Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~im~

~im~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 10:07:23

Muszę przyznać, że artykuł pięknie opracowany. Brawo. Robi wrażenie i wyciska łzy.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 10:35:20

21.37 - godzina śmierci Jana Pawła II

#3 ~KAOKA09~

~KAOKA09~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 11:51:26

Z trudem przeczytałam do końca, bo łzy mi kapały na klawiaturę.To bardzo dobry, mądry wywiad. A najważniejsze, to bardzo smutna, tragiczna historia.Sama jestem matką i tylko śmiem domniemywać co można czuć po bezsensownej śmierci własnego dziecka,piszę bezsensownej, ponieważ to nie musiało się wcale wydarzyć. Brawura kierowców zwala z nóg i pozbawia życia innych.A że pracuję na na Oddziale Ortopedii, to mam na co dzień pod opieką i ofiary i sprawców podobnych tragedii.I to rzeczywiście prawda, że w większości przypadków, sprawcy mają na względzie tylko swoje dobro, martwią się o swoją przyszłość, aby nie odpowiadać za zaistniałą sytuację.A czasami wystarczyłoby rodzinie poszkodowanych okazać, po prostu swój prawdziwy żal, swoją skruchę,prośbę o wybaczenie, to też czasami pomaga.Mogę tylko dodać, że bardzo współczuję rodzinie Małgosi i jedynym pocieszeniem, jest to, iż ta dziewczyna, tam z góry, wie ile znaczyła dla rodziny,że nadal tworzy dla nich swoje piękne prace.Wielki żal, wielki...

#4 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 12:15:36

Bardzo poruszył mnie ten artykuł. Dlaczego Bóg tak szybko zabiera do siebie dobre osoby? Dzień później po tym wypadku urodziła się moja córka. Gdyby coś jej się stało, nie wiem, jakbym sobie z tym poradziła. Bulwersuje zachowanie sprawcy wypadku. Jak można być tak nieczułym? Jak można nie mieć sumienia? Jak można być takim zimnym? Taki ktoś nie zasługuje na miano człowieka. Nie dość, że wyrządził rodzinie przeogromną krzywdę, to jeszcze trzeba go zmuszać do powiedzenia zwykłego przepraszam.
Współczucia dla rodziny, za ich wielki ból po utracie ukochanego dziecka. :(

#5 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 13:53:55

Wszystko tragiczne itp. tylko że czemu ma służyć ten artykuł? Mało jest takich ludzi którzy stracili bliskich?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 14:57:32

Mnie tez sie rusza jak wisnia pisze.

#7 ~konio24~

~konio24~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 15:14:04

Wszystko tragiczne itp. tylko że czemu ma służyć ten artykuł? Mało jest takich ludzi którzy stracili bliskich?

byś mógł imbecylu, jek wielu innych na drogach poczytać co czują bliscy po stracie kogoś bliskiego, po kimś, o którego się martwili w każdych jego dniach życia. Po twojej wypowierdzi stwierdzam, że chyba właśnie to ty jesteś sprawcą tego ZABÓJSTWA, albo masz taki jak on charakter. Życzę tobie dużo zdrowia! :(

#8 ~konio24~

~konio24~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 15:21:10

Bardzo poruszył mnie ten artykuł. Dlaczego Bóg tak szybko zabiera do siebie dobre osoby? Dzień później po tym wypadku urodziła się moja córka. Gdyby coś jej się stało, nie wiem, jakbym sobie z tym poradziła. Bulwersuje zachowanie sprawcy wypadku. Jak można być tak nieczułym? Jak można nie mieć sumienia? Jak można być takim zimnym? Taki ktoś nie zasługuje na miano człowieka. Nie dość, że wyrządził rodzinie przeogromną krzywdę, to jeszcze trzeba go zmuszać do powiedzenia zwykłego przepraszam.
Współczucia dla rodziny, za ich wielki ból po utracie ukochanego dziecka. :(

miło mi czytać, że na tym upodlonym świecie są jeszcze ludzie ludzie ceniący dobro innego człowieka i dbający, martwiący się o jego zdrowie, szczęście, po prostu kochający. SZACUNEK - ojciec małoletniej OLI.

#9 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 15:50:14

byś mógł imbecylu, jek wielu innych na drogach poczytać co czują bliscy po stracie kogoś bliskiego, po kimś, o którego się martwili w każdych jego dniach życia. Po twojej wypowierdzi stwierdzam, że chyba właśnie to ty jesteś sprawcą tego ZABÓJSTWA, albo masz taki jak on charakter. Życzę tobie dużo zdrowia! :(

Mój 2 letni braciszek zginął jak miałem 3 latka pod kołami pijanego kierowcy motora. Może łaskawie ktoś mnie oświeci skąd na świecie taki imbecylizm że każdy każdego potrafi posądzić o to że jest sprawcą wypadku? Życzę dużo inteligencji.
PS. Artykuł opisujący zwyczajne smutki jak każdego który stracił kogoś bliskiego. Nie ma się czym szczególnie podniecać

Użytkownik Falal1ty edytował ten post 01 listopad 2009 - 15:51:18

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 19:21:39

deb***E ZZA KIEROWNICY to mordercy,A SAD ICH BRONIA

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 19:54:51

Jak mozna sie smiac bedac sprawca takiej tragedii? nie potrafie tego zrozumiec:/ zero skruchy zero wspolczucia :/ zebys sku***elu rozjebal sie na drzewie (tylko sam)!!

#12 ~Marino~

~Marino~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 20:26:11

Artykuł opisujący zwyczajne smutki jak każdego który stracił kogoś bliskiego. Nie ma się czym szczególnie podniecać

Jakoś nie zauważyłem aby ktokolwiek się tym artykułem podniecał. Taki dzień, taki artykuł. Dla Ciebie historia jak kilka innych dla państwa R. to największa STRATA w Ich życiu. Dla tysięcy deb***i wsiadających do aut po kieliszku czy też "jeżdżących szybko i bezpiecznie" - po prostu ku przestrodze i zastanowieniu. Może chociaż jeden zrozumie?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 01:04:20

Kto tego niedoswiadczyl nigdy nie zrozumie to jest straszna tragedia my przezylismy taka ponad dwadziescia lat temu i do dzis ja pamietam i jest mi zal tak jak byto bylo wczoraj ,mowia ze czas leczy rany ale nie zawsze takich tragedi czas nawet nie wyleczy.

#14 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 02 listopad 2009 - 08:58:19

Kto tego niedoswiadczyl nigdy nie zrozumie to jest straszna tragedia my przezylismy taka ponad dwadziescia lat temu i do dzis ja pamietam i jest mi zal tak jak byto bylo wczoraj ,mowia ze czas leczy rany ale nie zawsze takich tragedi czas nawet nie wyleczy.

Radziłym przeczytać moje posty w całości, nie byłby takich wypowiedzi

#15 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 10:58:35

Przez przypadek wczoraj zobaczyłam ten pomnik - ciekawa i niespotykana u nas sprawa. Wrażenie niesamowite. Sama chyba nie zdecydowałabym się na coś podobnego, ale taką widać potrzebę mieli rodzice Małgosi.

#16 ~stawros~

~stawros~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 18:30:51

Nikt z tutaj piszących nie jest odarty z uczuć, ale każdy przezywa na swój sposób tragedie - i Falal1ty i pozostali. Nie oskarżajmy się a, a spróbujmy wzajemnie uszanować uczucia. Być może ktoś z rodziny Małgosi też to czyta i nie chciałby, żeby była ona przyczyną jakichś niepotrzebnych sporów. Wszystkim życzę TOLERANCJI.

#17 ~KAOKA09~

~KAOKA09~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 19:40:26

Powiem tylko tyle...Miłość i nienawiść ludzka, to dwie pokrewne dusze.Chcemy być dobrzy dla innych, ale też potrafimy do cna być bezlitośni.
Czytając Wasze wypowiedzi widzę, iż większość posiada ludzką naturę,w tym wypadku, współczucie, takt, świadomość przemijania i bólu.
Oby takich ludzi było i pozostawało na tym świecie jak najwięcej.Pozdrawiam.

#18 ~Kaoka09~

~Kaoka09~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 20:16:14

I jeszcze jedno, o tolerancji ładnie się mówi, kiedy nie dotyczy nas, albo ładnie brzmi w mediach.Ale kiedy się zaczyna walka, walka o życie człowieka, , o każdy jeden dzień, każdą minutę przetrwania, o mrugnięcie nawet powieką, każdą łzę, spływającą po policzku umierającego.
Myślę, że ktoś , kto nie ma pojęcia o umieraniu i cierpieniu bliskiej osoby,nie powinien się wypowiadać.Jeden z Nas to zrobił, ale chyba się pospieszył z nieprzyjemną wypowiedzią.Trzeba być na serio blisko z odchodzącym z tego świata, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie na ten temat.Ta rodzina to przeżyła, więc ma prawo opowiedzieć o swojej córce.Za to ich podziwiam.I wielki szacunek.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 11:37:54

Myślę , że cmentarz to nie galeria sztuki. To , że ktoś ma dużo pieniędzy i robi na cmentarzu coś takiego nie znaczy , że cierpi bardziej niż biedni rodzice , którzy postawili skromny pomnik swojemu dziecku. Współczuje wszystkim rodzicom , którzy stracili dziecko , bo jest to ogromna tragedia wiem , bo sama straciłam syna dwa lata temu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 16:13:40

Myślę , że cmentarz to nie galeria sztuki. To , że ktoś ma dużo pieniędzy i robi na cmentarzu coś takiego nie znaczy , że cierpi bardziej niż biedni rodzice , którzy postawili skromny pomnik swojemu dziecku. Współczuje wszystkim rodzicom , którzy stracili dziecko , bo jest to ogromna tragedia wiem , bo sama straciłam syna dwa lata temu.

Nie chodzi tutaj o pieniądze,ale o uczucie i pamięć.Małgosia była cudowną dziewczyną ,rodzice bardzo ją kochali.Tak jak mówią,to nie wyraz próżności,ale miłości.A skoro uważasz,że cmentarz ,to nie galeria sztuki,to po co stawiasz pomniki bliskim?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych