Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mike~

~mike~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:12:16

z tego co napisano w ulotce promocyjnej to bony były dołącane do zakupów bon za 50 zł do zakupów za minimum 300 zł ( już nie pamiętam dokładnie)

chyba że naprawdę za darmo rozdawali , proszę o konkretną informację !!!

#2 ~kaha~

~kaha~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:28:00

otwacie? przecież już od dawna jest tam ten sklep... tak jak koło dubois i bylego asa, terz biedronki..

#3 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:28:53

Rozdali to rozdali, na c h u j drążysz temat?!

#4 ~suchar~

~suchar~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:30:08

PATOLOGIA!!!

#5 ~MediaExpert~

~MediaExpert~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:26:29

Otwarcie po remoncie. Śmiech na sali, że ludzie jeszcze się dają tak robić w ciula.

#6 ~omg~

~omg~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 15:40:11

mohery w autobusie to 5 minut nie wystoją ale jak dają coś darmowego to i cały dzień by stały :lol:

#7 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 16:00:32

hehe wielkie mi tam promocje ;p byłem oglądac telewiozr skonczylo sie na tym ze najpier miałem kupic w emce a skoczylo sie na Makro gdyz tam mieli najtaniej ;p 42" LED 100 HZ LG za 1500 zł :)

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 16:50:50

Mam pytanie, otawcie sklepu było w takiej godzienie, że normalny człowiek był wtedy w pracy. POD SKLEPEM CZEKALI WIĘC EMERYCI I BEZDOMNI? Skąd oni mają pieniądze na zakupy? Może Urzęd Skarbowy tym by się zainteresował?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 17:46:44

Ewa ale Ty jestes pusta... tak sie sklada,ze niektorzy np pracuje w firmach ktore pracuja od 10-18 czyli caly dzien przechalpany. Otowrzyli sklep przed 8 wiec do 10 maja czas isc do pracy
A po drugie te 30 czy 50zl mozna bylo zrealizowac tylko w tym dniu pod warunkiem zakupu za powyzej 300zl..trzeba bylo isc i stac w kolejce

#10 ~krzysiekT~

~krzysiekT~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 09:40:50

witam ,bardzo polecam ten sklep neonet,duży wybór sprzętu AGD i RTV ,TV w przestepnych cenach ,dużo promocji .Obsługa miła i fachowa znają sie na tym co sprzedaja.Polecam

#11 ~krzysiek30~

~krzysiek30~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 08:22:10

Polecam sklepy neonet,maja duży wybór asortymentu w dobrych cenach znanych firm polskich i zagranicznych.Telewizory różnych wielkości,a sprzęt do kuchni te duże AGD i małe AGD potrzebne w kuchni .Polecam sklepy neonet

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 09:55:02

Polecam sklepy neonet,maja duży wybór asortymentu w dobrych cenach znanych firm polskich i zagranicznych.Telewizory różnych wielkości,a sprzęt do kuchni te duże AGD i małe AGD potrzebne w kuchni .Polecam sklepy neonet

A ja nie polecam. Obsługa na Połtawskiej to klika. Pamiętam jak kiedyś w promocji były tablety za 99zł. Wszystkie rozeszły się pomiędzy sprzedawcami i ich znajomymi. Obsługa tego sklepu powinna być zwolniona natychmiast. Jak wchodzę do tego sklepu to wszyscy sprzedawcy siedzą za ladą, przeglądają neta i mają klientów w 4 literach. Nikt nie podejdzie żeby pomóc w wyborze i doradzić.

#13 ~poli~

~poli~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 10:44:52

A ja nie polecam. Obsługa na Połtawskiej to klika. Pamiętam jak kiedyś w promocji były tablety za 99zł. Wszystkie rozeszły się pomiędzy sprzedawcami i ich znajomymi. Obsługa tego sklepu powinna być zwolniona natychmiast. Jak wchodzę do tego sklepu to wszyscy sprzedawcy siedzą za ladą, przeglądają neta i mają klientów w 4 literach. Nikt nie podejdzie żeby pomóc w wyborze i doradzić.

To musiałeś być baaaaaardzo dawno temu w tym sklepie że taką masz opinię! Ja akurat mam dobre zdanie na temat tego sklepu. Uważam, że obsługa jest miła i dobrze zna się na tym co sprzedaje. Kupiłam niedawno telewizor i jestem zadowolona. Chciałam inny ale po rozmowie ze sprzedawcą zmieniłam zdanie... umiał doradzić, wymieniał plusy i minusy towaru co się nie często zdarza w innych sklepach. Nie zauważyłam żeby sprzedawcy w tym sklepie mieli klienta w doopie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 12:28:50

To musiałeś być baaaaaardzo dawno temu w tym sklepie że taką masz opinię! Ja akurat mam dobre zdanie na temat tego sklepu. Uważam, że obsługa jest miła i dobrze zna się na tym co sprzedaje. Kupiłam niedawno telewizor i jestem zadowolona. Chciałam inny ale po rozmowie ze sprzedawcą zmieniłam zdanie... umiał doradzić, wymieniał plusy i minusy towaru co się nie często zdarza w innych sklepach. Nie zauważyłam żeby sprzedawcy w tym sklepie mieli klienta w doopie.

Weź ty się człowieku za obsługę klientów a nie piszesz bzdury o tym dennym sklepie w którym w porównaniu do Media Markt g....o jest. Zrozumiałeś oszołomie.

#15 ~poli~

~poli~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 10:19:46

Weź ty się człowieku za obsługę klientów a nie piszesz bzdury o tym dennym sklepie w którym w porównaniu do Media Markt g....o jest. Zrozumiałeś oszołomie.

Jakbyś niezauważył... jestem kobietą! Trzeba czytać ze zrozumieniem! Poza tym to było moje zdanie, ja jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie i uważam, że więcej towaru nie czyni sklepu lepszym. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

#16 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 12:21:27

Po kiego drążycie temat artykułu  z 2013 roku? masakra co za ludzie..

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 14:54:56

Po kiego drążycie temat artykułu  z 2013 roku? masakra co za ludzie..

Chłopaczki z Neonetu chcą się zareklamować bo sprzedaż im rośnie:) Nie dziwi nic, że dobrze się kręci, do wyboru mają 8 telefonów komórkowych, 4 pralki, 5 lodówek, 7 laptopów z najniższej półki i trochę suszarek i czajników i jednego łysego sprzedawcę, którego kultura w stosunku do klienta daleka jest od przyjętej w środowisku. Ten sklep omijam dalekim łukiem.

#18 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 09:58:32

polecam neonet mila fachowa obsluga i atrakcyjne ceny polecam!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:09:21

Chłopaczki z Neonetu chcą się zareklamować bo sprzedaż im rośnie:) Nie dziwi nic, że dobrze się kręci, do wyboru mają 8 telefonów komórkowych, 4 pralki, 5 lodówek, 7 laptopów z najniższej półki i trochę suszarek i czajników i jednego łysego sprzedawcę, którego kultura w stosunku do klienta daleka jest od przyjętej w środowisku. Ten sklep omijam dalekim łukiem.

Masz rację ten łysy to wybitnej klasy specjalista, zwykły chamek bez szkoły, że jeszcze tam pracuje to chyba ma jakieś układy. Wystarczy podejść do tego łysielca i poprosić o dane techniczne jakiegoś sprzętu, poziom jego wiedzy to jakaś pomyłka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych