Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:17:04

I słusznie.Mielno to Monte Carlo w Monaco.Trzeba łupać ile wlezie.Jakieś tam śmieszne 4 złote za godzinę ? Trzeba zrobić od razu DYCHĘ i będzie równiutko.
Mielno się przekalibrowało i wkrótce już samo się przekona o swoich działaniach.Ale tak musi być.Identycznie jak w Krakowie.Przekalibrowali działa z opłatami i zostali z ręką w nocniku.Turystów jest mało.W Mielnie za to coraz więcej jest obiektów DO WYNAJĘCIA I DZIERŻAWY,bo właścicielom nie opłaca się w tym koszalińskim Monte Carlo prowadzić biznesu.Mielno łupie wszystkich ponad miarę i nie zauważyło ,że dzisiaj jest inna sytuacja ekonomiczna.A więc łupać dalej do samego końca i pożaru na koniec.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:42:32

Jak będą puste miejsca to cena spadnie - a jak parking standardowo będzie zapchany to znaczy że cena jest adekwatna. Nie zrozumcie mnie źle - ja bym chciał żeby parking był za darmo, ale wtedy sporo ludzi będzie rano przyjeżdżać na plażę i zostawiać auto na cały dzień, a inny który chce zjeść rybkę i lody nie będzie miał gdzie zaparkować. Dzięki takiej cenie wymusza się rotację.

4zł to nie jest tak źle bo jak się chce tylko połazić czyli spędzić nie więcej niż 2h to wychodzi 8zł czyli bilet do mielna dla jednej osoby - a samochodem może jechać 5 i jest dużo wygodniej więc i tak się opłaca.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:43:05

Ja to w ogóle dziwię się wczasowiczom,że przyjeżdżają na letni wypoczynek do Mielna i płacą kilka tysięcy (1500-3000-koszt całkowity) za tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt.
Za takie pieniądze to mają gwarantowaną letnią pogodę z ciepłym morzem i atrakcjami plus wyżywienie (np.raz dziennie) w Turcji , na Bałkanach w Bułgarii lub egzotyczne kraje z np. last minute. A w Mielnie...zapiekanka 7 złotych , parking 4 złote, 1 kg skażonego dorsza ok 100 zł. Wakacje dla bogatych.

#4 ~cbmfxhmk~

~cbmfxhmk~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:54:17

Ja to w ogóle dziwię się wczasowiczom,że przyjeżdżają na letni wypoczynek do Mielna i płacą kilka tysięcy (1500-3000-koszt całkowity) za tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt.
Za takie pieniądze to mają gwarantowaną letnią pogodę z ciepłym morzem i atrakcjami plus wyżywienie (np.raz dziennie) w Turcji , na Bałkanach w Bułgarii lub egzotyczne kraje z np. last minute. A w Mielnie...zapiekanka 7 złotych , parking 4 złote, 1 kg skażonego dorsza ok 100 zł. Wakacje dla bogatych.

Tez sie zastanawiam co ludzie widzą w tym Mielnie. Przeciez tam w sezonie przejsc chodnikiem sie nie da, autem masakra jakas, na plaży ręcznik obok ręcznika jakby przyjechała wielodzietna rodzina, jaki tam macie odpoczynek?? Mieszkam w Koszalinie ale wiele lat temu byłam w Milenie;)

#5 ~buusoola~

~buusoola~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 08:23:17

Gdzie w Poznaniu są parkingi za 7 zł???? Najdroższe jest parkowanie w centrum i kosztuje 3 zł za godzinę a nie 7. Tak samo jest w Warszawie. Jakie 10 zł??? Co z deb*** wymyślił takie stawki??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 08:37:22

Gdzie w Poznaniu są parkingi za 7 zł???? Najdroższe jest parkowanie w centrum i kosztuje 3 zł za godzinę a nie 7. Tak samo jest w Warszawie. Jakie 10 zł??? Co z deb*** wymyślił takie stawki??

Nie obrażaj wójta hahahaha

#7 ~ob~

~ob~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 08:47:56

Najpierw opalikowali większość tej wsi-zamiast robić miejsca parkingowe,a teraz będą łupić.Tak władze rozumieją otwarcie na turystów.Trzeba było zrobić 10 miejsc parkingowych i brać 1000zł za godzinę.
Ciekawe ,czy pracownicy Urzędu Gminy razem z wójtem i radnymi też płacą te stawki jak ich samochody stoją przy urzędzie podczas pracy.A może są kastą wyjętą spod opłat które ustalili.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 08:58:05

rowerkiem, rowerkiem będzie i zdrowiej i taniej

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:40:52

dresiarze, taksiarze, cinkciarze, alfonsi, poznanskie mendy, warszawka i inne badziewie sie bedzie burzyc, ale pozostawiaja swoje 15-letnie bmw z lpg w mielnie, zeby tlenione pustaki mialy blisko do plazy i mogly poskwierczec. reszta ludzi od lat wybiera mielenko, lazy, ustronie lub cokolwiek innego - z dala od wakacyjnej stonki.

#10 ~też gość~

~też gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:54:54

Jak będą puste miejsca to cena spadnie - a jak parking standardowo będzie zapchany to znaczy że cena jest adekwatna. Nie zrozumcie mnie źle - ja bym chciał żeby parking był za darmo, ale wtedy sporo ludzi będzie rano przyjeżdżać na plażę i zostawiać auto na cały dzień, a inny który chce zjeść rybkę i lody nie będzie miał gdzie zaparkować. Dzięki takiej cenie wymusza się rotację.

4zł to nie jest tak źle bo jak się chce tylko połazić czyli spędzić nie więcej niż 2h to wychodzi 8zł czyli bilet do mielna dla jednej osoby - a samochodem może jechać 5 i jest dużo wygodniej więc i tak się opłaca.

Proszę doliczyć do tego paliwo i koszty eksploatacji samochodu. Tak na pewno się teraz opłaca ;)))

#11 ~SHEFFTZ~

~SHEFFTZ~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:56:53

BZDURA!!!W WARSZAWIE NA STARÓWCE PARKING 10PLN?? PIERWSZA H 3ZŁ DRUGA 3,60, TRZECIA 4,20 A KAŻDA NASTĘPNA 3ZŁ!!!. PRZYNAJMNIEJ TAK BYŁO 15 MAJA. 4ZŁ=ZDZIERSTWO!!!

#12 ~zdrowomyślący~

~zdrowomyślący~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:00:58

Nie jestem w stanie pojąć jak można dopuścić do takiej sytuacji. Gminie powinno zależeć aby przyciągać turystów do Mielna skoro żyje z podatków od pensjonatów, ośrodków itp. Mieszkańcy Mielna i okolic tez utrzymują się z turystyki. To może zamiast tych stu tysięcy za dzierżawę parkingów, nie dzierżawić ich i zrobić parkingi NIEPŁATNE. Niech w Polsce wiedzą że w Warszawie płacić trzeba 10 zł a w Poznaniu 7 :-) Niech pójdzie w Polskę wiadomość że w Mielnie za parkingi się NIE KASUJE!!! Czy to się gminie bardziej nie opłaci???A tak na marginesie to ciągle się zastanawiam po co taki wójt w Mielnie: woda droga, podatki wysokie, parkingi drogie i NIC NIE ZALEŻY OD WÓJTA I GMINY!!!! O IRONIO

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:02:52

rowerkiem, rowerkiem będzie i zdrowiej i taniej

popieram

#14 ~Marco~

~Marco~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:09:19

Jaka bzdura!!! W Warszawie stawki sa takie jak napisał kolega niżej, popieram w 100% ,co za idiota wymyslil taki tekst, ale ile w Warszawie zarabiaja a ile na Pomorzu!!! O TYM JUZ NIE WSPOMNIELI! Imbecyle, tylko lać po mordach, Jestem z Gdańska i napewno wpadne do Mielna i zobaczymy czy zaplace:) te stawki to tylko dla tych co nie umieja złapać szczyla za łeb i nakopać do dupy!

#15 ~Inkasent~

~Inkasent~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:11:25

Będe pobierał 4 zł bez wyjątków, dla mnie to nie jest dużo i ja bym zapłacił nawet 10 zł, a jak wam sie nie podoba to możecie jechać do parnowa i w sklepie kupić dziecią kolorki za 0,60 zł.
Pozdrawiam i zapraszam na parking :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:22:08

Proszę doliczyć do tego paliwo i koszty eksploatacji samochodu. Tak na pewno się teraz opłaca ;)))

Dobry argument - rzeczywiście o tym zapomniałem :) Ale i tak będzie się opłacało - po prostu trzeba jechać co najmniej w 3 osoby no i pod warunkiem że tak jak pisałem - na max 2h żeby coś zjeść czy pospacerować po promenadzie. Ja to nawet w 2 wolę samochodem - bo jak się jedzie autobusem czy busem to trzeba pamiętać o której godzinie jeżdżą, często jest tłoczno, gorąco. A autkiem to spod domu, wygodnie, z klimą - jadę kiedy chcę i wracam kiedy chcę.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:37:03

W Paryżu też chcą ( parkomaty) 4 złote ( 1Euro) za godzinę, tylko że tam opłata jest pobierana do 18-tej i tylko w dni powszednie. Hura, jesteśmy lepsi i bardziej światowi niż wioska Paryż :))))

#18 ~gientki~

~gientki~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 11:02:55

Świetnie oczywiście Choiński umywa ręce. Róbcie co chcecie tylko mnie ze stołka nie wywalcie bo chcę pobić rekord Guinessa i służyć gminie do końca życia i kilka dni dłużej. A parkingi, co tam jak już ktoś wyskrobał na paliwo i stać go na samochód to przecież znajdzie te marne kilka złotych.... Za chwilę dowiemy się że w Kopenhadze w centrum trzeba zapłacić równowartość 22 zł za pół godziny. Niech Pan nas zbliży do tych wielkich miast wizerunkiem Mielna bo wioska wygląda ciągle jak postkomunistyczne straszydło a Pan buduje swój wizerunek wyłącznie na ciężkiej pracy inwestorów, którzy chcą na godnym poziomie utrzymać swoje rodziny. Trochę więcej chłodnej kąpieli proponuję żeby bardziej trzeźwo spojrzeć na realia. Co to za gmina, która nie dba o interes turystów i obywateli?????

#19 ~~john~~

~~john~~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 11:06:54

nawed w Angli nie ma takich stawek byłem w wiel miejscach tutaj i 4 za 3 godziny to tak ale za 1 to juz lekka przesada, zwłaszcza ze syf w tym mielnie i stada burakow

#20 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 11:23:27

nawed w Angli nie ma takich stawek byłem w wiel miejscach tutaj i 4 za 3 godziny to tak ale za 1 to juz lekka przesada, zwłaszcza ze syf w tym mielnie i stada burakow

Stado buraków cepie to masz w domu. Z twoją starą na czele. A jak syf to nie przyjeżdżaj, tylko siedź w swoim gorzebądziu czy kikutkowie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych