Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pan poseł Kaczyński zaniedbuje się w obowiązkach

204 odpowiedzi w tym temacie

#1 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7104 postów

Napisano 11 październik 2018 - 09:29:06

http://forum.gk24.pl...do=new_post&f=2

Buty POSŁA jarkaczowi widać są zbyt ciasne, znudziło mu się.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 09:42:13

Dziad stary, aferzysta dawno powinien być wysłany na emeryturę, tak jak w CDU za przekręty finansowe wywalono na emeryturę Kohla . Niestety PiSowcy mają ruską mentalność i są czołobitni wobec Kaczyńskiego, niczym Rosjanie wobec Putina. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 20:51:49

Mateusz Morawiecki o Angeli Merkel:

"Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała."

Mateusz M. wyraża chęć przekazania pieniędzy z banku, którym zarządza na cele prywatne:

"

- Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? - dopytuje po chwili Morawiecki.

- Ma firmę, na pewno ma - odpowiada Matuszewska.

- Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś - postanawia Morawiecki.

- On ma firmę. Pozbył się udziałów 12 lat temu, bo został posłem, potem wojewodą, posłem, coś tam itd. - wtrąca się Kilian.

- Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować - zapewnia Morawiecki.

"

Ten człowiek jest teraz premierem Polski.

#4 ~cyrus~

~cyrus~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:56:43

alleluja i do przodu!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 09:51:37

możecie mu skoczyć lewacy.

#6 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7104 postów

Napisano 16 październik 2018 - 10:06:17

możecie mu skoczyć lewacy.

Oj skoczymy PISdzielcowi, skoczymy, aż w uszy mu pójdzie. Bez sądu się nie obejdzie.

PS

Podżeganie do zamachu stanu i obalenie III RP art. 231 KK

Użytkownik rniski-second edytował ten post 16 październik 2018 - 10:28:11

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:39:23

Oj skoczymy PISdzielcowi, skoczymy, aż w uszy mu pójdzie. Bez sądu się nie obejdzie.

PS

Podżeganie do zamachu stanu i obalenie III RP art. 231 KK

olewac esbeka zimnym moczem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:40:26

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 12:27:22

"Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała."

Mateusz M. wyraża chęć przekazania pieniędzy z banku, którym zarządza na cele prywatne:

"

- Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? - dopytuje po chwili Morawiecki.

- Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś - postanawia Morawiecki.

- On ma firmę. Pozbył się udziałów 12 lat temu, bo został posłem, potem wojewodą, posłem, coś tam itd. - wtrąca się Kilian.

- Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować - zapewnia Morawiecki.

"

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 12:27:45

"

"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:11:20

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

to będziesz miał taki sam burdel w mieście jak tutaj na forum.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:27:05

Bareja wiecznie żywy.

"Jarosław Kaczyński wziął udział w "symbolicznym rozpoczęciu inwestycji" przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Rządzący obóz zorganizował uroczystość przed wyborami, choć zgodnie z prawem prac rozpocząć jeszcze nie można.

Prezes PiS wziął udział w uroczystym wbijaniu palików geodezyjnych w Kątach Rybackich. To symboliczne rozpoczęcie budowy kanału. Szef rządzącego ugrupowania ma być też w Nowym Świecie, gdzie przekop będzie zaczynał się od strony Zatoki Gdańskiej.

Oprócz polityków na mierzei nie ma jednak pracowników, którzy szykowaliby się do rozpoczęcia prac. Prowadzone są tylko poszukiwania złóż bursztynu.

"Kamery na przyczepę"

Inwestycja nie ma bowiem jeszcze pozwolenia na budowę. Dojazd na miejsce startującej przed wyborami inwestycji też nie jest łatwy. Mogli przekonać się o tym dziennikarze zaproszeni na konferencję prasową Jarosława Kaczyńskiego i Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

Reporterzy i operatorzy musieli wsiąść na przyczepę ciągnika rolniczego, co przywołało już w internecie porównania do rzeczywistości ze słynnych komedii Stanisława Barei. Dziennikarze zastanawiają się też w mediach społecznościowych, czy taki przewóz ludzi jest zgodny z prawem."

#13 rniski-second

rniski-second

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7104 postów

Napisano 16 październik 2018 - 13:32:30

Bareja wiecznie żywy.

"Jarosław Kaczyński wziął udział w "symbolicznym rozpoczęciu inwestycji" przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Rządzący obóz zorganizował uroczystość przed wyborami, choć zgodnie z prawem prac rozpocząć jeszcze nie można.....

Czyli tradycyjnie, robią cyrk.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:49:56

Bareja wiecznie żywy.

"Jarosław Kaczyński wziął udział w "symbolicznym rozpoczęciu inwestycji" przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Rządzący obóz zorganizował uroczystość przed wyborami, choć zgodnie z prawem prac rozpocząć jeszcze nie można.

W przypadku samego prezesa Kaczyńskiego odpowiednim zwrotem może być jedynie skojarzenie: Lenin wiecznie żywy!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:50:44

Bareja wiecznie żywy.

W przypadku samego prezesa Kaczyńskiego odpowiednim zwrotem może być jedynie skojarzenie: Lenin wiecznie żywy!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 16:19:52

Do lenina bardziej podobny jest minister wojny Antonii M.

Chodzą słuchy, że może dostawać emeryturę w rublach.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 16:34:46

"Od marca tego roku poseł Kaczyński przyszedł do pracy DWA razy. Z 9 posiedzeń Sejmu trafił na JEDNO, za co zainkasował 110 tysięcy złotych z naszych podatków. W sierpniu chodził po górach, teraz jeździ z Morawieckim po Polsce, ale do pracy dalej nie przychodzi."

Standardy PiS, program Koryto+

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 20:07:22

"Od marca tego roku poseł Kaczyński przyszedł do pracy DWA razy. Z 9 posiedzeń Sejmu trafił na JEDNO, za co zainkasował 110 tysięcy złotych z naszych podatków. W sierpniu chodził po górach, teraz jeździ z Morawieckim po Polsce, ale do pracy dalej nie przychodzi."

Standardy PiS, program Koryto+

dobra w Anglii produkcja zlewozmywaków wzrosła o 300% jestescie uratowani?

#19 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 11:58:54

Kto to jest Kaczyński?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 12:14:03

Kto to jest Kaczyński?

ty wiadomo z dworcowej 10 z trzesaca sie d.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych