Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

249 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 12:50:31

Zastanow sie dobrze przy wyborze ortodonty i co do wyrywania zębów. Pierwsza ortodontka u ktorej bylam to dr Morzycka - powiedziala, ze mi usunie 1 zab w gornej szczęce i 1 w dolnej. Nie bylam pewna, co do dezycji i pojechalam do Szczecina do dr Ziemby, bo w Koszalinie, przez kilka miesiecy byly wstrzmane zapisy i na 1-szej wizycie powiedzial, ze wyrwie mi 4 zeby (czworki) :unsure: i zaczal podwazac to co powiedziala dr Morzycka, a zeby bylo ciekawiej poszlam do nastepnej ortodontki, ktora powiedziala, ze sprobuje mi wyprostowac zeby bez ich usuwania (mimo, ze mam małą szczękę i bardzo stłczone zęby).... w koncu nie zdecydowalam sie na zadnego "specjaliste" bo kazdy mowil co innego :huh: dziwne, co inny lekarz to inna metoda - jedni nie chca wyrywac zebow i probowac, choc moze nie byc efektow, inni wyrywac wiecej zebow, jeszcze inni mniej, ale coz zeby to nie grzyby nie urosna po deszczu. Zastanow sie dobrze przed podjeciem decyzji.

#42 ~Aris~

~Aris~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 09:34:11

polecam zdecydowanie Ziembę, ja się obecnie leczę, jestem jednym z trudniejszych przypadków, dłuuugo szukałem odpowiedniego ortodonty (o takiego ciężko) i to był bardzo dobry wybór, nie ma w Koszalinie lepszego ortodonty to gwarantuję, a ceny jak tutaj wcześniej ktoś pisał też nie są najwyższe w koszalinie, ja uważam ,że w stosunku do posiadanej wiedzy są wręcz za niskie

#43 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 15:20:10

hej. Piszę z takim pytaniem czy załóżmy założe aparat na górę, muszę założyć aparat na dół.? szukam odpowiedzi na to pytanie. Bo konkretnie chodzi o kase

#44 ~Aris~

~Aris~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 13:02:32

hej. Piszę z takim pytaniem czy załóżmy założe aparat na górę, muszę założyć aparat na dół.? szukam odpowiedzi na to pytanie. Bo konkretnie chodzi o kase

to musi ocenić ortodona jeżeli są bez wady zgryzu to nie trzeba

#45 ~byla koszalinianka~

~byla koszalinianka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 13:46:04

ODRADZAM dr. KAROLAKA, to totalny partacz. nie przychodzi do gabinetu, nawet po kilka wizyt pod rząd! zamiast niego i fachowej opieki mamy tylko zmieniane ligatury przez asystentów, do tego o jego nieobecności dowiadujemy sie pare godzin przed wizytą. Paranoja. a w poczekalni wisi mnóstwo dyplomów i certyfikatów.. chyba za uczestnictwo w bankietach ortodontycznych! :/Chodzilam tam razem z bratem, ja leczę juz się u innego SPECJALISTY w innym mieście - który musial mi przykleić na nowo 5 zamków, gdyż te założone przez szanownego PAna KArolaka były źle przyklejone, nie ustawialy dobrze zębów, i co najgorsze, brat już aparat sćiągnął i widze u niego wady w ustawieniu zębów takie jakie ja miałabym również, gdybym nie zmieniła ortodonty. Ja nawet nie wiem czy on jeszcze przyjmuje :/ Przez niego nosze aparat juz 6 lat. Byłam nawet na konsultacji u dr. Morzyckiej, też przyznała że zęby są źle ustawione. KAROLAKOWI dziękujemy.

#46 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 08:48:19

Ja z synem chodzę na ul. Legnicka i podoba mi się fachowa obsługa.

#47 ~Mert~

~Mert~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 09:53:12

Ludzie ten gość z palca zakłada lekarstwo do zębów i skleja nim zęby, że z dwóch robi się jeden. Jak mój stały dentysta wrócił z urlopu i to zobaczył to długo nie mógł się nadziwić. Nigdy Karolaka i Bogurskiego z ulicy Bocznej. Ci dwaj, zresztą dobrzy znajomi, tylko kasują szmal i wcale nie poświęcają czasu pacjentom!

I polecają klientom siebie nawzajem ;-)

#48 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 10:05:56

ludzie! przecież Karolak nie jest ORTODONTĄ! kurs z przyklejania zamków i kursy szkoleniowe z zasad ortodoncji nie czynia ze stomatologa ortodonty. Mam dwóch ortodontów w rodzinie i wiem jaka to jest trudna specjalizacja. Karolak jest dentystą, a nie ortodontą.

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 16:21:38

dr Karolak należy go wpisac na czarna liste, nie polecam, wizyty notorycznie przekladane, malo tego asystenki nie sa w stanie podac kolejnego terminu spotkania gdyz doktorka nie ma tygodniami w gabinecie, nie wywiazuje sie obietnic

ps szukam osob ktore pomoga zlozyc mi na niego skarge do Izby Lekarskiej narazie jestem sama ale sprawy zaszly zbyt daleko, jak kazdy dr tez musi poniesc konsekwencje , piszcie na forum razem mamy wieksze szanse, Ci co maja aparat zbyt wiele juz nie zdziałaja bo nikt nie chce podjac leczenia po dr , dlatego trzeba ustrzec przyszlych pacjentow

#50 ~KIKI~

~KIKI~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 15:19:48

Hej wszystkim , czy mogł by sie wypowiedziec ktos kto chodzi do Zięby, tez teraz sie u niego lecze i wydaje mi sie ze mam niektore krzywe zamki ,,, czy wy jestescie z niego zadowoleni,, moze by sie ktos odezwal kto juz skonczyl u niego leczenie..chetnie wymienie sie z kims numerem gg zeby bardziej o tym pogadac,, naprawde zaczynam sie bac co bedzie dalej

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 21:54:37

Nie polecam doktora Karolaka z kilku powodów.Jak już kilka osób pisało nie pojawia się w gabinecie czasem po dwa tygodnie , ma pełno dyplomów ale co z tego skoro potrafi zostawić pacjęta w stanie bólu i niewiedzy na długi czas.Mnie tak właśnie potraktował , źle zdjagnozował , przepisał zły antybiotyk i poszedł chlać.Nie było go ponad dwa tygodnie.Musiałem szukać pomocy gdzie indziej , bo z bólu mało nie umarłem.Upierał się że korzeń w zębie jest ok i za nic nie chciał zrobić zdjęcia rtg.Zrobiłem to zdjęcie na własny koszt i okazało się po wizycie którą wybłagałaem na klęczkach z braku terminu u doktor Przybył, że jest ostry stan zapalny korzenia i wymagana jest natychmiastowa resekcja korzenia zęba.Tak więc z mojego doświadczenia , nie polecam gorąco, co z tego że Pan doktor miły i pachnący ,nawet nie drogi , jak później musimy poprawiać tą spartaczoną robotę i cierpieć.

#52 CarreraS

CarreraS

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2011 - 18:23:19

A czy ktos wie czy Adam Nowakowski jest ortodonta? Na pewno jest stomatologiem, chodze do niego od lat i dzis pytalam o aparat ortodontyczny, bo widzialam ze ludzie do niego z aparatami chodza. I jak sie okazuje tez robi. Ale cene mial jakos taka zaskakujaco niska..

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:07:03

Ja korygowałam zgryz na Legnickiej. Teraz mam proste ząbki.

#54 ~zuzz~

~zuzz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:13:48

hej. tez potrzebuje porad, chce zalozyc sobie aparat. jestem z okolic koszalina a konkretnie z darlowa, z tego co sie orientuje to w koszalinie sa o wiele lepsi specjalisci i z pewnosia ceny tez sa nizsze.
czy na ulicy legnickiej przyjmuje Pani Hanna Morzycka?

#55 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 20:03:34

hej. tez potrzebuje porad, chce zalozyc sobie aparat. jestem z okolic koszalina a konkretnie z darlowa, z tego co sie orientuje to w koszalinie sa o wiele lepsi specjalisci i z pewnosia ceny tez sa nizsze.
czy na ulicy legnickiej przyjmuje Pani Hanna Morzycka?

Pani Morzycka przyjmuje i na legnickiej i w poliklinice na szpitalnej. Bardzo konkretna osoba. Polecam

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 14:49:25

tragedia!!!!!!!moze i sie ksztalci ale nie polecam.a wiem co pisze bo mam okazje z nia wspolpracowac.

Chodze do niej już 4 rok i na chwilę obecną mam szczelinę między 2 a 3, że paluszka sobie wsadzę więc na szybkie ściągnięcie nie mam co liczyć. Doktor Jedlińska z roku na rok obiecuje już ściągnąć mi aparat i nic, na obiecywaniu się kończy. Jak kiedyś jej zwróciłam uwagę, że umawialyśmy się na krótszy termin noszenia i że mam wrażenie że tak naprawę noszę go na zwłokę bo nowych efektów nie widać to się obraziła na mnie i wyszła!!!!!!
Brawo dla niej pełen profesjonalizm i fachowość, widocznie za dziecka nikt jej nie wpoił do głowy poprawnych zachowań.
W mojej opini może i lekarz z wiedzą ale przed wszystkim NACIĄGACZKA MAJĄCA PACJENTÓW GDZIEŚ

#57 ~Paulinka~

~Paulinka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 14:59:20

Ja osobiście polecam dr.Hannę Morzycką.Świetna ortodontka.Przyjmuje na ul.Legnickiej.Pozdrawiam

#58 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 08:47:23

Wszyscy tylko nie Karolak!!!!!!!!!!!!!!!! Może jest ktoś kto chce mu założyć sprawę?

#59 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 08:49:44

O Morzyckiej też słyszałam dobrą opinię i nawet byłam u niej ale niestety nie poprawia po kimś

#60 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 22:17:38

Chodze do niej już 4 rok i na chwilę obecną mam szczelinę między 2 a 3, że paluszka sobie wsadzę więc na szybkie ściągnięcie nie mam co liczyć. Doktor Jedlińska z roku na rok obiecuje już ściągnąć mi aparat i nic, na obiecywaniu się kończy. Jak kiedyś jej zwróciłam uwagę, że umawialyśmy się na krótszy termin noszenia i że mam wrażenie że tak naprawę noszę go na zwłokę bo nowych efektów nie widać to się obraziła na mnie i wyszła!!!!!!
Brawo dla niej pełen profesjonalizm i fachowość, widocznie za dziecka nikt jej nie wpoił do głowy poprawnych zachowań.
W mojej opini może i lekarz z wiedzą ale przed wszystkim NACIĄGACZKA MAJĄCA PACJENTÓW GDZIEŚ

Może i prawda,ze najmilsza atmosfera tam nie panuje. Ale pacjentów ma bardzo dużo i tego nie rozumiem, skoro tylke negatywnych opinii. Ja tez mam aparat zakładamy u dr Jedlinskiej i nie jestem zadowolona,ale już za późno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych