Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Osiatkowanie balkonu

balkon zabudowa osiatkowanie zlecenie koszalin

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:56:42

Witam, szukam kogoś (firmy/rzemieślnika), kto podjąłby się osiatkowania balkonu w Koszalinie na 4 piętrze, to loggia 5m dł., więc do osiatkowania jest tylko jedna prosta powierzchnia.
Jeżeli miałby jakieś namiary, to bardzo proszę o pomoc.

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:50:52

Czy chodzi o przymocowanie siatki o niewielkich oczkach do balustrady tak, aby np dzieci nie mogły wypaść/wyrzucić zabawek?

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:17:04

Coś w tym stylu, tylko, że zamiast dzieci są koty ;)
I musiałabym mieć jeszcze jakieś dojście do anteny satelitarnej, czyli ew. jakieś otwierane okienko w tej siatce.

#4 ~Marek W.~

~Marek W.~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 22:00:29

Szczerze - nie ma co szukać fachowca. Robota jest wyjątkowo nieskomplikowana i do zrobienia samemu a każdy majster weźmie za to jak za zboże.

1. mierzymy balustradę - wysokość x szerokość
2. udajemy się do Castoramy, czy innego Nomi
3. na dziale ogród zakupujemy:
- odpowiednią ilość siatki - najlepiej plastikową o dowolnej wielkości oczek - koszt - kilkanaście zł
- paczkę trytek (takich plastikowych opasek samozaciskowych) lepiej dłuższe i czarne - max 10 zł
4. trachamy do domu
5. nożyczkami (lepiej jakimiś większymi) docinamy siatkę na dokładny wymiar
6. trytkami mocujemy do balustrady, odcinamy nadmiar i gotowe
(ew. ciachamy 3 boki otworu koło anteny i też mocujemy trytkami)

roboty max na godzinę a satysfakcja bezcenna ;)

#5 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 00:25:57

Nie zrozumieliśmy się. Nie chodzi o siatkowanie balustrady, tylko powierzchni nad nią i na pewno nie plastikową siatką.
Myślałam raczej o siatce na drewnianych ramach połączonych ze sobą, ma to być wytrzymała konstrukcja i chcę mieć to zrobione porządnie, dlatego potrzebny mi jakiś sprytny fachowiec lub firma zajmująca się takimi zleceniami.
Czy naprawdę nikt w Koszalinie nie ma kotów w bloku? Czy po prostu mało osób przegląda to forum?

#6 ~kociarz~

~kociarz~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 10:28:00

Nie zrozumieliśmy się. Nie chodzi o siatkowanie balustrady, tylko powierzchni nad nią i na pewno nie plastikową siatką.
Myślałam raczej o siatce na drewnianych ramach połączonych ze sobą, ma to być wytrzymała konstrukcja i chcę mieć to zrobione porządnie, dlatego potrzebny mi jakiś sprytny fachowiec lub firma zajmująca się takimi zleceniami.
Czy naprawdę nikt w Koszalinie nie ma kotów w bloku? Czy po prostu mało osób przegląda to forum?

ja mam kota i osiatkowany balkon, mogę sie podjąć tej pracy, ale jak napisał Marek.W, trochę by to kosztowało : materiały + robocizna :)

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 22:57:20

ja mam kota i osiatkowany balkon, mogę sie podjąć tej pracy, ale jak napisał Marek.W, trochę by to kosztowało : materiały + robocizna :)

Dobra, odezwij się do mnie na maila: magdaciezka@o2.pl ewentualnie podeślij mi fotki swojego osiatkowania na balkonie.

#8 ~Juzwa~

~Juzwa~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:25:08

PROTESTUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KOTY ŚMIERDZĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~kociara~

~kociara~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 22:41:19

PROTESTUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KOTY ŚMIERDZĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba Ty śmierdzisz, koty to najczystsze stworzenia na świecie:)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 07:52:15

Przecież ja Ciebie nie obrażam !! Nie stwierdziłam, że Ty śmierdzisz.
Nie przekonałaś mnie swoim ,,wysokim" intelektem.

KOTY ŚMIERDZĄ aby się przekonać wystarczy wejść do piwnicy w moim bloku lub do mieszkania mojej Koleżanki ( może Ty nią jesteś ?) :)

#11 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 11:13:42

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow z Koszalina...

DOMOWY KAKTUS: Moje kochane kwiatki zakwitly...
Dołączona grafika

#12 ~adaś~

~adaś~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 11:24:01

czy ten kaktus zakwfitł na dłoni?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 12:45:03

Proponuję telefon (z internetu) do Zakładów Sieci Rybackiech w Korsze. Doradzą z jakiej grubości nici, wielkość oczek w siatce. Trzeba również podać, że siatka ma służyć dla ochrony kotów. Zamawiałam taką ok. 5 lat temu o wym. 6,0x1,5m, służy do dzisiaj, a koty są bezpieczne i co również ważne jest mało widoczna z zewnatrz budynku. W zamówieniu należy podać, że siatka ma być olinowana tj. wykończna linką wtedy łatwo we wlasnym zakresie ją zamontować.
Koszt wówczas wynosił ok. 50,-zł wraz z kosztami przesyłki pocztowej.
Pozdrawiam

#14 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 21:09:47

KOTY ŚMIERDZĄ aby się przekonać wystarczy wejść do piwnicy w moim bloku lub do mieszkania mojej Koleżanki ( może Ty nią jesteś ?) :)

To po cholerę włóczysz się po piwnicach ? Nie włócz się, siedx w domu to nie będzie ci śmierdzieć.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 22:29:17

To po cholerę włóczysz się po piwnicach ? Nie włócz się, siedx w domu to nie będzie ci śmierdzieć.

Koty ŚMIERDZĄ a jak widać ich właściciele nie potrafią pisać i z braku argumentów - PRZEKLINAJĄ hi, hi, hi :D

ps. gdybyś miała trochę kultury to nie zakładałabyś hodowli tych śmierdzieli w bloku, po przecież obowiązują jakieś zasady współżycia. :mellow:
A co na to spółdzielnia mieszkaniowa ???????

#16 ~wredna~

~wredna~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 19:41:19

masz zezwoleni na oszpecenie balkonu ? Jak sie chce trzymac koty to sie szuka domu na wsi albo parterowe z ogrodem a nie 3m kw i siata .
ps. koty smierdza jesli ich wlasciciele sa brudasami i zmieniaja im sracz raz na dzien

#17 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 06:45:01

masz zezwoleni na oszpecenie balkonu ? Jak sie chce trzymac koty to sie szuka domu na wsi albo parterowe z ogrodem a nie 3m kw i siata .
ps. koty smierdza jesli ich wlasciciele sa brudasami i zmieniaja im sracz raz na dzien

a tobie ile razy właściciele zmieniają sracz :D :lol: :P ;)

#18 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 11:52:20

KAKTUS DOMOWY: Jak widzisz na fotografii jest doniczka...Nie potrzeba dloni. ;)

- A JAKA TAM TERAZ U WAS POGODA?

KWIATY WODNE
Dołączona grafika

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 14:53:32

KWIATY WODNE
Dołączona grafika

KWIATY WODNE
Dołączona grafika

a ty gdzie jestes ze pytasz o pogode ?

#20 ~kociarz~

~kociarz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 11:25:46

Witam, szukam kogoś (firmy/rzemieślnika), kto podjąłby się osiatkowania balkonu w Koszalinie na 4 piętrze, to loggia 5m dł., więc do osiatkowania jest tylko jedna prosta powierzchnia.
Jeżeli miałby jakieś namiary, to bardzo proszę o pomoc.

no i co z tym balkonem ???

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: balkon, zabudowa, osiatkowanie, zlecenie, koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych