Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Planujesz remont mieszkania :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~alaa789~

~alaa789~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:34:16

Wszystko zależy od firmy jaką zatrudnimy. Ja dużo nie zapłaciłam za remont a remontem mojego mieszkania, właściwie kawalerki, zajęło się biuro DD Projekt z Krakowa :D Zdecydowałam się na nich ponieważ ich projekty są bardzo stylowe i nowoczesne i totalnie w moim guście.

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 13:58:20

Skoro tak mówisz to może się z nimi skontaktuje, bo akurat potrzebuję remontu. Niedawno zalało mi całą łazienkę i dopiero to powoli dochodzi do siebie.. Ale było tragicznie. Musiałam aż wziac pożyczkę od kredyt1000 by to jakoś ogarnąć. Na szczęście za tyle pieniedzy również nie zapłaciłam dużo, dlatego wydaje mi się że powoli mogę się zabrać za remont. No tylko że chyba wolałabym po trochu, żeby jakoś się wypłacić.

#3 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 31 październik 2019 - 10:54:57

Jasne, że wszystko zależy od firmy, ale także od sklepów w których robicie zakupy. Dla przykładu https://www.profileled.pl/ tu mozecie zerknac gdy szukacie dobrego oswietlenia. Sam mam u siebie ledowe i odkad je mam to widze spadek rachunkow za energie a po drugie moim zdaniem nie ma lepszego oświetlenia niż LED :P

#4 ~Ziko321~

~Ziko321~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 10:19:11

Zgadzam się. Wiele rzeczy naprawdę możemy zrobić samemu, np. udekorować ściany w różnych pomieszczeniach. Tu się bardzo dobrze sprawdzają płytki ręcznie formowane Vandersanden

#5 ~Zozzzek~

~Zozzzek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 09:06:12

Coś w tym jest. Ja akurat bardzo lubię gładkie ściany, ale takie płytki Vandersanden mi sie spodobały. Faktycznie ułożenie na ścianie takich płytek nie jest jakimś wielkim kłopotem, a efekt wow

#6 natija

natija

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2020 - 19:55:35

Remonty bywają stresujące... Szczególnie jak się samemu chce wiele zrobić. To na czym się nie znamy lepiej zlecić fachowcom na pewno. W końcu chcemy żeby było ładnie. Zakupy? można stacjonarnie, można w sieci. Idealne kremowe dywany zamówicie tutaj  . Nie można zapominać, że w pomieszczeniach dodatki grają znaczącą rolę. Miękki dywan to konieczność w salonie, pokoju dziecka czy sypialni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych