Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

246 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~BETI~

~BETI~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 10:42:15

Pan Adam Nowakowski jak najbardziej zakłada aparaty.Pare lat temu byłam u kilku ortodontów i każdy chciał wyrywać zęby, mojej córce.Poszłam do Pana Adasia i nawet nie wpomniał o wyrywaniu załozył aparat i po roku miała śliczne ząbki.Pół roku temu zakładałam nastepnemu mojemu dziecku i już góre ma zdjętą i piekny uśmiech.U pana Adama najtrudniejsze przypadki są do zrobienia bez wyrywania zębów.Polecam w 100 %.Ceny ma normalne, a wizyty miesięczne przy aparcie 40-50 zł, a nie tak jak indziej 150zł

#82 Nattaka

Nattaka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2012 - 18:56:33

Pan Adam Nowakowski jak najbardziej zakłada aparaty.Pare lat temu byłam u kilku ortodontów i każdy chciał wyrywać zęby, mojej córce.Poszłam do Pana Adasia i nawet nie wpomniał o wyrywaniu załozył aparat i po roku miała śliczne ząbki.Pół roku temu zakładałam nastepnemu mojemu dziecku i już góre ma zdjętą i piekny uśmiech.U pana Adama najtrudniejsze przypadki są do zrobienia bez wyrywania zębów.Polecam w 100 %.Ceny ma normalne, a wizyty miesięczne przy aparcie 40-50 zł, a nie tak jak indziej 150zł

A jakie są ceny aparatów u dr Nowakowskiego i czy długo czeka sie na wizytę ?

#83 ~była pacjęntka dr. Karolak~

~była pacjęntka dr. Karolak~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 10:47:46

Ja jestem jak najbardziej chetna by załozyc sprawę, donos, cokolwiek na dr. KAROLAKA! przez niego i jego piłowanie zębów - striping czy jalos tak,. mam martwego zęba a drugiego ledwo co odratowałam. Mam ubytki w szkliwie poważne, zęby po kilku latach leczenia musiały byc poprawiane przez innego ortodontę, który złapał się za głowę jak zobaczył pracę Karolaka. Stomatolog również nie wiedział -autentycznie - nie wiedział jak ratowac moje popiłowane zęby , jak je odbudować, by nie musieć zakładac koron! O tym, że przez pół roku albo i więcej nie widziałam go na oczy - bo"Pana Karolaka dzisiaj niestety jednak nie ma". ŻENUJĄCE!!!

#84 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 19:44:32

Ja jestem jak najbardziej chetna by załozyc sprawę, donos, cokolwiek na dr. KAROLAKA! przez niego i jego piłowanie zębów - striping czy jalos tak,. mam martwego zęba a drugiego ledwo co odratowałam. Mam ubytki w szkliwie poważne, zęby po kilku latach leczenia musiały byc poprawiane przez innego ortodontę, który złapał się za głowę jak zobaczył pracę Karolaka. Stomatolog również nie wiedział -autentycznie - nie wiedział jak ratowac moje popiłowane zęby , jak je odbudować, by nie musieć zakładac koron! O tym, że przez pół roku albo i więcej nie widziałam go na oczy - bo"Pana Karolaka dzisiaj niestety jednak nie ma". ŻENUJĄCE!!!

Zanim jednak złożysz donos na dok. Karolaka, radzę ci tak ze szczerego serca zajrzeć do słownika ort. droga "pacjętko".

#85 ~była pacjentka p. Karolaka~

~była pacjentka p. Karolaka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 10:30:41

Zanim jednak złożysz donos na dok. Karolaka, radzę ci tak ze szczerego serca zajrzeć do słownika ort. droga "pacjętko".

Jak najbardziej masz rację, nie zwracałam uwagi na pisownię pisząc ten post, powinnam była dopilnować poprawności pisowni. Tłumaczyć się mogę jedynie wzburzeniem i pośpiechem w pisaniu chociaż są też takie osoby na świecie, które mają dysleksję i dysortografię i tez mają prawo się wypowiadać.
Twój post nie dotyczy jednak tematu, tylko wytyka czyjś błąd w pisowni. Sprawa z Panem doktorem K. jest poważna, więc nie udzielaj mi publicznie reprymendy za moją pisownię, bo to nic nie wnosi.

#86 ~"DR" KAROLAK~

~"DR" KAROLAK~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:16:28

Nikomu nie polecam "dr" Karolaka jako ortodonty, kurs z przyklejania zamków i kursy szkoleniowe z zasad ortodoncji ze czynia ze stomatologa ortodonty!!!!Także pamiętajcie o tym zanim zdecydujecie się na założenie aparaty i leczenie ortodontyczne w gabinecie Dentalmed. Jako długoletnia pacjentka jestem zainteresowana i dołączam do grona pacjentów niezadowolonych z umiejętności "dr" Karolaka i chce złozyć skargę do Izby Lekarskiej. Nie ma na co czekać bo za długo to już trwa, a jak widac osób poszkodowanych przez "dr" Karolaka jest całkiem skoro.
Kto chce ZŁOŻYĆ SKARGĘ DO IZBY LEKARSKIEJ I POZEW PISZCIE!! Im szybciej tym lepiej!!!

#87 ~Karolak~

~Karolak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:23:08

Absolutnie nie polecam dr.Karolaka!!! Jest tani i bardzo uprzejmy, ale niestety niezbyt dokładny, a to bardzo istotne. Poza tym omija bardzo ważne sprawy takie jak zdjęcie rendgenowskie przed założeniem aparatu (teraz juz wiem ze to niedopuszczalne), albo umycie zębów przy zmianie gumek i jeszcze nagminnie odwoływane wizyty, które mają bardzo duży wpływ na efekt leczenia, bo niestety w przypadku leczenie ortodontycznego jest to bardzo ważne. Po zdjęciu aparatu byłam zachwycona, ale dopiero po jednym dniu zauważyłam , że mam pozostałości po kleju a gdzie indziej nadwrażliwość wynikająco ze zbyt głebokiego szlifowania. Poza tym po roku czasu widzę ,że cała 2,5 letnia męka poszła na marne bo zęby mi wychodzą poza łuk i się krzywią! DLATEGO ODRADZAM!!!!

#88 ~PACJENT~

~PACJENT~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 20:46:32

Nikomu nie polecam "dr" Karolaka jako ortodonty, kurs z przyklejania zamków i kursy szkoleniowe z zasad ortodoncji ze czynia ze stomatologa ortodonty!!!!Także pamiętajcie o tym zanim zdecydujecie się na założenie aparaty i leczenie ortodontyczne w gabinecie Dentalmed. Jako długoletnia pacjentka jestem zainteresowana i dołączam do grona pacjentów niezadowolonych z umiejętności "dr" Karolaka i chce złozyć skargę do Izby Lekarskiej. Nie ma na co czekać bo za długo to już trwa, a jak widac osób poszkodowanych przez "dr" Karolaka jest całkiem skoro.
Kto chce ZŁOŻYĆ SKARGĘ DO IZBY LEKARSKIEJ I POZEW PISZCIE!! Im szybciej tym lepiej!!!

PODAJ KONTAKT, MAIL LUB NR TELEF. NA KARTE. COKOLWIEK, JESTEM ROWNIEZ OSOBA POSZKODOWANA

#89 ~pacjentka dr karolaka~

~pacjentka dr karolaka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 15:34:11

jakas wstretna nagonka na dr karolaka,jestescie okropni wypisujecie te wszyskie bzdury,najpierw nalezaloby sie zapoznac z medyczna terminologia,zeby wydawac te opinie.jako laicy w tej dziedzinie nie wypowiadajcie siepublicznie na forum.prawda jest taka,ze zaden lekarz po innym nie chce podejmowac sie leczenia-korygowania,i to jest normalne,bo na podstawie jednej wizyty nie mozna okresli ani konkretnego schorzenia ani bledu w sztuce lekarskiej.i generalnie nikt z wami nie bedzie nawet rozmawial.tym bardziej sad czy izba lekarska.

#90 ~była pacjentka~

~była pacjentka~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 23:06:55

jakas wstretna nagonka na dr karolaka,jestescie okropni wypisujecie te wszyskie bzdury,najpierw nalezaloby sie zapoznac z medyczna terminologia,zeby wydawac te opinie.jako laicy w tej dziedzinie nie wypowiadajcie siepublicznie na forum.prawda jest taka,ze zaden lekarz po innym nie chce podejmowac sie leczenia-korygowania,i to jest normalne,bo na podstawie jednej wizyty nie mozna okresli ani konkretnego schorzenia ani bledu w sztuce lekarskiej.i generalnie nikt z wami nie bedzie nawet rozmawial.tym bardziej sad czy izba lekarska.

Jeśli jest Pani zadowolona z Jego usług, Pani sprawa i szczęście.
Co ma w ogóle medyczna terminologia do możliwości wydawania opini na Jego temat?! Podstawą do wydawania opini jest właśnie to, że my - laicy!- jesteśmy jego byłymi pacjentami! To, że tylu jego byłych pacjentów ma poważne zarzuty wobec leczenia jakie przeszli to raczej nie jest nagonka. Nikt raczej nie siedzi w domu znudzony i nie myśli, że teraz sobie popisze na Pana doktorka złe rzeczy. Jesli ktoś widzi ewidentnie, że jest źle leczony i idzie na konsultacje do kogoś innego, to nie po to by na jednej wizycie skończyć!Także błędy w metodach leczenia są jak najbardziej trafnie ocenione gdy ktoś załamuje ręce nad pacjentem, któremu trzeba zęby ratować zęby. Normalnie jest to, że ktoś nie chce po kimś poprawiać? No jak widzi tak spapraną robotę to może i nie chce. Załamać się idzie.

#91 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 02:02:56

jestem tez zdania ,ze to jakis spisek,hehe.poszkodowani pacjenci powinni zglosic sprawe do izby lekarskiej ale po uprzednim stwierdzeniu -zdiagnozowaniu szkody na zdrowiu porzez innych stomatologow,ktos ma jakies przylkady?bzdura

#92 ~Dr Karolak~

~Dr Karolak~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 22:46:22

Jeśli jest Pani zadowolona z Jego usług, Pani sprawa i szczęście.
Co ma w ogóle medyczna terminologia do możliwości wydawania opini na Jego temat?! Podstawą do wydawania opini jest właśnie to, że my - laicy!- jesteśmy jego byłymi pacjentami! To, że tylu jego byłych pacjentów ma poważne zarzuty wobec leczenia jakie przeszli to raczej nie jest nagonka. Nikt raczej nie siedzi w domu znudzony i nie myśli, że teraz sobie popisze na Pana doktorka złe rzeczy. Jesli ktoś widzi ewidentnie, że jest źle leczony i idzie na konsultacje do kogoś innego, to nie po to by na jednej wizycie skończyć!Także błędy w metodach leczenia są jak najbardziej trafnie ocenione gdy ktoś załamuje ręce nad pacjentem, któremu trzeba zęby ratować zęby. Normalnie jest to, że ktoś nie chce po kimś poprawiać? No jak widzi tak spapraną robotę to może i nie chce. Załamać się idzie.

To nie jest nagonka tylko stwierdzamy fakty i tego raczej nikt nie wymyśla. A jeśli ty jesteś zadowolona z leczenia to tylko się ciesz dziewczyno! Bo niestety poprawianie po dr Karolaku wymaga bardzo dużo czasu bo jego błędy są karygodne!!Nie chce się powtarzać ale to co wcześniej zostało już napisane to prawda więc co tu dużo mówić jeśli będziecie chcieli wybrać się do gabinetu dr Karolaka zastanówcie się!Bo to jest dentysta a nie ortodonta ( a jakby nie było to jest zasadnicza różnica). Także czekam na tel bądź adres email! I jeśli są jeszcze osoby poszkodowane przez umiejętności dr Karolaka piszcie im nas będzie więcej tym lepiej.

#93 ~Kati~

~Kati~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 01:29:01

POmocy!!! POtrzebuje zeby mnie ktoś przejoł ,,, prosze poradźcie do kogo iść,,, mam już dosyc mojego ortodonty , dwa lata nosze i nadal jest tragedia... plisssssss pomocy ;[;[

#94 ~Kati~

~Kati~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 01:29:19

POmocy!!! POtrzebuje zeby mnie ktoś przejoł ,,, prosze poradźcie do kogo iść,,, mam już dosyc mojego ortodonty , dwa lata nosze i nadal jest tragedia... plisssssss pomocy ;[;[

#95 ~Rozpacz~

~Rozpacz~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 10:20:24

Absolutnie nie polecam dr.Karolaka!!! Jest tani i bardzo uprzejmy, ale niestety niezbyt dokładny a to bardzo istotne. Poza tym omija bardzo istotne sprawy tj.np zdjęcie rendgenowskie przed założeniem aparatu (teraz juz wiem ze to niedopuszczalne), albo umycie zębów przy zmianie gumek. Po zdjęciu aparatu byłam zachwycona, ale dopiero po jednym dniu zauważyłam , że mam pozostałości po kleju a gdzie indziej nadwrażliwość wynikająco ze zbyt głebokiego szlifowania. Poza tym po roku czasu widzę ,że cała 2,5 letnia męka poszła na marne bo zęby mi wychodzą poza łuk i się krzywią!

Witam kurcze mam tak samo z górą męczyłam się 5 lat i wkoncu ja zdjełam na poczatku było fajnie ale teraz koszmar dół nosiłam rok i juz spowrotem sa krzywe doktor Karolak jest przemiła osobą ale niestety nie czuje zadowolenia i zastanawiam sie czy moge złozyc reklamacje a jeszcze jedno na górze po zdjeciu aparatu zrobiły mi sie dziury i pan karolak poprostu je zakleil masakra ratunku

#96 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 18:45:57

Mam pytanie czy tylko ja jestem niezadowolona z leczenia u pani Morzyckiej, czy jest ktoś jeszcze kto uważa, że przedłuża leczenie? Już od kilku miesięcy nie ma żadnej zmiany w położeniu zębów, na pytanie jak długo będę nosić usłyszałam odpowiedź, że pani ortodontka nie jest jasnowidzem

#97 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 20:05:34

Witam kurcze mam tak samo z górą męczyłam się 5 lat i wkoncu ja zdjełam na poczatku było fajnie ale teraz koszmar dół nosiłam rok i juz spowrotem sa krzywe doktor Karolak jest przemiła osobą ale niestety nie czuje zadowolenia i zastanawiam sie czy moge złozyc reklamacje a jeszcze jedno na górze po zdjeciu aparatu zrobiły mi sie dziury i pan karolak poprostu je zakleil masakra ratunku

Wiesz co oczywiście możesz iść do dr Karolaka z reklamacja ale niestety nie oczekuj niczego bo "dr" nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje błędy w leczeniu. Miałam niestety taką samą sytuację też nosiłam aparat i leczyłam się z Dentalmed i składałam zażalenia i usłyszałam,że dr nie ma sobie nic do zarzucenia i według niego leczenie poprowadził prawidłowo. Lecz po konsultacji u innych specjalistów okazało się, że zostało popełnione bardzo dużo błędów w czasie leczenia, które mają konsekwencje teraz i ułożenie zębów nie jest takie jak powinno być. Dlatego chciałam przestrzec przed tym gabinetem bo nie warto!!!Dr Karolakowi brakuje umiejętności!!! Niestety taka jest prawda!!!

#98 ~-p-~

~-p-~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 15:40:10

Pan dr Karolak i jego Piekna Asystentka.

#99 ~V~

~V~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 07:50:50

Chodziłem do karolaka grubo ponad 3 lata. Przez półtora roku nie zrobił kompletnie nic, pomimo pobierania opłat za usługi. Na początku po założeniu aparatu, nagle "dr" zniknął na ponad pół roku, a w między czasie jego pracowiny twierdzili, że jest chory, wyjechał na szkolenie, leży w szpitalu i inne różne historie, którę im przyszły do głowy.

Prawda jest taka, że w dniu, w którym miałem odwołaną wizytę spotkałem karolka na siłowniu pure w atrium - prawcownicy twierdzili jeszcze dwie godziny wczęśniej że jest obłożnie chory. Kilka krotnie spotykłaem go jak przejeżdzął w okolicach atrium w dniu odwołania wizyty jak wracałem do domu.

Obiecuje szybkie i konkretne efekty. Początek był naprawdę obiecujący, bo moja wada została znacząco naprawiona. Niestety później, zaczęło się przekładanie wizyt - rekord to 7 razy, po czym została odwołana kolejna, gdyż termin pojwienia się tego człowieka nie był nikomu znany. Kilku krotnie podczas wizyty wyczuwałem od niego alkohol. Być może to jest przyczyną jego ciągłych nieobecności.

Akutalnie szukam nowego ortodony, gdyż czara goryczy wobec karolaka została przelana. Jesli okarzę się, ze popełnił błędy, za które będę zmuszony ponieść dodatkowe koszta, wytoczę mu sprawę, o zwrot pieniędzy za leczenie.

Bardzo nie POLECAM i mocno przesztrzegam, gdyż jego największym problemem jest brak jakiegokolwiek poczucucia odpowidzialności wobec klienta, który jest co najważniejsze pacjentem, którego naraża na uszczerbek na zdrowiu.

#100 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 23:14:33

Chodziłem do karolaka grubo ponad 3 lata. Przez półtora roku nie zrobił kompletnie nic, pomimo pobierania opłat za usługi. Na początku po założeniu aparatu, nagle "dr" zniknął na ponad pół roku, a w między czasie jego pracowiny twierdzili, że jest chory, wyjechał na szkolenie, leży w szpitalu i inne różne historie, którę im przyszły do głowy.

Prawda jest taka, że w dniu, w którym miałem odwołaną wizytę spotkałem karolka na siłowniu pure w atrium - prawcownicy twierdzili jeszcze dwie godziny wczęśniej że jest obłożnie chory. Kilka krotnie spotykłaem go jak przejeżdzął w okolicach atrium w dniu odwołania wizyty jak wracałem do domu.

Obiecuje szybkie i konkretne efekty. Początek był naprawdę obiecujący, bo moja wada została znacząco naprawiona. Niestety później, zaczęło się przekładanie wizyt - rekord to 7 razy, po czym została odwołana kolejna, gdyż termin pojwienia się tego człowieka nie był nikomu znany. Kilku krotnie podczas wizyty wyczuwałem od niego alkohol. Być może to jest przyczyną jego ciągłych nieobecności.

Akutalnie szukam nowego ortodony, gdyż czara goryczy wobec karolaka została przelana. Jesli okarzę się, ze popełnił błędy, za które będę zmuszony ponieść dodatkowe koszta, wytoczę mu sprawę, o zwrot pieniędzy za leczenie.

Bardzo nie POLECAM i mocno przesztrzegam, gdyż jego największym problemem jest brak jakiegokolwiek poczucucia odpowidzialności wobec klienta, który jest co najważniejsze pacjentem, którego naraża na uszczerbek na zdrowiu.

...zgadzam się,
całkowicie lekceważy pacjentów, jest w gabinecie tylko wtedy kiedy wie że przyjdzie pacjent z większą gotówką
albo jest kiedy już musi być ponieważ przekładał terminy piętnaście razy,
wszyscy na około go kryją a on niszczy pacjentom zęby, przyjmuje pod wpływem...i to nie tylko alkoholu, zniszczył moje zęby i wielu, wielu innym,
oczernia pacjentów i śmieje się z naiwnych...nieświadomych ludzi, którzy mu wierzą,
z dużym wdziękiem kasuje pieniądze a potem nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, a najlepsze jest to że wmawia pacjentowi że nic się nie stało i że pewnie jest malkontentem i histerykiem kiedy zostało zaniedbane leczenie z powodu permanentnej absencji dr,... no bo w zasadzie nic się nie stało można zrobić odpłatną reklamację a potem kolejną...a potem jeszcze jedną, pomysłowe źródło dochodów.
moja dokumentacja medyczna nadaje się również na drogę sądową
pozdrawiam wszystkich byłych pacjentów dr j/w

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych