszystkim zeby-ludziom w całej Polsce...

To, co wyprawia ten doktor przechodzi ludzkie pojecie. Zaliczyć 5 miejsc pracy w pół roku, to jednak nie jest normalne. Tym bardziej, ze trzeba gonić go po województwie. 

#246 ~Pauuuula~

~Pauuuula~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:26:05

Jeśli jest Pani zadowolona z Jego usług, Pani sprawa i szczęście.
Co ma w ogóle medyczna terminologia do możliwości wydawania opini na Jego temat?! Podstawą do wydawania opini jest właśnie to, że my - laicy!- jesteśmy jego byłymi pacjentami! To, że tylu jego byłych pacjentów ma poważne zarzuty wobec leczenia jakie przeszli to raczej nie jest nagonka. Nikt raczej nie siedzi w domu znudzony i nie myśli, że teraz sobie popisze na Pana doktorka złe rzeczy. Jesli ktoś widzi ewidentnie, że jest źle leczony i idzie na konsultacje do kogoś innego, to nie po to by na jednej wizycie skończyć!Także błędy w metodach leczenia są jak najbardziej trafnie ocenione gdy ktoś załamuje ręce nad pacjentem, któremu trzeba zęby ratować zęby. Normalnie jest to, że ktoś nie chce po kimś poprawiać? No jak widzi tak spapraną robotę to może i nie chce. Załamać się idzie.
To nie jest nagonka tylko stwierdzamy fakty i tego raczej nikt nie wymyśla. A jeśli ty jesteś zadowolona z leczenia to tylko się ciesz dziewczyno! Bo niestety poprawianie po dr Karolaku wymaga bardzo dużo czasu bo jego błędy są karygodne!!Nie chce się powtarzać ale to co wcześniej zostało już napisane to prawda więc co tu dużo mówić jeśli będziecie chcieli wybrać się do gabinetu dr Karolaka zastanówcie się!Bo to jest dentysta a nie ortodonta ( a jakby nie było to jest zasadnicza różnica). Także czekam na tel bądź adres email! I jeśli są jeszcze osoby poszkodowane przez umiejętności dr Karolaka piszcie im nas będzie więcej tym lepiej.

proszę o kontakt stosiedemdziesiattrzy@wp.pl

#247 ~Pauuuula~

~Pauuuula~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:42:19

Aż żal się czyta ten stek wyssanych bzdur na dr M.Karolaka! Nie bez powodu ma swoich pacjentów. Nie bez powodu jadą za nim do innego miasta. Nie bez powodu leczą się latami.
Widać kogoś naprawdę zazdrość zżera, że innemu lekarzowi powodzi się lepiej i ma każdy dzień wypełniony pacjentami.
Nietrudno się domyślić, że konkurencja macza palce w tych wymyślonych komentarzach. Ale tak to już jest z "malutkimi" lekarzami, którzy tylko w taki sposób mogą podnieść swoje ego.

Nienormalna pani jest. Ten lekarz to zaprzeczenie tego zawodu. Zakłada aparaty i znika. Nic dziwnego, ze pacjenci idą za nim w Polskę, skoro ciągle przyjmuje gdzie indziej, a nikt po nim nie chce przejąć pacjenta!

#248 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 10:35:58

Może kiedyś dr Karolak był specjalistą. Faktycznie posiadał ogromną wiedzę i dobrze robił swoją robotę.. do czasu kiedy nie zaczął ćpać. Niestety moi drodzy, ale nikt nic nie odzyska od niego ponieważ przed wami jest długa kolejka dealerów, którym wisi pieniądze, wierzyciele, protetycy, inni dentyści. 4 lata specjaliści naprawiali po nim moje zęby. Wydałam na naprawę ponad 25 tysięcy złotych. Bałam się, że wszystkie stracę i będę musiała wstawiać implanty. Nie ważne gdzie ten człowiek się przeniesie, jego mózg jest tak uszkodzony od używek i leczenia, że nie jest w stanie doprowadzić jakiegokolwiek leczenia do końca i to skutecznie. Do dziś nie zapomnę tych telefonów do niego błagalnych, że mi zęby wypadają i co mam zrobić. Dostałam klej, żeby sobie je w domu w kiblu sama przyklejać. Macieju.. jak to czytasz.. chcę ci powiedzieć, że zmarnowałeś 10 lat mojego życia. Tyle lat trwała gehenna, leczenie u ciebie, szukanie specjalistów, którzy naprawią to co zniszczyłeś i leczenie na nowo. Wydałam na wszystko jakieś 40 tysięcy złotych.. Przestań obsługiwać pacjentów. Zajmij się czymś innym. Jeden człowiek ze starą renomą potrafi tyle ludzi skrzywdzić. 

#249 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:52:44

Może kiedyś dr Karolak był specjalistą. Faktycznie posiadał ogromną wiedzę i dobrze robił swoją robotę.. do czasu kiedy nie zaczął ćpać. Niestety moi drodzy, ale nikt nic nie odzyska od niego ponieważ przed wami jest długa kolejka dealerów, którym wisi pieniądze, wierzyciele, protetycy, inni dentyści. 4 lata specjaliści naprawiali po nim moje zęby. Wydałam na naprawę ponad 25 tysięcy złotych. Bałam się, że wszystkie stracę i będę musiała wstawiać implanty. Nie ważne gdzie ten człowiek się przeniesie, jego mózg jest tak uszkodzony od używek i leczenia, że nie jest w stanie doprowadzić jakiegokolwiek leczenia do końca i to skutecznie. Do dziś nie zapomnę tych telefonów do niego błagalnych, że mi zęby wypadają i co mam zrobić. Dostałam klej, żeby sobie je w domu w kiblu sama przyklejać. Macieju.. jak to czytasz.. chcę ci powiedzieć, że zmarnowałeś 10 lat mojego życia. Tyle lat trwała gehenna, leczenie u ciebie, szukanie specjalistów, którzy naprawią to co zniszczyłeś i leczenie na nowo. Wydałam na wszystko jakieś 40 tysięcy złotych.. Przestań obsługiwać pacjentów. Zajmij się czymś innym. Jeden człowiek ze starą renomą potrafi tyle ludzi skrzywdzić. 

W reszcie ktoś napisał w czym tkwi problem, miałem podobne przejścia z tym Panem, może nie aż tak drastyczne ale pieniądze i czas przepadły a efekt jest gorszy niż na początku. Nie będę powtarzał tego co już tu napisano, dodam tylko że jak pewnego razu jechałem na wizytę do tego Pana do Grudziądza ( w tym miesiącu akurat przyjmował tam) to był pod takim wpływem że nie mógł jednego zdania sklecić i na nogach się utrzymać, to była moja ostatnia wizyta u Pana dr. Macieja Karolaka. Dziwi tylko że w dość dobrej klinice pozwolili mu w takim stanie ludzi przyjmować, żałuję teraz że nie wezwałem wtedy policji. Szczerze odradzam tego pseudo ortodontę żeby nikt nie musiał przechodzić przez to co ja.

#250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 11:23:24

Nie polecam Morzyckiej. Słyszałam od wielu osób, że straszny u niej "kocioł", "mieli" pacjentów, nie poświęca im wystarczająco czasu, wizyta co najwyżej 5 minut trwa, a w takiej sytuacji łatwo o błędy. Nie przykłada się, nastawiona głównie na szybki zarobek. Radzę się zastanowić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych