Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

251 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Karinaaa~

~Karinaaa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 15:37:32

Niestety w Koszalinie nie ma dobrego Ortodonty:( polecam w szczecinie ...http://ortoprofil.pl/

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 19:31:32

Wszyscy tylko nie Karolak!!!!!!!!!!!!!!!! Może jest ktoś kto chce mu założyć sprawę?

Też jestem niezadowolona z Karolaka, także jak najbardziej możemy zgłosić sprawę dalej. W głowie się nie mieści jak on traktuje pacjentów, lecze się ortodontycznie u niego i jestem bardzo bardzo niezadowolona. Jednym słowem mam jeszcze większe problemy niż przed założeniem aparatu. Dlatego piszcie kto jeszcze ma takie problemy z nim. Trzeba w końcu coś z tym zrobić, tyle pieniędzy się wydaje i efektu nie ma żadnego.

#63 ~pacjentka dr K~

~pacjentka dr K~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 20:01:25

dr Karolak należy go wpisac na czarna liste, nie polecam, wizyty notorycznie przekladane, malo tego asystenki nie sa w stanie podac kolejnego terminu spotkania gdyz doktorka nie ma tygodniami w gabinecie, nie wywiazuje sie obietnic

ps szukam osob ktore pomoga zlozyc mi na niego skarge do Izby Lekarskiej narazie jestem sama ale sprawy zaszly zbyt daleko, jak kazdy dr tez musi poniesc konsekwencje , piszcie na forum razem mamy wieksze szanse, Ci co maja aparat zbyt wiele juz nie zdziałaja bo nikt nie chce podjac leczenia po dr , dlatego trzeba ustrzec przyszlych pacjentow

Jako dlugoletnia pacjentaka dr jestem zainteresowana jak rowniez chce zalozyc sprawe cywilna oglednie mowiac za postawe wobec pacjentow, nie bede na forum wdawac sie w szegoly, dolacze, jakis kontakt....bylby wskazany

#64 ~natka~

~natka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 15:19:47

Wie ktoś może ile kosztuje obecnie 1 łuk zębowy aparatu stałego u dr Jedlińskiej?

#65 ~Annn~

~Annn~
  • Goście

Napisano 26 maj 2012 - 19:42:52

Chodze do dr karolaka ,narazie mam aparat 6 miesięcy ale juz widze efekty. Co do przekładanych wizyt - zdarzyło mi się to tylko raz. Polecam

#66 ~Logik~

~Logik~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 10:06:16

Ja leczyłem zęby (usługi ortodontyczne) u Karolaka. Niestety ponad 5 tysięcy złotych poszło w błoto, a efekt jeszcze gorszy niż przed założeniem aparatu.
Z tego co mi wiadomo on nie jest ortodontą tylko zwykłym dentystą. Nie ma zielonego pojęcia o ortodoncji, natomiast u siebie w gabineciku nawieszał tyle certyfikatów z USA, że kim to on nie jest!

Oczywiście aparat muszę mieć jeszcze raz. I tak trafiłem do Amadentu na ul. Norwida 1 do p. Adama. Założenie aparatu na górę i dół wyniosło mnie 2500 złotych i co miesięczne wizyty to 30- 50 złotych. Pół mojej rodziny leczy u niego zęby i wszyscy zadowoleni (w tym dwie kuzynki noszą aparaty zakładane przez niego i efekty są niesamowite).

#67 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:59:23

A czy ktos wie czy Adam Nowakowski jest ortodonta? Na pewno jest stomatologiem, chodze do niego od lat i dzis pytalam o aparat ortodontyczny, bo widzialam ze ludzie do niego z aparatami chodza. I jak sie okazuje tez robi. Ale cene mial jakos taka zaskakujaco niska..

Hmm, w sumie nie wiem, czy dr Nowakowski ma specjalizację z ortodoncji, ale mi zakładał aparat na oba łuki :) górę mam już zdjętą - nosilam niecały rok i efekty są niesamowite!!! :) poza tym jest niesamowicie sympatyczny, a ceny również ma bardzo przystępne. Świetny fachowiec, oddany pacjentom - polecam bardzo mocno! :)

#68 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 09:40:06

na legnickiej jest dobry ortodonta

#69 ~Olimpia~

~Olimpia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 20:15:52

Moi drodzy,czytam te posty i czytam i nadal nic nie wiem.Moja 12 letnia córka ma poważny kłopot z zębami,nie ma zawiązków górnych dwójek.W tym miejscu wyrosły jej trójki.Pilnie potrzebuję ortodonty najwyższej klasy.Jeśli nie w Koszlinie to może w Szczecinie? Bardzo proszę o rady.

#70 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 19:56:00

Polecam Adent (ul. 4-tego Marca) !!! Właśnie tam zakładałam aparat. Nosiłam go 2,5 roku, ale efekty po ściągnięciu są naprawdę niesamowite. Zakłada go Pani Dr Anna Jedlińska. Oczywiście koszty nie są najmniejsze, ale mimo tego warto. Poza tym personel jest sympatyczny i w razie problemów służy pomocą i radą. Bardzo Polecam ADENT!!! :)

#71 ~pit~

~pit~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 19:20:32

a co z panią Mruczyńską z ul:Spółdzielczej ?
pikęny gabinet pełno ludzi , sympatyczna i robi wrażenie fachowca
prosze o uwagi

#72 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 14:13:03

pani Mruczyńska ze spółdzielczej to ta sama ktora przyjmowała u "Bastka"

#73 ~BArb~

~BArb~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 14:22:52

witam a powiedzcie mi cie ktorzy musieli poprawia sobie aparat do kogo sie udaliscie , kto was przejol ? POMOCY ;[

#74 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 22:07:59

Witam, mógłby ktoś napisać jakie są ceny aparatu oraz koszt wizyt u dr Morzyckiej?

#75 ~julek~

~julek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 14:15:05

zakladalem wdentalmed i zdejmowalel tez,zabki mam super!

#76 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 13:12:09

Za aparat szafirowy u Pani Morzyckiej płaciłam 2500 zł za jeden łuk, każda wizyta 50zł

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:18:34

Nie polecam doktor agaty bojar machowskiej nieprzyjemna zamki ktore mi przykleja tego samego dnia sie odklejaja a pretensje ma do mnie ze nie dbam o aparat .Nie potrafi okreslic sie ile czasu bede nosic aparat.

#78 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 13:56:15

ABOSTOLUTNIE NIE POLECAM KAROLAKA! TAK JAK WYŻEJ - MIŁY I SYMPATYCZNY ALE PONOĆ WOGÓLE NIE JEST ORTODONTĄ... NO I NIE UMIE WYRYWAĆ ZĘBÓW. Polecam dr Jedlińską na 4 marca - bardzo miła i sympatyczna a do tego fachowa. W tym samym gabinecie (A-Dent) polecam bardzo dobrą stomatolog Panią Piotrowską! :-)

ZGADZAM SIE PAN KAROLAK NIE JEST NAWET ORTODONTA TYLKO STOMATOLOGIEM!!
WYKORZYSTUJE I OSZUKUJE LUDZI!!
ZWYKLY OSZUST! NIE ZNA SIE W OGOLE NA RZECZY WSZYSTKO ROBI ZLE!

#79 ~Natalia :D~

~Natalia :D~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 17:01:18

hej ;) niedługo bedę szła na pierwsza wizyte u Dr. Zieby , i chciałabym sie dowiedziec czy jest dobrym specjalista i jak długo musieliscie chodzic na wizyty zanim nałozono wam aparat ? :D

#80 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 21:17:07

hmmm z tym zięba to bywa róznie , najlepiej jak ci juz zalozy zamki skonsultowac czy sa dobrze umiejscowione u jakiegos innego lekarza,,,,tylko ze to pewnie bedzie problem bo kazdy chce zarobic...
ja tez mam aparat i mam wrazenie ze moj orto tez juz polegl na laurach ,,, kasa sie kreci to i sie nie przyklada..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych