Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaszub

Kaszub

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 08:00:35

Kiedyś zagłębie czerwonych, teraz platformersów. Mam nadzieję, że wyborcy będą uważnie patrzeć na ręce władzy samorządowej, a ta nie będzie przekładać sporów z centrali na grunt lokalny.

#2 grayman

grayman

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 08:46:05

Kiedyś zagłębie czerwonych, teraz platformersów. Mam nadzieję, że wyborcy będą uważnie patrzeć na ręce władzy samorządowej, a ta nie będzie przekładać sporów z centrali na grunt lokalny.

Przecież od poprzednich wyborów samorządowych i parlamentarnych mają władzę tak w regionie jak i kraju. Efekt jest taki, że Słupsk się rozwija a Koszalin ma obietnice rozwoju.

#3 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 09:46:57

PO=STAGNACJA!

#4 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 09:54:15

Co za bzdury pisze ten redaktor! Gdzie ale w Karlinie to tylko Burmistrz jest z PO i kilku radnych, a większość ma opozycyjna formacja w stosunku do burmistrza. Więc wszystko zależy od rady miasta. Ja uważam wielką porażkom PO w tych wyborach w Karlinie.

#5 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 10:30:08

Przecież od poprzednich wyborów samorządowych i parlamentarnych mają władzę tak w regionie jak i kraju. Efekt jest taki, że Słupsk się rozwija a Koszalin ma obietnice rozwoju.

Wymień w czym się Słupsk rozwija. Tylko nie pisz o obwodnicy. Podaj inne przykłady.

#6 grayman

grayman

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 10:33:40

Wymień w czym się Słupsk rozwija. Tylko nie pisz o obwodnicy. Podaj inne przykłady.

Wymień jak się Koszalin rozwija... Filharmonia za chyba 8 mln zł w mieście o zmniejszającej się populacji i niskich zarobkach? Zmiana otoczenia teatru z dwiema fontannami za 6 mln zł? Czy może droga ekspresowa Szczecin-Gdańsk o wciąż zmieniającym się położeniu?

#7 Zenfit

Zenfit

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 11:47:29

Towarzyszka Sutryk znów w akcji. Brawo, brawo. Przewodnia siła narodu PO i jej tuba GK to zgrany duet.

#8 grayman

grayman

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 13:02:59

Gdzie te opisy obecnego i przyszłego rozwoju Koszalina? Hallloooo!

#9 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 13:59:46

Wymień jak się Koszalin rozwija... Filharmonia za chyba 8 mln zł w mieście o zmniejszającej się populacji i niskich zarobkach? Zmiana otoczenia teatru z dwiema fontannami za 6 mln zł? Czy może droga ekspresowa Szczecin-Gdańsk o wciąż zmieniającym się położeniu?

Miałeś napisać o Słupsku !

#10 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 14:01:46

Co za bzdury pisze ten redaktor! Gdzie ale w Karlinie to tylko Burmistrz jest z PO i kilku radnych, a większość ma opozycyjna formacja w stosunku do burmistrza. Więc wszystko zależy od rady miasta. Ja uważam wielką porażkom PO w tych wyborach w Karlinie.

Waldek Miśko, to bardzo dobry gospodarz miasta. Dzięki niemu Karlino się rozwinęło. Tylko ślepy tego nie widzi.

Użytkownik urszulkak edytował ten post 07 grudzień 2010 - 14:01:57

#11 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 14:48:07

Waldek Miśko, to bardzo dobry gospodarz miasta. Dzięki niemu Karlino się rozwinęło. Tylko ślepy tego nie widzi.

Proszę o przykłady. Rozwinęło się ciekawe w jakiej kwestii? Fakt troszeczkę się tutaj zrobiło mianowicie drogi, to spoczywa na barkach samorządu więc czym wykazał się już obecny Burmistrz? Pytań nasuwa się więcej. Gdzie są mieszkania socjalne, nowe miejsca pracy, w strefie powstały dwa zakłady. A gdzie są ci wszyscy inwestorzy, którzy mieli inwestować w specjalnej strefie ekonomicznej. Jedyne co udało się w 100% Burmistrzowi to, że z naszego rynku zniknęły trzy większe przedsiębiorstwa dające w sumie około 300 miejsc pracy. Tylko ślepy tego nie widzi. Pozdrawiam.

#12 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 14:51:51

PO=STAGNACJA!

#13 Zenfit

Zenfit

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 18:04:10

Podsłuchana piosenka pod siedzibą redakcji...

W jednej dłoni dzierżę pióro w drugiej jasny sztandar.
To mój oręż, moja tarcza, sercem rządzi prawda.
Jak mój oręż niedostaje tarcza mnie obroni
Wszystko to dla wielkiej sprawy - ukochanej naszej partii.

Użytkownik Zenfit edytował ten post 07 grudzień 2010 - 18:26:20

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych