Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pani pozna Pana do stałego związku

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 asia.sympatyczna

asia.sympatyczna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 14:29:50

Poznam mężczyzne dostałego związku. Zadbana,atrakcyjna dziewczyna mam 28 lat Jestem wolna i niezależna finansowo,wykształcona. Lubię romantyczne spacery i romantyczne kolacje , kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892

#2 ~Prawda111...~

~Prawda111...~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 07:24:36

Poznam mężczyzne dostałego związku. Zadbana,atrakcyjna dziewczyna mam 28 lat Jestem wolna i niezależna finansowo,wykształcona. Lubię romantyczne spacery i romantyczne kolacje , kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892

Kocham cię!!!

#3 ~rniski-four~

~rniski-four~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 08:47:23

Również szukam pana,wiek nie istotny aby tylko był solidnie obdarzony w sprzęt, wiadomo jaki. Kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów z wypiętym dupskiem, znajdziesz na stronie zboczony.pl moj nick rniski-four 892

#4 ~Pyton~

~Pyton~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 08:50:51

Również szukam pana,wiek nie istotny aby tylko był solidnie obdarzony w sprzęt, wiadomo jaki. Kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów z wypiętym dupskiem, znajdziesz na stronie zboczony.pl moj nick rniski-four 892

To dobrze trafiłeś rniski,ja jestem nad wyraz obdarzony w sprzęcicho,mam 45 cm.w zwisie, widzę że będziemy się dobrze zabawiali.

#5 ~Micha~

~Micha~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 11:39:15

To dobrze trafiłeś rniski,ja jestem nad wyraz obdarzony w sprzęcicho,mam 45 cm.w zwisie, widzę że będziemy się dobrze zabawiali.

W końcu się przyznałeś, że jesteś zboczonym pedałem, tępy Prawdo111...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 15:43:32

W końcu się przyznałeś, że jesteś zboczonym pedałem, tępy Prawdo111...

Znowu masz napad urojeń rniski i dlaczego podpisałeś się jako kobieta czyżbyś rniski już nie panował nad swoimi zboczeniami.

#7 ~Anakonda~

~Anakonda~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 15:49:18

Może i byłbym zainteresowany twoją propozycją,jest tylko jedno ale rniski...... Mówią namie Anakonda ( no wiesz dlaczego ) i trochę się boję, że może ci rniski dupsko pęknąć.

#8 ~Micha~

~Micha~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 22:32:37

Może i byłbym zainteresowany twoją propozycją,jest tylko jedno ale rniski...... Mówią namie Anakonda ( no wiesz dlaczego ) i trochę się boję, że może ci rniski dupsko pęknąć.

Jurek teraz tu trzepiesz gruchę ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 05:51:13

Jurkowi już nie staje, więc nie ma co trzepać i zostaje mu jedynie wypisywanie głupot na forum i pisanie samemu ze sobą.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 12:48:47

Jurkowi już nie staje, więc nie ma co trzepać i zostaje mu jedynie wypisywanie głupot na forum i pisanie samemu ze sobą.

No to jest powód do zmartwienia jak mu nie staje . Niech się przebada , jest duże prawdopodobieństwo że go dopadła PROSTATA .

Tak to się dzieje jak na starość zostaje się samotnym człowiekiem .

#11 ~Sławnianin1~

~Sławnianin1~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 16:41:33

No to jest powód do zmartwienia jak mu nie staje . Niech się przebada , jest duże prawdopodobieństwo że go dopadła PROSTATA .

Tak to się dzieje jak na starość zostaje się samotnym człowiekiem .

Popadłeś rniski w urojenia czy ten stan ma jakiś związek rniski z bliskim spotkaniem z Anakondą i dupsko ci pękło?

#12 ~rniski-four~

~rniski-four~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 16:43:48

Popadłeś rniski w urojenia czy ten stan ma jakiś związek rniski z bliskim spotkaniem z Anakondą i dupsko ci pękło?

Tak mój przyjacielu, oooojjjjjjjjj dupsko boli, oooojjjjj jak bili.

#13 ~Stanisław Z.~

~Stanisław Z.~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 16:46:55

Tak mój przyjacielu, oooojjjjjjjjj dupsko boli, oooojjjjj jak bili.

Wibrator sobie rniski kup,może wtedy dupsko ci nie pęknie i nie będzie boleć.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 18:25:08

Alkoholik Prawda111... znowu kradnie nicki i pisze sam ze sobą.
No cóż, ale schizofrenicy paranoidalni już tak mają.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 22:31:47

Alkoholik Prawda111... znowu kradnie nicki i pisze sam ze sobą.
No cóż, ale schizofrenicy paranoidalni już tak mają.

Walnij sobie rniski kielonek dynksu i uwal się w szmaty urojeńcu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 03:36:59

Walnij sobie rniski kielonek dynksu i uwal się w szmaty urojeńcu.

Napisał chory psychicznie alkoholik Prawda111 mieszkający na ul Gierymskiego 51 w Sławnie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 18:20:08

Napisał chory psychicznie alkoholik Prawda111 mieszkający na ul Gierymskiego 51 w Sławnie.

Napisał znany smakosz denaturatu zwany rnisk-sound z ul. Koszalińskiej. :D :D :D :D :D :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 18:23:28

Dlaczego rniski wszystkie twoje choroby przypisujesz innym. Przecież to ty jesteś psychol i alkoholik. Walnij sobie rniski kielonek dynksu i uwal się w szmaty.

#19 ~Stanisław Z.~

~Stanisław Z.~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 18:29:16

Napisał znany smakosz denaturatu zwany rnisk-sound z ul. Koszalińskiej. :D :D :D :D :D :D

A to ten POjeb rniski z Koszalińskiej, co kiedyś pisał jako S.W...... Faktycznie, to jest schizofremik i urojeniec,tylko patrzeć jak znowu podpali tę swoją melinę na Koszalińskiej.

#20 ~Marek K.~

~Marek K.~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 18:36:10

A to ten POjeb rniski z Koszalińskiej, co kiedyś pisał jako S.W...... Faktycznie, to jest schizofremik i urojeniec,tylko patrzeć jak znowu podpali tę swoją melinę na Koszalińskiej.

Tak to ten sam deb***, pisał również jako Frani3 czy coś takiego. Dobrze,że Ania rudego deb***a kopła w dupę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych