Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 21:04:05

Ludzie czas z tym skończyć z tymi mandatami tu nie chodzi o picie alkoholu przepisy są specjalnie tak konstruowane żeby nas wydoić z pieniędzy tylko i wyłącznie o to chodzi. Płacicie podatki na każdym kroku, a nie dadzą się napić piwa. Menelu już tak nie ma jak kiedyś co było odrażające normalni ludzie piją. Zobaczcie ze płaciliście przez całe swoje życie podatki które mniedy innymi szły na budowy dróg to jeszcze wam każą płacić za parkowanie samochodu. Celowo nie budują parkingów tylko po to żebyście nie mieli gdzie parkować aby można było wlepiać mandaty. Sygnalizacja świetlna jest tak ustawiona żeby cały czas było czerwone bo samochód pali najwiecej benzyny podczas ruszania. Chcecie takie rządy które was doją z pieniędzy wy musicie ciężko pracować na nich a oni z wami robią co chcą. Chcecie być idiotami to powodzenia

#2 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 12:42:11

Do sklepu mam 1,5 km-poszedłem ,kupiłem sobie piwo słońce świeci mam 60 lat-Siadłem zmeczony na ławce nikogo nie ma-otworzyłem sobie piwo na powietrzu,A zaraz lecą do mnie Policja jak do bandyty-i proszą Dowód Osobisty -potem 100zł mandatu ,piwo mnie kosztowało 2 zł -Bandytów sie boją-kibiców się boją a starego chłopa NIE-To jest straszne?Oraz szkoda słów urzyć -a jestem na renci 800zł-Pozdrawiam.

#3 ~Waldemar~

~Waldemar~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 11:02:59

Tak chłopie odbudowałes swój kraj,a teraz Ci za to "zapłacą" gnojki które nie potrafią odróżnić łamania prawa od przyjemności

#4 MarcinPoniewczas

MarcinPoniewczas

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:02:27

To twarde prawo, ale prawo. Ale i tak w plenerze piją ci, którzy mają swoje posiadłości, a więc ci, którzy stworzyli to prawo! Ja często nad jeziorkiem piję piwo. Nigdy nie dostałem mandatu, no ale nie wariuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych