Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

244 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 20:40:34

Przede wszystkim szukać ortodonty prawdziwego który ma II stopień specjalizacji a nie lekarza ogólnego który skończył kurs i uważa się za ortodontę.

do dwu literek dr przed nazwiskiem ma prawo dr Jedlińska jest ortodontą z długoletnim doświadczeniem i dobrze wyposazonym gabinetem ma tytuł doktora nauk medycznych który zdobyła tylko po to aby podnieśc swoje kwalifikacje i coś osiągnąć więcej niz tylko dobrze pracować w mozole dnia codziennego.
nauka rozwija sie kursy stomatologiczne kilka razy do roku są NIEZBĘDNE by byc na bieżąco / nie tylko dwujka specjalizacja jak piszesz/- dyplomy ukonczenia kursów w ilosci jak naliczyłem ok 30 wiszą w gabinecie dr Jedlińskiej
moim zdaniem jest to wysoki standard europejski leczyłem zęby w tym gabinecie i jestem wdzięczny za ocalenie zrujnowanego uzebienia a córka za leczenie ortodontyczne POLECAM.

#22 ~pysio~

~pysio~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 15:09:03

Mała uwaga. Pan Karolak nie jest ortodontą. Zakłada aparaty, ale ortodontą ze specjalizacji nie jest.

Ja polecam Panią Morzycką na Legnickiej. Siostra ma prościutkie zęby i z tego co wiem ceny są przystępne - ja na szczęście nie potrzebowałem.

#23 ~figa~

~figa~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 15:16:00

dr karolak ortodontą jest.

#24 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 09:08:42

Witam
Ja juz rok czasu lecze sie u doktor Jedlinskiej. Mam aparat zalozony tylko na gore i teraz sie dowiedzialm, ze musze miec rozniez zalozony na dol i to jak najszybciej, bo dopoki tego nie zrobie nie sciagna mi gory. Zastanawiam sie na zmiana ortodonty, bo u dr jedlinskiej nie dosc, ze ceny sa bardzo wysokie, to w dodatku niczego nie mozna sie dowiedziec. Wizyta trwa doslownie 2 minuty, z czego zazwyczaj to pielegiarka sie mna zajmuje, a nie sama pani doktor. Ogolnie atmosfera nie jest zbyt mila i nie wiem za co placi sie az tak duze pieniadze. Mimo umowienia sie na konkretna godzine, trzeba swoje w kolejce odczekac. Moze mi ktos påolecic dobrego ortodonte?Z gory dziekuje. A ile placials za aparat u dr Mruczynskiej?

Nie pamiętam dokładnych cen, ale wiem, że każdy z aparatów (wersja standard, mini i porcelana) był o 200 złotych tańczy niż u Dr Jedlińskiej

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 15:22:49

zobacz sobie tu:

http://stomatolodzy.blogspot.com

#26 ~iska~

~iska~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 13:24:28

dzieki, ale to tyczy sie ruchomych aparatow,a wlasnie, slyszalam kilka negatywnych opinii od znajomych, dot. stalych aparatow (dlugi czas leczenia, koszta, itp.), moze wiec ktos cos napisac na temat stalych aparatow u tej Pani...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 15:45:29

Wasza redakcja spada z poziomem na sam dół!!!!!!!! :angry:

#28 ~jogi~

~jogi~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 16:22:04

od tego jest forum, aby ludzie wypowiadali swoje opinie. Piszcie wiec zadrutowani, kogo w Koszalinie polecacie, a kogo omijac szerokim łukiem :)

#29 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 11:04:21

cz wiecie ile bierze ortodonta Morzycka za wizyte i stały aparat na górną szczęke

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 20:29:13

Dr. Morzycka brala 100 zl za jeden luk, a aparat chyba koszt jak na calym koszalinie, czyli ok. 1600 zl. Jedenj koleznce slicznie wyprostowala zeby i aparat nosila 2 lata, ale miala niewielka wade, a druga koleznka nosila u niej aparat 4 lata i moge powiedziec, ze zebow do konca prostych nie ma :huh: ale to wszytsko zalezy od wady...

#31 ~katania~

~katania~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 21:21:24

Ja leczyłam się u dr Jedlińskiej, z wieloma opiniami mogę się zgodzić na jej temat, mianowicie faktycznie jest droższa niż inni i może trochę mało sympatyczna, ale ja polecam ją w 100 % Jedyyny prawdziwy fachowiec, wie co robi !!!Miałam poważną wadę( wszystkie zęby pokrzywione, dwójka zupełnie cofnięta do tyłu itp.). Wcześniej odwiedziłam kilku ortodontów polecanych przez stomatologów. Jeden Pan ortodonta, który przyjeżdżał ze Szczecina (nazwiska nie pamiętam, przyjmował na Moniuszki) stwierdził, że muszę najpierw nosić przez 2lata aparat "podniebienny", żeby rozszerzyć podniebienie (koszt 700 zł.), a dopiero później przez 2 lata normalny aparat - to podziękowałam.
Następna wizyta - u Pani Morzyckiej, która stwierdziła, że mam poważną wadę "krzyżową",i że się tego w ogóle u mnie nie podejmie, bo nie da rady, a poza tym musiałabym na pewno usunąć czwórki(które miałam zdrowiutkie).
Byłam zrezygnowana i załamana, ale spróbowałam jeszcze właśnie u dr Jedlińskiej, która powiedziała,będzie dobrze tylko trzeba usunąć 2 zęby, ale nie czwórki, ponieważ one nie były jeszcze leczone, tylko wybrała mi zęby, które były już leczone i usunęła mi szóstki. Koszt aparatu 1600 zł. + wizyty co 6 tygodni 70 zł. a po 13 miesiącach zdjęcie aparatu i założenie retajnera - koszt ok 500 zł.
Dziś minęło rok od zdjęcia aparatu ząbki są super, a i oczywiście po usuniętych szóstkach ani śladu wszystko się ładnie nasunęło i w końcu mogę się szeroko uśmiechać, polecam !

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 12:02:51

Post jest ostrzezeniem, ale i rada dla tych, ktorzy chca zalozyc sobie aparat. Dr Ziemba - fachowy, lecz drogi, ze wzgledu na to, ze pracuje glownie w Szczecienie, w razie naglych przypadkow jest problem z wizytą (leczy dosc powazne przypadki). Dr Morzycka - niedroga, ale nie idzie z postepem czasu, czesto wyrywa zeby (choc moze sie obejsc bez tego), potrafi byc uszczypliwa (raczej dla osob z mala wada zgryzu). Dr Bojar-Machowska - dosc droga, sprawia wrazenie jakby czasami leczyla po omacku metoda prob i bledow (dobra dla osob o niewielkich wadach zgryzu). Dr Karolak - tani, malo fachowy, czas leczenia bardzo dlugi, szczegolnie w powaznych wadach zgryzu, pracuje na zasadzie - moze sie uda, a moze nie. Dr Jedlinska - fachowiec najwyzszej klasy, wcale nie taka droga, w porownaniu do innych ortodontow. Wie co robi wszystko dokladnie wyjasnia, widac, ze zlezy jej na dobru pacjenta, a nie na wyciagnieciu kasy, ciagle sie szkoli i doksztalca - leczy naprawde bardzo powazne wady i to w zaskakujaco krotkim czasie. Mialam do czynienia ze wszystkimi ww. specjalistami,wiec mam nadzieje, ze moje rady pomoga komus we wlasciwym wyborze.

#33 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 20:22:28

Ja w dzieciństwie chodziłem do dr Morzyckiej - bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta lekarka.
Aparat stały natomiast miałem założony przez dra Karolaka - również sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Po 1,5 roku zdjął aparat i jak do tej pory (6 lat) wszystkie zęby ustawione są idealnie:)

#34 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 22:58:18

Właśnie umówiłam się na pierwszą wizytę do Pani Morzyckiej. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam.

#35 ~etydroa~

~etydroa~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:21:43

Post jest ostrzezeniem, ale i rada dla tych, ktorzy chca zalozyc sobie aparat. Dr Ziemba - fachowy, lecz drogi, ze wzgledu na to, ze pracuje glownie w Szczecienie, w razie naglych przypadkow jest problem z wizytą (leczy dosc powazne przypadki). Dr Morzycka - niedroga, ale nie idzie z postepem czasu, czesto wyrywa zeby (choc moze sie obejsc bez tego), potrafi byc uszczypliwa (raczej dla osob z mala wada zgryzu). Dr Bojar-Machowska - dosc droga, sprawia wrazenie jakby czasami leczyla po omacku metoda prob i bledow (dobra dla osob o niewielkich wadach zgryzu). Dr Karolak - tani, malo fachowy, czas leczenia bardzo dlugi, szczegolnie w powaznych wadach zgryzu, pracuje na zasadzie - moze sie uda, a moze nie. Dr Jedlinska - fachowiec najwyzszej klasy, wcale nie taka droga, w porownaniu do innych ortodontow. Wie co robi wszystko dokladnie wyjasnia, widac, ze zlezy jej na dobru pacjenta, a nie na wyciagnieciu kasy, ciagle sie szkoli i doksztalca - leczy naprawde bardzo powazne wady i to w zaskakujaco krotkim czasie. Mialam do czynienia ze wszystkimi ww. specjalistami,wiec mam nadzieje, ze moje rady pomoga komus we wlasciwym wyborze.

tragedia!!!!!!!moze i sie ksztalci ale nie polecam.a wiem co pisze bo mam okazje z nia wspolpracowac.

#36 ~lalka~

~lalka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:25:12

Ja w dzieciństwie chodziłem do dr Morzyckiej - bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta lekarka.
Aparat stały natomiast miałem założony przez dra Karolaka - również sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Po 1,5 roku zdjął aparat i jak do tej pory (6 lat) wszystkie zęby ustawione są idealnie:)

polecam dr karolaka.cudny czlowiek.swietny fachowiec.w zakresie ortodoncji ma duze pole do popisu.wizyty w gabinecie dentalmed to sama przyjemnosc!!!!piec gwiazdek!!!!!!

#37 ~lalka~

~lalka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:25:31

polecam dr karolaka.cudny czlowiek.swietny fachowiec.w zakresie ortodoncji ma duze pole do popisu.wizyty w gabinecie dentalmed to sama przyjemnosc!!!!piec gwiazdek!!!!!!

#38 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 19:57:19

Pomóżcie mi proszę w wyborze, mam nachodzącą jedynkę na dwójkę, objeździłam różnych pseudo specjalistów, jedni każą wyrywać 2 dwójki, drudzy 2 trójki, masakra jakaś. Boję się, że będę miała dziury i jeszcze gorsze zęby...
do kogo ruszyć? a może jeździcie poza Koszalin? Pozdrawiam

#39 ~Madda~

~Madda~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:58:59

Też miałam taki dylemat i wybrałam dr Ziębę. Na podstawie opini w internecie. Zdecydowanie jest najbardziej fachowy, ma doświadczenie kliniczne, wszyscy z Koszalina trudne przypadki i tak konsultują u niego. Tyle internet. Miałam wątpliwości co do cen i obecności na miejscu raz na miesiąc, więc rozważałam Jedlińską (choć miałam niemiłe wspomnienia z jednej wizyty ze starszą córką - ona mając 20 lat pamięta tą traumę do dziś). Zdecydowała moja córka, która po wizycie w tym luksusowym przybytku na zdjęcie (wcześniej była u Zięby) powiedziała, że tu ona nie chce.Nie dziwię się obsługa tam jest dla mnie na beznadziejnym poziomie. Dr Zięba jest komunikatywny, bezproblemowy, ma dobry kontakt z córką. A co do cen uważam, że przy tak drogich rzeczach oszczędność na klasie specjalisty może być pozorna.

#40 milivanili

milivanili

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 13:24:32

Ja polecam dr Morzycką, jestem bardzo zadowolona. Ceny nie są wygórowane, lekarka zna się na tym co robi. Miła atmosfera, można zadawać masę pytań odnośnie aparatu i na każde odpowie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych