Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jedwabne~

~Jedwabne~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:18:23

Polacy zabili więcej Żydów Ukraińców niż nazistowskich żołnierzy :( SZMALCOWNICY!

#2 ~Ciemne karty historii~

~Ciemne karty historii~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:28:50

Filmy takie jak "POKŁOSIE" "IDA" rzucają światło postawy niektórych Polaków podczas wojny. Zaznaczam niektórych. Nie było zmiłuj się dla Żydów czasami w ich wioskach majątkach przejmowanych brutalnie przez Polaków. Ciemne karty historii są i po naszej stronie :(

#3 ~Obserwator polityki~

~Obserwator polityki~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:45:15

Nie ma mocnego mądrego lidera który zacząłby łączyć naród. Każdy ciągnie w swoją mańke. Myślałem o Wałęsie porażka o Biskupach porażka o Kosiniaku za słaby rozwodnik itd itd nie ma takiej petardy który lub która zaczął zaczęła z sensem gadać. Każdy widzi czubek swojego nosa. A polakom coraz bardziej odbija.Kiedyś w 89 przy okrągłym stole z komunistami były perełki z Solidarności i zjednoczony jak nigdy Polski naród że świat był w szoku. Kolebka Solidarności. Gdzie się podziała ta Polska? Co się stało z Polakami. Gdzie Ci liderzy z tamtych czasów. Żal i rozpacz mnie ogarnia.

#4 ~Weszli jak nóż w masło~

~Weszli jak nóż w masło~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 15:30:08

Polski "Disneyland Holocaustu" w Oświęcimiu.... Dlaczego we Francji Szwajcarii Austrii Holandii Belgi itd 2 wojna światowa nie była tak "odczuwalna" jak w Polsce? My zawsze walczymy szabelką mamy duże gęby pełne frazesów odwagi a później płaczemy i lamentujemy. Rozmawiałem długo z Francuzem o wojnie i Oni nie odczuwają tak tragicznie jak Polacy represji mordów obozów itd.

#5 ~Juri~

~Juri~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 15:42:18

Bez zwycięstwa ZSRR nie byłoby Polski i Polaków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych