Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podniesie kwalifikacji zawodowych?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 12:18:29

Witajcie - co zrobić, żeby podnieśc swoje kwalifikacje?? Są jakieś specjalne kursy, szkolenia, szkółki? Cokolwiek, co jest w miarę szybkie i da się to ogarnąć z wiedzą na poziomie szkoły średniej :)

proszę o pomoc

Marta D

#2 ~tomilidzons~

~tomilidzons~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:59:32

@alessander

Możesz podać więcej informacji? Zaciekawiło mnie to

#3 ~alessander~

~alessander~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 09:59:31

wpisz w google certyfikat rzetelny kandydat i znajdziesz :)

#4 ~kaszmir~

~kaszmir~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:51:53

Ja znalazłem ciekawe informacje:

MP: W jaki sposób kandydat może dołączyć do EUINP?

MM: To bardzo proste. Wystarczy, że wejdzie na stronę rzetelnykandydat.pl, wypełni krótki formularz i załączy CV. Aplikacja poprzedzona jest oczywiście wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rejestracji i rekrutacji. W każdej chwili nasi konsultanci odpowiedzialni za kontakt z kandydatem mogą pomóc telefonicznie bądź poprzez czat.
Drugą opcją jest wyrażenie zgody bezpośrednio rekruterowi prowadzącemu rekrutację, a korzystającemu z EUINP na zamieszczenie danych w serwisie. Dodam, że kandydat
w każdej chwili może wycofać swoją zgodę poprzez wystosowanie prośby o usunięcie jego danych z serwisu.

#5 ~lopezz~

~lopezz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 20:21:50

Ja znalazłem ciekawe informacje:

MP: W jaki sposób kandydat może dołączyć do EUINP?

MM: To bardzo proste. Wystarczy, że wejdzie na stronę rzetelnykandydat.pl, wypełni krótki formularz i załączy CV. Aplikacja poprzedzona jest oczywiście wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rejestracji i rekrutacji. W każdej chwili nasi konsultanci odpowiedzialni za kontakt z kandydatem mogą pomóc telefonicznie bądź poprzez czat.
Drugą opcją jest wyrażenie zgody bezpośrednio rekruterowi prowadzącemu rekrutację, a korzystającemu z EUINP na zamieszczenie danych w serwisie. Dodam, że kandydat
w każdej chwili może wycofać swoją zgodę poprzez wystosowanie prośby o usunięcie jego danych z serwisu.

Chętnie zapoznałbym się z jakąś szczegółową analizą tego rodzaju działań ze strony osoby specjalizującej się w prawie danych osobowych :) Oczywiście nie neguję samego certyfikatu, muszę sprawdzić czy jest wiarygodny

#6 ~pędlowski~

~pędlowski~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 19:40:52

Chętnie zapoznałbym się z jakąś szczegółową analizą tego rodzaju działań ze strony osoby specjalizującej się w prawie danych osobowych :) Oczywiście nie neguję samego certyfikatu, muszę sprawdzić czy jest wiarygodny

Ja również - to co pisze o sobie firma to marketing, a to co sądzi rynek to co innego. Wydaje mi się, że żadnej ściemy nie dają, ale jeżeli ktoś byłby miły i przyjrzał się temu fachowym okiem, to byłoby miło

#7 ~Pelagia~

~Pelagia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 12:11:23

Hej! Ja również polecam wyrobienie tego certyfikatu! On naprawdę pomaga w znalezieniu pracy i dzięki niemu pracodawcy patrzą na Ciebie znacznie bardziej przychylnym okiem - mówię to na podstawie własnego doświadczenia. Wiadomo, że do tego trzeba mieć doświadczenie i kwalifikacje, jednak certyfikat to naprawdę ogromny atut na dzisiejszym rynku pracy. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 19:04:59

Hej! Ja również polecam wyrobienie tego certyfikatu! On naprawdę pomaga w znalezieniu pracy i dzięki niemu pracodawcy patrzą na Ciebie znacznie bardziej przychylnym okiem - mówię to na podstawie własnego doświadczenia. Wiadomo, że do tego trzeba mieć doświadczenie i kwalifikacje, jednak certyfikat to naprawdę ogromny atut na dzisiejszym rynku pracy. 

napisz coś więcej, może daj jakieś foto tego certyfikatu?

#9 ~Vin~

~Vin~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:42:27

Przykładowy wzór, wraz z całą instrukcją jak uzyskać certyfikat rzetelnego kandydata, dostępny jest 

na stronie EUINP. 

Ja tylko jestem ciekawa, na jak dużą skalę to działa? Czy poza większymi miastami jest w ogóle sens zawracania sobie tym głowy?

#10 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 10:54:24

Ja co prawda jestem z raczej większego miasta, ale rzeczywiście otrzymałam kilka telefonów poprzez certyfikat rzetelnego kandydata. Polecam Ci mimo wszystko spróbować i założyć profil, zwłaszcza że to nic nie kosztuje;) 

#11 ~Reverso~

~Reverso~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 13:57:25

Ciekawa sprawa z tym certyfikatem. Zarejestrowałam się już na euinp i szczerze mówiąc liczę na to, że ich obietnice się spełnią choćby połowicznie:)

#12 karziom

karziom

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:43:41

Dla przyszłych studentów, którzy nie mają jeszcze wybranego kierunku na II stopień, rekrutację nadal prowadzi WSAiB. Kierunek logistyka https://wsaib.pl/kan...opnia/logistyka ze specjalnością logistyka morska, to bardzo przyszłościowa dziedzina - w szczególności jako praca w portach na wybrzeżu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych