Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS wygrywa wybory samodzielnie, PO w rossypce!

PiS PO

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~koszalinianin~

~koszalinianin~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:38:43

Według najnowszych sondaży PiS wygrywa wybory!

Dlatego wszyscy kłamią o Panu Pośle Hocu i Szafenekarze! 

PO w rossypce, Gawłowski w odwrocie. Jesteście jak Niemcy pod Stalingradem wszystko się wam pali POd nogami i siegacie PO POdłe ochydne chwyty.

Ale prawda zwycięży, PiS POd wodzą naszego wodza Premiera Jarosław Kaczyńskiego i Pani Premier Beaty Szydło wygra samodzielnie wybory!

tp wasz koniec, POtomkowie komuchów, esbeków, komunistwó, milicjantów, POsługacze KOpaczowej!

#2 ~pomorzanin~

~pomorzanin~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:44:07

tak to prawda mądry głos, POpieram!

POdli POlitycy PO POliczymy się z wami przy urnach, POkarzemy PO wyborach!

POlska walczy!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 08:02:55

Haha, PiS musi kokietować różne środowiska prawicowe - również skrajne - żeby utrzymać się na topie. Na szczęście nie wszyscy Polacy jeszcze nie zwariowali i nie dali się omamić głupocie tego wariata Kaczyńskiego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 08:58:45

Haha, PiS musi kokietować różne środowiska prawicowe - również skrajne - żeby utrzymać się na topie. Na szczęście nie wszyscy Polacy jeszcze nie zwariowali i nie dali się omamić głupocie tego wariata Kaczyńskiego.

poluzuj sobie majtki p......e.to ze beda samodzielnie rzadzic to pewne gra idzie o zmiane konstytucji dla esbeków.

#5 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 09:03:22

A ja liczę na sukces Nowoczesnej - poważni ludzie z dobrym programem

#6 ~Żartownik~

~Żartownik~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:14:39

poluzuj sobie majtki p......e.to ze beda samodzielnie rzadzic to pewne gra idzie o zmiane konstytucji dla esbeków.

Ciekawe, z tego, co napisałeś wynika, że planują zmienić konstytucję, tak aby esbekom to pasowało.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:22:11

tak to prawda mądry głos, POpieram!

POdli POlitycy PO POliczymy się z wami przy urnach, POkarzemy PO wyborach!

POlska walczy!

a nie POp!eprzyło się tobie od tych literek "PO"? ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:23:11

Ciekawe, z tego, co napisałeś wynika, że planują zmienić konstytucję, tak aby esbekom to pasowało.

widze ze jestes z mlodych d.tak sie mowiło o obecnej konstytucji zaserwowanej nam przez komunistów z magistrem? na czele.

#9 ~PO krzywdzi ludzi!~

~PO krzywdzi ludzi!~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:26:03

Oto metody działania  PO i PSL :

Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem                        ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO i PSL)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! .                                                                                                                                                                                                              Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?.                                                                               Pisałam do Premiera Tuska i  prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłał  mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.                                                                                                                                                                     CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO i PSL ) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?.                                                                                                                                                                                 Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO i PSL ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !

#10 ~szczęśliwy~

~szczęśliwy~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 13:40:21

Brawo!!!!!!!

POlitycy juz płaczą i atakują Pana Prezydenta Andrzeja Dudę!!!!
Pan Prezydent poprowadzi nas do boju!!!!!

W październiku wygra PiS, wszystkim na przekór i na złość!!!

Już nie mogę doczekać się waszych POkrzywionych od nienawiści mord, gdy zobaczycie ministra Antoniego Macierewicza, minister Krystynę Pawłowicz, marszałka sejmu Jarosława Kaczyńskiego i premier Beatę Szydło!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 16:22:35

Brawo!!!!!!!

POlitycy juz płaczą i atakują Pana Prezydenta Andrzeja Dudę!!!!
Pan Prezydent poprowadzi nas do boju!!!!!

W październiku wygra PiS, wszystkim na przekór i na złość!!!

Już nie mogę doczekać się waszych POkrzywionych od nienawiści mord, gdy zobaczycie ministra Antoniego Macierewicza, minister Krystynę Pawłowicz, marszałka sejmu Jarosława Kaczyńskiego i premier Beatę Szydło!!!

popieram i winni do puszki na białorusi bo u nas zabraknie miejsc.

#12 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 21:12:34

No cóż, tyle partii już było, na PIS też przyjdzie czas. Póki co potrafili się utrzymać przy władzy raptem dwa lata. Potrafi ktoś odpowiedzieć dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Czy dlatego, że wówczas Kaczor wyjął z worka Marcinkiewicza a teraz Szydło?

Użytkownik rniski edytował ten post 06 sierpień 2015 - 21:19:05

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 21:21:06

Niech PO się wali. Zasluzyli

#14 ~milka~

~milka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 22:23:36

Brawo!

Spokojnie popieram PiS :)