Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ostateczny sąd zostawmy Bogu :: zobacz komentowany artykuł


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 02 październik 2007 - 13:25:00

Ci , którzy niszczyli ludzi nie myśleli o sądzie ostatecznym i Bogu. Dlatego, winni byli być osądzani i karani zgodnie z tym co wierzyli tu przez powszechne sądy. Szkoda,ze jest wiele osób , których dokumenty są zniszczone i to jest najgorsze i niesprawiedliwe, że tylko płotki , bez układu na zniszczenie będą ukazane, a ci najgorsi będa ironicznie oglądać wystawy piastując dziś wysokie stanowiska i mając emerytury. błędne jest twierdzenie ,ze wystawa dzieli. nie można dzielićtego co było podzielone. Wystawa co najwyżej ujawnia część podziału. Należy zxawsze pamiętać,że to co posiada IPN to tylko 5%. Reszta nigdy nie zostanie ujawniona. Dlaczego nie ujawniać tych, którzy za to że niszczyli innych żyli dostatnio, a swoją władzę wykorzystywali często do niszczenia ludzi nie tylko z powodów politycznych , bo o tym najmniej wiedzieli tylko z zawiści,. nienawiści, by nie płacić alimentów by dręczyć byłą żonę i mieli w tych czasach pomoc sądu, policji i prokuratutry o czym jakby całkowicie zapomniano, że te organy pomagały w niszczeniu a gdzie mamy fotografię sędziów? Czy ten system mógł istnieć bez wsparcia sądu i prokuratury? Oczywiście nie. Dlatego tylko to jest niesprawiedliwe, ze pokazani zostaną drobni szubrawcy.Inni mają niezawisłość i nieusuwalność i nadal są skorumpowani i podli.

#2 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 04 październik 2007 - 16:23:00

Jak najbardziej popieram taką wystawę. Coraz wiecej młodych ludzi nie wie co to bylo UB , coraz mniej jest świadków tamtych lat. Trzeba pokazywac co było niegodziwe i to napietnowac , aby nigdy nie wróciło. jako człowiek młody nierozumiemiem jak ludzie pracujący w UB moga otrzymywac wysokie emerytury a Ci którzy z nimi walczyli( o wolną Polskę ) dostają jałmuznę. Czy Polska dalej jest dla równych i równiejszych ?

#3 ~opozycjonista z Kołobrzeg~

~opozycjonista z Kołobrzeg~
  • Goście

Napisano 04 październik 2007 - 20:36:00

To dzięki orzecznictwu i działaniu koszalińskiego wymiaru niesprawiedliwości funkcjunariusze UB i SB CZUJĄ SIĘ CIĄGLE BEZKARNI ZA SWOJE PRZESTĘPCZE I ZBRODNICZE CZYNY !!!!!! Jak dotąd żaden z nich nie został skazany wyrokiem skazującym!!!!! - przykładem niech będą chociażby procesy SB-eków /farsa sądowa / w sprawie prześladowania i znęcania się nad działaczem podziemnej Solidarności Tadeuszem Wołyńcem z Koszalina. Byłem świadkiem jak podczas odsłonięcia twarzy koszalińskiej bezpieki publicznie wskazał kilku swoich oprawców cieszących się dobrym zdrowiem i dostatnim życiem opłacanym przez solidarną IV RP - ujawnił też zebranym liczne nazwiska funkcjonariuszy bezpieki - którzych nazwiska i twarze nie zostały ujawnione przez koszaliński IPN. A DLACZEGO ?????? opozycjonista z KolobrzeguDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych