Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ortodonta koszalin-ogolna dyskusja

249 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:55:27

Czy u doktor Hanny Morzyckiej istnieje możliwość zakładania aparatu na raty ?

#122 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 08:13:10

Tak ja płaciłam w 2. Na więcej rat Pani doktor się nie zgodziłą.

#123 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 18:06:31

U Karolaka ap metalowy 1500zł
Wizyty 50zł
Raz, lub dwa razy w tygodniu, ta druga darmowa!!!
Jestem pacjentem jakiś czas i efekty widzę po każdej wizycie.
Złego słowa nie powiem.

#124 ~aparatka~

~aparatka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:29:06

Dr. Morzycka brala 100 zl za jeden luk, a aparat chyba koszt jak na calym koszalinie, czyli ok. 1600 zl. Jedenj koleznce slicznie wyprostowala zeby i aparat nosila 2 lata, ale miala niewielka wade, a druga koleznka nosila u niej aparat 4 lata i moge powiedziec, ze zebow do konca prostych nie ma huh.gif ale to wszytsko zalezy od wady...

ale bzdura!!!! ja chodze do dr Morzyckiej od roku..aparat kosztował 2 x 1500 zł (góra+ dół)... wizyta łącznie za dwa łuki 50 zł!!!!! a do tego bardzo sympatyczna Pani :-) POLECAM :-)

#125 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 16:11:23

Nie polecam Karolaka, "łapie" pacjenta na niby tanie usługi.

Proste wady leczy latami aby przyciąć max kasy, nie zjawia się w dniu umówionych wizyt, obiecuje złote góry a w ogóle nie ma pojęcia o tym co robi. Odradzam, po sprawdzeniu jego kompetencji okazało się że nie ma specjalizacji w ortodoncji.

#126 ~BEATA~

~BEATA~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 12:32:45

tragedia!!!!!!!moze i sie ksztalci ale nie polecam.a wiem co pisze bo mam okazje z nia wspolpracowac.

NAJDROŻSZA I  NIE TAKA MIŁA

#127 ~totoś~

~totoś~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 02:15:56

wiele lat temu aparat zalozyl mi dr karolak,po roku moze 1,5 zdjal,do dnia dzisiejdzego zeby sa w tej samej pozycji.przed zalozeniem byly wyleczone a po wybielone i dostalam aparat retencyjny.efekt swietny po dzien dzisiejszy.

Dziękujemy za reklamę panu doktorowi.

To dopiero niesamowite co tu jest napisane, bo wątpię aby jakieś leczenie ortodontyczne przebiegło w tak ekspresowym tempie i zakończyło się takim happy endem jak się tu zachwala.

U tego lekarza zawsze są problemy, problemy i jeszcze raz problemy. Nie wiem czy życia mi starczy żeby naprawiać to co zepsuł pan rzekomo znający się na wszystkim stomatolog- GRATULUJĘ FACHOWOŚCI !

ciekawe gdzie były drukowane te jego słynne certyfikaty...

bo to jest człowiek który już 10 lat temu powinien zaprzestać robić eksperymenty na ludziach niszcząc przy okazji ich zęby, powinien zająć się swoim leczeniem...

tak a propos gdyby ktoś potrzebował świadka w sądzie służę pomocą, posiadam kompletną dok. medyczną przebiegu i efektu leczenia oraz ogromną wiedzę jak wygląda usługa od strony praktycznej która powinna być wykonana należycie i starannie a jest wykonana - to przemilczę

/ został u mnie wykonany szeroki zakres leczenia nie tylko z ortodoncji

bardzo chętnie pokażę te innowacyjne metody leczenia

#128 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 09:20:36

do TOTOsia

Od kiedy można leczyć przodozgryz? Na czy polega takie leczenie?

#129 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 15:29:22

Szukam dobrego ortodonte! Słyszałam o nowakowskim i są same dobre opinie, niedlugo bede miała zakładany aparat i nie wiem czy jest fajny i czy zna sie na rzeczy

#130 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 19:02:58

Karolak to oszust, ma racje

#131 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 01:42:38

/ "został u mnie wykonany szeroki zakres leczenia nie tylko z ortodoncji
bardzo chętnie pokażę te innowacyjne metody leczenia"

A z czego jeszcze ten zakres leczenia byl....?

#132 ~lana~

~lana~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:18:49

nie wiem,czy tak rzadko zdarza sie takie szybkie i efektowne leczenie,przeciez to wszystko zalezy od wady zgryzu.moja wada zostala skorygowana bardzo szybko,zero problemow.podobnie bylo w przypadku mojej siostry i znajomego.jak ktos sobie wymarzy w glowie rzeczy nie wykonalne w danym przypadku,to zaden lekarz nie pomoze.moze warto isc po porade do psychologa.

#133 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 18:00:01

a kto wie gdzie na polnocy przyjmuje ortodonta?na bocznej?

#134 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 15:27:39

Byłam u pani Jedlińskiej ale niestety było dla mnie trochę za drogo i po ok. roku przeniosłam się do pana Karolaka. Efekt jest taki, że 2 razy nosiłam aparat ortodontyczny, do tego doszły problemy ze szczęką a zęby krzywe jak przed założeniem pierwszego apratu. Mi też chyba nie starczy życia na naprawanie błędów tego pana. Inni lekarze również nie mówią o nim pochlebnie. ODRADZAM!!!

#135 ~Aparat~

~Aparat~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 13:35:24

Polecam "Amadent" i dr Adama Nowakowskiego na ul. Norwida 1.

Nie jest najdroższy, bardzo sympatyczny, kompetentny i skuteczny.

Najlepiej umówić się na wizytę. Jest również bardzo dobrym stomatologiem.

#136 ~Kima~

~Kima~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:55:07

Polecam Doktora Macieja Karolak/Dentalmet przy Sygietyńskiego.
Doktor jest naprawdę wspaniały.
Kompetentny.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
Są dni kiedy trudno się dostać, ale warto czekać.
Jego wiedza i fachowość warte są każdego dnia czekania.
Polecam jako pacjentka.

#137 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 00:26:23

Polecam Doktora Macieja Karolak/Dentalmet przy Sygietyńskiego.
Doktor jest naprawdę wspaniały.
Kompetentny.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
Są dni kiedy trudno się dostać, ale warto czekać.
Jego wiedza i fachowość warte są każdego dnia czekania.
Polecam jako pacjentka.

tak jest trudno sie do niego dostac bo nigdy go nie ma, gabinet poniżej krytyki wykonanie i fachowość tego pana wątpliwa, uprzedzam wszystkich aby omijali szerokim łukiem ten gabinet, sama mam zamiar złożyć  skarge do izby lekarskiej, ten gabinet nie powinien juz dawno istniec ale może to nastąpić niedługo bo komornik zajął już chyba wszystko co tam było do zajęcia.....

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 00:30:03

http://forum.gk24.pl...nkrutem-t80144/

tam też ciekawie pisza o karolaku warto pocztac zanim sie ktos wybierze

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 00:33:07

http://forum.gk24.pl...t-drogi-t71551/

gdybym wczesniej znalazł to co wypisują o karolaku tutaj link to nigdy bym nie poszedł do niego a dzis miał bym 2 zeby wiecej :(  z dala od dentalmedu

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 19:20:49

Dziękujemy za reklamę panu doktorowi.

To dopiero niesamowite co tu jest napisane, bo wątpię aby jakieś leczenie ortodontyczne przebiegło w tak ekspresowym tempie i zakończyło się takim happy endem jak się tu zachwala.

U tego lekarza zawsze są problemy, problemy i jeszcze raz problemy. Nie wiem czy życia mi starczy żeby naprawiać to co zepsuł pan rzekomo znający się na wszystkim stomatolog- GRATULUJĘ FACHOWOŚCI !

ciekawe gdzie były drukowane te jego słynne certyfikaty...

bo to jest człowiek który już 10 lat temu powinien zaprzestać robić eksperymenty na ludziach niszcząc przy okazji ich zęby, powinien zająć się swoim leczeniem...

tak a propos gdyby ktoś potrzebował świadka w sądzie służę pomocą, posiadam kompletną dok. medyczną przebiegu i efektu leczenia oraz ogromną wiedzę jak wygląda usługa od strony praktycznej która powinna być wykonana należycie i starannie a jest wykonana - to przemilczę

/ został u mnie wykonany szeroki zakres leczenia nie tylko z ortodoncji

bardzo chętnie pokażę te innowacyjne metody leczeni

jestem zainteresowana kontaktem z panem, właśnie mój koszmar po leczeniu u karolaka się zaczął, celow z małej litery, a innym radze omijac szerokim łukiem dentakmed!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych