Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

228 odpowiedzi w tym temacie

#1 Norbeert

Norbeert

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 20:57:08

Należy dodać jeszcze codzienną rezerwacje torów na basenie sportowym w godzinach popołudniowych. Zdarza się, że nawet 3 z 6 torów potrafią być zarezerwowane jednocześnie, więc pływanie w sześciu na jednym torze niewiele ma wspólnego z pływaniem sportowym.

#2 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 08:33:57

Korzystam z usług koszalińskiego aquaparku regularnie i takie komentarze mnie mocno dziwią. gdzie macie brud? - to jest jeden z najczystszych obiektów na jakich byłam a dużo podróżuję. Gdzie macie bałagan??? mydło? - w większości pływalni nie dostaniecie żadnego mydła u musielibyście nosić własny kosmetyk. 

W kwestii powyższych komentarzy - za czyjej kadencji obiekt był budoeany nie ma w przypadku awarii czy napraw gwarancyjnych żadnego znaczenia - aquapark budowała firma Warbud - jednak z większych firm wykonawczych w Europie - czy myślicie, że wybudowała źle, bo umówiła się tak z Gawłowskim? - ja też nie lubię PO, ale takie pisanie bzdur to kabaret...

A swoją drogą - że komuś się chce lecieć z pyskiem do gazety roztrząsać takie pierdoły... albo prywatne animozje, albo aktywista ormowiec :-)

#3 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 08:59:56

Dokładnie, z tymi rezerwacjami torów to też jest przesada. Na dodatek nie rozumiem dlaczego zajęcia z hydrocyclingu (czy jak to się tam nazywa) odbywają się w basenie ze sztuczną falą skoro brodzik jest pusty? Basen zewnętrzny miał ,,awarię" też rok temu, o dziwo też w czasie mrozów... Poza tym jest bardzo zimno w przejściu prowadzącym z basenu rekreacyjnego pod prysznice, czuć normalnie jakby przeciąg był. Co do tego, że woda z natrysków leci przez 15 sekund do końca się nie zgodzę. Na 5 wciśnięć przez dwa pierwsze poleci dłużej a później sekundę lub dwie a do tego w każdej chwili można się spodziewać, że znienacka poleci zimna lub gorąca. A i w toalecie też jest bardzo zimno. I jeszcze dodam, że kilka razy jak byłam w niedzielę rano to jakiekolwiek atrakcje na basenie zewnętrznym zostały włączone dopiero o 9:30. Ludzie często narzekają w internecie, ale zarząd ma to gdzieś.

#4 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 09:00:33

Dokładnie, z tymi rezerwacjami torów to też jest przesada. Na dodatek nie rozumiem dlaczego zajęcia z hydrocyclingu (czy jak to się tam nazywa) odbywają się w basenie ze sztuczną falą skoro brodzik jest pusty? Basen zewnętrzny miał ,,awarię" też rok temu, o dziwo też w czasie mrozów... Poza tym jest bardzo zimno w przejściu prowadzącym z basenu rekreacyjnego pod prysznice, czuć normalnie jakby przeciąg był. Co do tego, że woda z natrysków leci przez 15 sekund do końca się nie zgodzę. Na 5 wciśnięć przez dwa pierwsze poleci dłużej a później sekundę lub dwie a do tego w każdej chwili można się spodziewać, że znienacka poleci zimna lub gorąca. A i w toalecie też jest bardzo zimno. I jeszcze dodam, że kilka razy jak byłam w niedzielę rano to jakiekolwiek atrakcje na basenie zewnętrznym zostały włączone dopiero o 9:30. Ludzie często narzekają w internecie, ale zarząd ma to gdzieś.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 09:24:20

Chodzę systematycznie na basen.Jest problem z rezerwacją torów do pływania.Oczywiscie jest za drogo,ale reszta jest ok.Ja tez nie lubię PO.

#6 ~trollePIS zawsze kłamią~

~trollePIS zawsze kłamią~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 10:10:50

Totalny bałagan osoby tam pracujące nie mają kompetencji, brud, zimno, ślisko, ludzie Gawłowskiego budowali teraz to prowadzi banda nieudaczników

Trolle PIS zawsze kłamią.

#7 ~facet~

~facet~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 22:30:38

Jak jestem w koszalinie potrafie przez 2 tygodnie codziennie korzystac z basenu sportowego i tylko z niego. Zgadzam sie z tym ze prysznice to lekka porazka. Wchodzac na basen w ogole nie przeszkadza mi to ze leci zimna woda ale wychodzac to z checia bym sie umyl w cieplej/goracej wodzie zeby bylo mozliwe splukac chlor z ciala a jest to niemozliwe! Naprawde nie rozumiem dlaczego nie mozna bylo tego tak zrobic jak na basenie na Glowackiego. Nie pamietam tez kiedy mialem 15s po nacisnieciu przycisku

#8 ~wiadomo~

~wiadomo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 22:44:23

Jak jestem w koszalinie potrafie przez 2 tygodnie codziennie korzystac z basenu sportowego i tylko z niego. Zgadzam sie z tym ze prysznice to lekka porazka. Wchodzac na basen w ogole nie przeszkadza mi to ze leci zimna woda ale wychodzac to z checia bym sie umyl w cieplej/goracej wodzie zeby bylo mozliwe splukac chlor z ciala a jest to niemozliwe! Naprawde nie rozumiem dlaczego nie mozna bylo tego tak zrobic jak na basenie na Glowackiego. Nie pamietam tez kiedy mialem 15s po nacisnieciu przycisku

Akwapark w Koszalinie nie chloruje wody (ma inny, innowacyjny  system oczyszczania wody), więc jaki chlor chcesz spłukać?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 08:57:48

Może i nie chloruje, ale dodają jakiegoś innego .ówna i można dostać alergii

Od odwiedzających Koszalin słyszę zawsze, że koszaliński park wodny ma najczystszą wodę, w stosunku do akwaparków w Polsce, ale hejter (pewnie z  PIS) wypisuje swoje wymysły.

#10 ~Sie wie~

~Sie wie~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 19:22:43

Najgorsze są te stare baby co wpuszczają, strasznie naburmuszone.

#11 ~Facet~

~Facet~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 00:04:18

Akwapark w Koszalinie nie chloruje wody (ma inny, innowacyjny system oczyszczania wody), więc jaki chlor chcesz spłukać?[/quote]To jest informacja ze strony aquaparku..."To właśnie system Daisy dzięki zastosowaniu szeregu filtrów pozwala na wprowadzenie najniższego zużycia chloru przez co ten jest praktycznie niewyczuwalny a co za tym idzie bezpieczny nawet dla alergików. Im niższe zapotrzebowanie na chlor, tym mniejsze stężenie ubocznych produktów dezynfekcji w wodzie" wiec nadal jest chlor. Plywam po ponad 2h i po tym czasie skora oraz wlosy wyczuwa chlor mimo wszystko. Zawsze po jakims czasie sciagam google i plywam z deska. Co jakis czas oczywiscie wpadnie woda do oczu i tez czuje pieczenie wiec jest uzywany chlor ale byc moze nie w takim samym stezeniu jak kiedys na basenach.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 00:09:56

Akwapark w Koszalinie nie chloruje wody (ma inny, innowacyjny system oczyszczania wody), więc jaki chlor chcesz spłukać?

Musisz przeczytac info ze strony aqua odnosnie wody wtedy sie dowiesz co i jak a pozniej wypisuj.

#13 ~jasne~

~jasne~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 10:42:54

Akwapark w Koszalinie nie chloruje wody (ma inny, innowacyjny system oczyszczania wody), więc jaki chlor chcesz spłukać?[/quote]To jest informacja ze strony aquaparku..."To właśnie system Daisy dzięki zastosowaniu szeregu filtrów pozwala na wprowadzenie najniższego zużycia chloru przez co ten jest praktycznie niewyczuwalny a co za tym idzie bezpieczny nawet dla alergików. Im niższe zapotrzebowanie na chlor, tym mniejsze stężenie ubocznych produktów dezynfekcji w wodzie" wiec nadal jest chlor. Plywam po ponad 2h i po tym czasie skora oraz wlosy wyczuwa chlor mimo wszystko. Zawsze po jakims czasie sciagam google i plywam z deska. Co jakis czas oczywiscie wpadnie woda do oczu i tez czuje pieczenie wiec jest uzywany chlor ale byc moze nie w takim samym stezeniu jak kiedys na basenach.

Jak można nazwać opisywanie jako problem (w dodatku związany z zarządzaniem akwaparkiem przez kogoś z PO /nie wiem, czy ktoś tam jest z PO/) praktycznie  niewyczuwalnego stężenia chloru .... PISmaku? Psychoza?

#14 ~facet~

~facet~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 14:08:53

Jak można nazwać opisywanie jako problem (w dodatku związany z zarządzaniem akwaparkiem przez kogoś z PO /nie wiem, czy ktoś tam jest z PO/) praktycznie niewyczuwalnego stężenia chloru .... PISmaku? Psychoza?

Pisalem o problemie z prysznicami ze po basenie nie mozna splukac chloru bo trzeba akrobacyjnych technik zeby myc sie jedna reka a druga przyciskac oraz ze nie ma odpowiedniej temperatury. Napisalem ze nie ma problemu na basenie na ulicy Glowackiego z prysznicami. Ktos odpisal ze w ogole nie ma tam chloru co jest nie zupelnie prawda. Teraz mozliwe ze ta sama osoba pisze ze jest "prawie niewyczuwalny chlor", wiec przyznaje ze jest chlor. Stwierdzilem jedynie ze po dluzszym plywaniu czuc chlor na ciele oraz wlosach i fajnie byloby sie umyc w cywilizowany sposob. Wystarczy mi tylko odpowiednia temp. wody oraz jezeli jest czasowy przycisk to zeby go odpowiednio wyregulowac.
P.S Prosze o nie przypinanie mnie do roznych partii politycznych bo mam to gdzies kto sprawuje teraz wladze w koszalinie bo tak jak pisalem nie mieszkam na stale w koszalinie ale czesto jestem przyjazdem wiec korzystam z aquaparku. To ze skrytykowalem prysznice nie znaczy ze jestem z jednej lub drugiej strony. Ktos musi udac sie do jakiegos specjalisty bo chyba ma juz paranoje.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 16:39:41

a mona by oczszczac wode ozonem 

#16 ~Endi~

~Endi~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 17:22:10

Statre baby które tam pracują psują klimant ,a młode laski przyciągają:)
Szkoda że tych starych bab jest aż tak dużo.

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 09:58:18

A Pan przychodzi poplywac czy mlode laski ogladac!

#18 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 16:30:49

Pan też  kiedyś będzie stary, a Pana mama to ma 18 lat?

#19 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 16:32:40

Pan też  kiedyś będzie stary, a Pana mama to ma 18 lat?

#20 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 19:22:47

Magda dasz się karnąć?$$$$

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych