Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 11:40

SZOK <SZOK<I JESZCZE RAZ SZOK mam ośmioletnią córeczkę i nie potrafię sobie wyobrazić ,aby ojciec mogłoby jej coś takiego zrobić.TEN ZWYRODNIALEC JEDEN I DRUGI ,PO UDOWODNIENIU IM WINY POWINNI ZNALEZC SIE W GAZECIE JAKO NIE BEZPIECZNI DLA OTOCZENIA ,A DODATKOWO POWINNO SIE ICH WYKASTROWAC

#2 ~antyPEDObear~

~antyPEDObear~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:14

wypuśćcie ich do domu :) wg. mnie akurat pedofili po ujawnieniu danych powinni zwalniać do domu ;) to byłaby kara zapamiętana dla nich na dłuuuugo :) PODAć DANE (nawet w formie skróconej) i wypuścić!!!

#3 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:15

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA.......WYKASTROAWAĆ i to na żywca niech wie gad co znaczy ból i cierpienie !!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:16

WSZYSTKICH PEDAŁÓW NA SZUBIENICĘ I ZABRONIĆ NIM ORGANIZOWANIE JAZDY NA PLATFORMACH.
RAZEM Z TYM GRUBASEM Z SEJMU W OKULARACH

#5 ~KAMISIA~

~KAMISIA~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:17

to JEST JAKAS PARANOJA JAK MOZNA WLASNEMU DZIECKU TAKA KRZYWDE ZROBIC PSYCHICZNA I FIZYCZNA . JA BYM TAKIEMU HU... ODRAZU NA PIENIEK I SIEKIERA I BYM PATRZAŁA JAK FRAJER CIERPI. MIEJMY TYLKO NADZIEJE ZE JAK POJDA SIEDZIEC TO ICH TAM JUZ ODPOWIADNIO POTRAKTUJA . A WIEM ZE PEDOFIL W WIEZIENIU SAM TARGNIE SIE NA SWOJE ZYCIE BO BEDZIE TAK SZYKANOWANY I KATOWANY PRZEZ INNYCH WIEZNIOW. PSYCHICZNIE NIE DA RADY.

#6 as22

as22

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:40

nie pojmuje rozumowania , nie było gwałtu!!! Dzieciak sam tak chciał za cukierka ? 12 lat za zniszczenie psychiki dziecka, to jak morderstwo na tym dziecku . Ciekawe co rodzice tego 25 latka , takiego syna utłukła bym sama na miejscu . Policja powinna wiecej sie przylozyc do akcji PEDOOFIL, a nie akcji picie piwa na ławce .

#7 as22

as22

Swojak

• PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:44

to JEST JAKAS PARANOJA JAK MOZNA WLASNEMU DZIECKU TAKA KRZYWDE ZROBIC PSYCHICZNA I FIZYCZNA . JA BYM TAKIEMU HU... ODRAZU NA PIENIEK I SIEKIERA I BYM PATRZAŁA JAK FRAJER CIERPI. MIEJMY TYLKO NADZIEJE ZE JAK POJDA SIEDZIEC TO ICH TAM JUZ ODPOWIADNIO POTRAKTUJA . A WIEM ZE PEDOFIL W WIEZIENIU SAM TARGNIE SIE NA SWOJE ZYCIE BO BEDZIE TAK SZYKANOWANY I KATOWANY PRZEZ INNYCH WIEZNIOW. PSYCHICZNIE NIE DA RADY.

gówno prawda pojda na ochronki.
Ale kiedys mi kolega opowiadał,że jak siedział z kradzież , i dali im takiego do celi . Sam klawisz przyszedł i powiedział za co menda siedzi .

#8 ~stopedofilom~

~stopedofilom~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:50

http://stoppedofilom.pl/ te strone polecam,

jest roznica miedzy gwaltem a innymi czynnosciami seksualnymi, tak mowi prawo i cos w tym jest.

ja jednak bylbym za takimi wyrokami :

"Sąd w Teksasie wydał 80 wyroków dożywotniego więzienia wobec pedofila, który przez trzy lata seksualnie wykorzystywał dzieci.

Jak napisał w niedzielę amerykański dziennik "San Antonio Express-News", Scott Lee Zulfer przyznał się do popełnienia 69 poważnych przestępstw na tle seksualnym i 11 przypadków trwałego wykorzystywania nieletnich między 2006 a 2008 rokiem.

44-letniego mężczyznę z Kerrville (w środkowym Teksasie) aresztowano w maju.
Prokurator podkreślił, że domagał się dożywocia za każdą z popełnionych przez Zulfera zbrodni, "w razie gdyby udało mu się przetrwać wcześniejsze 79". Sąd przychylił się do wniosku oskarżyciela.
" za WP.PL

#9 ~hehehe~

~hehehe~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:52

gówno prawda pojda na ochronki.
Ale kiedys mi kolega opowiadał,że jak siedział z kradzież , i dali im takiego do celi . Sam klawisz przyszedł i powiedział za co menda siedzi .

noto cie troszku oszukal, bo oni maja ustawiane inne kwity na to za co siedza, i od tego jest rozkmina w szkole muzycznej zeby sie dowiedziec za co ktos siedzi. ale najczesciej nawet klawize nie maja dostepu do informacji za co konktretnie tacy ludzie siedza, tylko waska grupa pracowników pudla.

#10 as22

as22

Swojak

• PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:03

noto cie troszku oszukal, bo oni maja ustawiane inne kwity na to za co siedza, i od tego jest rozkmina w szkole muzycznej zeby sie dowiedziec za co ktos siedzi. ale najczesciej nawet klawize nie maja dostepu do informacji za co konktretnie tacy ludzie siedza, tylko waska grupa pracowników pudla.

moze i kwity maja na co innego .... ale AKURAT św .pamieci Gabrysiowi , wierze w to co mówił.

#11 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:06

To z całą pewnością nie jest PARANOJA. Na przyszłość sprawdzaj wcześniej znaczenie nieznanych ci słów albo ich nie używaj :-)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:09

więzienie nic nie da, pedofile odsiedzą kilka lat a później znów krzywdzą dzieci...

#13 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:27

wypuśćcie ich do domu :) wg. mnie akurat pedofili po ujawnieniu danych powinni zwalniać do domu ;) to byłaby kara zapamiętana dla nich na dłuuuugo :) PODAć DANE (nawet w formie skróconej) i wypuścić!!!

OOOOO TAK , przepuszczam ,że po ujawnieniu ich danych nie długo cieszyli by się wolnością. Na kolanach błagaliby ,żeby ich zamknąć w więzieniu !!!!

#14 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:34

Podobne sytuacje:
http://transgame.pl/...=31202&c=71fb2d
http://transgame.pl/...=31210&c=vbptig

#15 ~BM~

~BM~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:47

Masakra gdyby ktoś skrzywdził moja córkę zabiła bym

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:51

W MOJEJ OPINII BABY TO NAJWIĘKSZE ZBOKI...NA TYM FORUM TEŻ SIEDZĄ I MENDZĄ. SPRÓBUJCIE JE NIE PIEŚCIĆ,A SAME BĘDĄ SZUKAŁY WRAŻEŃ...BABY SĄ JAK DZIKI BYLE DO ŻOŁĘDZIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUHAHAHAHAHA

#17 ~Walić Jurka~

~Walić Jurka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:54

Podobne sytuacje:
http://transgame.pl/grant.php?u=31202&c=71fb2d
http://transgame.pl/grant.php?u=31210&c=vbptig

WALNIĘTY FRAJERZE ,TEŻ JESTEŚ JEDNYM Z NICH CWELU

#18 ~lalal~

~lalal~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 14:57

Koledzy juz na was czekaja w celi ;) , ciekawe ile wytzrymaja ,

#19 ~343~

~343~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 15:05

No ładnie... a SLD chroni takich diabłów.

KORWIN MIKKE by takiego palanta załatwił!!!

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 15:20

najgorsze jest to, że po badaniu stwierdzą, że nie wiedział co robi i po pół roku będzie na wolności, wróci na łono rodziny i koszmar będzie trwał nadal

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych