Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane lub Niepolecane Warsztaty Samochodowe w Koszalinie

397 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 18:19:44

Witam wszystkim odwiedzajacych Forum Gk24 jakie byscie polecali warsztaty w Koszalinie a ktore byscie odradzili prosili bysmy o konkretne odpowiedzi ......lub przypaki jakie mieliscie Panswto z warsztatami samochodowymi w Koszalinie .....Z gory serdecznie dziekujemy..........

#2 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2009 - 12:58:37

Co wy ludzie nie naprawiacie samochodow ..........wychodzi na to ze w Koszalinie sa same warsztaty z najwyzszej polki ........Prosze sie nie bac opisywac swoje przypadki na forum................... po to one jest ................ Koszali zaglebie klepaczy .....i szpachli ................

#3 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2009 - 12:02:04

W Koszalinie zadko znajdzie sie porzadny warsztat samochodowy ..........gdzie oferuja milo obsluge .......profesjonalne podejcie do pracy ........nie takie warsztaty gdzie wymieniaja czesci bez zgody wlasciciela pojazdu ....a pozniej jak przychodzi co do zaplaty za usluge to robimy duze oczy ........... Uwaga na warsztaty ............. w Koszalinie .................. bierzcie za wszytsko fakrury tylko one w pozniejszym czasie gdy cos sie stanie po naprawie sa dowodem zaplaty za usluge ........jak i gwarancja w razie reklamacji .............

Jakis czas temu wymieniali koledze sprzeglo w Koszalinie w warszatacie przy ulicy Karlowicza ..............nowe czesci na fakturze ........a po jakims czasie padlo sprzeglo .... po ponownej naprawie okazalo sie ze byly stare czesci wlozone .........kino ........

#4 ~bobby-x~

~bobby-x~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 11:07:16

[quote name='~Gosc~' date='20.06.2009, 13:02:04' post='131108']
W Koszalinie zadko znajdzie sie porzadny warsztat samochodowy ..........gdzie oferuja milo obsluge .......profesjonalne podejcie do pracy ........nie takie warsztaty gdzie wymieniaja czesci bez zgody wlasciciela pojazdu ....a pozniej jak przychodzi co do zaplaty za usluge to robimy duze oczy ........... Uwaga na warsztaty ............. w Koszalinie .................. bierzcie za wszytsko fakrury tylko one w pozniejszym czasie gdy cos sie stanie po naprawie sa dowodem zaplaty za usluge ........jak i gwarancja w razie reklamacji .............

Jakis czas temu wymieniali koledze sprzeglo w Koszalinie w warszatacie przy ulicy Karlowicza ..............nowe czesci na fakturze ........a po jakims czasie padlo sprzeglo .... po ponownej naprawie okazalo sie ze byly stare czesci wlozone .........kino ........
[/quote

taaa, chodzi o piotrex. jeśli się ich pilnuje to potrafią zrobić dobrze, ale bez nadzoru można wyjechać innym autem, taki postarzonym :-)

#5 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:46:16

Napewno bym zostawil im auto do naprawy wiele o tej Firmie slyszalem ............jakie cwaniki tam pracuja .............i z fakturami na nowe czesci ........tez ..no i ten synalek w Mercedesie z calym bokiem w szpachli ......zalozyl sobie fele i sie lansuje a ile razy juz w swoj nie wyparzony pyszczek oberwal ........LANSEREK W OKULARCH . Wrocmy do tematu co Ty chlopie wypisujesz za glupoty ......jak sie ich przypilnuje w jaki sposob bedziesz chcial pilnowac mechanika ktory bedzie Ci naprawial auto .wiesz jakie sa cwanikai jak potrafia czlowieka oszukac.........Mechanikowi placi sie za wiedze jaka posiada a nie jak robi samochody na fuche........... Moj kolega naprawial w wyzej wymienionej firmie auto po prostu cyrk..............na kolkach..........

#6 freezee

freezee

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 22 czerwiec 2009 - 23:15:51

Ja moge polecic warsztat zajmujacy sie klepaniem i lakierowaniem.
Moj ojciec (bodaj tydzien temu) oddal swojego ducato do malowania, zaplacil 2 tysiace PLN a dostal w zamian:
-odklepane idealnie przedluzenie dachu, (nie wiem jak to sie nazywa, to w dostawczych jest :D ) poprzedni wlasciciel przypierdzielil o cos i ten element byl zmasakrowany i pordzewialy,
-drzwi tylnie drzwi nadawaly sie do wymiany, zawiasy powyrywane, wszedzie korozja, teraz wszystko rodem z tasmy produkcyjnej-jak nowe, blaszka jak ta lala :]
-zadnego zacieku,
-baranki, choc nie prosil, zrobili
-powymieniali zamki.
Warsztat ten zajmuje sie jak juz wspomnialem tylko blacharka-lakierowaniem, polecam w 100%, robie im reklame ale nalezy sie. ;)
Mieszcza sie w Sianowie obok lidla.

#7 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 09:31:13

No prosze posiadamy w Koszalinie i okolicach samych fachowcow!!!!! Ktorzy nawet nie potrafia dobrze naprawic samochodow a biora za to pieniadze! I to nie male .............i ciagle nam wmawiaja , ze to my nie znamy sie na naprawach samochodow typu blacharstwo i lakiernictwo..........sami fuch mistrze sa!!! Fachowcy!!! A moze by tak kiedys sprawdzic czy ktorys z Fachowcow posiada papiery uprawniajace go do wykonywania danego zawodu , a nie kolega go zatrudnil w warsztacie za pare zlotych bo tak stal pod sklepem i pij sobie piwko..........!!!!!!!!! Niedawno byl taki duzy artykow o jednym warszatcie w Koszalinie ......................Kazdy kto zna ten warsztat bedzie wiedzial o kogo chodzi.........................Lanserow...................w ................Tam to dopiero jest fachowosc...........pierwsza klasa ...................lakierowanie z tego co wiem , co slyszalem....................pierwsza klasa..........chyba sam bym sobie lepiej polakierowal z podkladem....................zapewne..................he ..............he........................

#8 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 13:14:15

A co sadzicie o usługach warsztatu Pana Tomka U. ??? (warsztat na rokosowie /ul. Topolowa/ byla siedziba seata)

#9 ~zonk~

~zonk~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 14:07:42

No prosze posiadamy w Koszalinie i okolicach samych fachowcow!!!!! Ktorzy nawet nie potrafia dobrze naprawic samochodow a biora za to pieniadze! I to nie male .............i ciagle nam wmawiaja , ze to my nie znamy sie na naprawach samochodow typu blacharstwo i lakiernictwo..........sami fuch mistrze sa!!! Fachowcy!!! A moze by tak kiedys sprawdzic czy ktorys z Fachowcow posiada papiery uprawniajace go do wykonywania danego zawodu , a nie kolega go zatrudnil w warsztacie za pare zlotych bo tak stal pod sklepem i pij sobie piwko..........!!!!!!!!! Niedawno byl taki duzy artykow o jednym warszatcie w Koszalinie ......................Kazdy kto zna ten warsztat bedzie wiedzial o kogo chodzi.........................Lanserow...................w ................Tam to dopiero jest fachowosc...........pierwsza klasa ...................lakierowanie z tego co wiem , co slyszalem....................pierwsza klasa..........chyba sam bym sobie lepiej polakierowal z podkladem....................zapewne..................he ..............he........................

to sobie polakieruj i dupy nie zawracaj..............i............zobacz........jak .........fajnie......to.............wygląda.......?Co ty parówa jaka jesteś?

#10 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 18:38:26

Ej lanserek ..jak to przeczytasz to bedziesz wiedzial o co kaman......... sam sobie polakieruj i po szpachluj ... . Zachowuj sie troche na Forum GK24.. tu prosimy o wypowiedzi cywilizowanych ludzi a nie zwierzeta.. Slyszalem , ze wychowalo Cie slonce dlatego jestes taki ... ´buch hah.... he... Jak nie wiesz o co sie rozchodzi temat na Forum to nie zabieraj wiecej glosu.. trueba przecierz ustrzec innych uczciwych ludzi przed takimi dziwnymi warsztatami w Koszalinie ... Nawet cale Zwyciestwa nie bede podawal nr .. wie , ze tam sie nie oddaje samochodu...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 11:51:03

nie wiedziałam, że w Sianowie jest LIDL.. :wacko:

#12 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 14:16:57

Ul.Karlowicza w Koszalinie ... kazdy bedzie wiedzial o jaki warszatat chodzi . Nie polecam go ktos kto oddal tam samochod do naprawy wie o co chodzi..same fuchy odchodza..!!! Brak profesjonalnego podejscia do klijenta , a co do uslug warsztatu wolalbym sie nie wypowiadac .. bo mysle , ze po artykule nie mieli by wiecej klijentow.. he .......

#13 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 19:40:20

Nikomu NIE POLECAM FIRMY PIOTREX KOSZALIN UL: KARLOWICZA 16a ich uslugi sa wykonywane wrecz tragicznie , lakierowanie , blacharstwo , sama obsluga , no i najwazniejsze czesci faktury na nowe a na samochodzie stare wyklepane pelne szpachlu i w dodatku nawet nie potrafia dobrze ukryc swoich przekretow . A kazdy kto oddal tam samochod bedzie wiedzail tak naprawde o co chodzi ..., Niedawno moj kolega oddal tam samochod do naprawy ale go oszukali , wrecz morzna powiedziec , ze go w h.. zrobili . Ale niech sobie nie mysla , ze zostana bezkarnij do konca , kiedys ktos napewno wezmie im sie do dupy........

#14 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 16:04:11

Chyba cos mi tu na Ciote pasujesz w tych brylach .................he ...he

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 16:33:33

Zarr- serwis Morska 60, partacze tam pracują.
Rozłączyli mi przez przypadek podczas naprawy przewody od sterownika świec żarowych. Sterownik znajdował się 5 cm od miejsca które robili. W efekcie tego nie mogli uruchomić zimnego silnika. Rozrusznik kręcił ale nie zapalał. Mówię partaczom, że kontrolka od świec nie świeci niech to sprawdzą a oni, że nawet bez świec powinien zapalić. Próbowali mi wmówić, że paliwa nie ma w baku. Oczywiście było przeszło 40 litrów. Jak powiedziałem, że jest to stwierdzili, że i tak nie ma i na pewno wskaźnik paliwa jest zepsuty i pokazuje że paliwo jest. Powiedzieli, że ktoś mi musiał paliwo spuścić w nocy pod blokiem. Żeby im udowodnić że to nie wina paliwa kupiłem trochę oleju i bezpośrednio do filtra wlali. Oczywiście zimny silnik bez grzania świec nie zaskoczył. Cały czas się upierali, że to wina braku paliwa. Najgorsze to jest to, że powiedzieli że naprawę zrobili zgodnie ze zleceniem i oni nie odpowiadają za to że samochód nie chce zapalić. Rozumiem, że czasem można coś zepsuć przez przypadek ale wystarczy powiedzieć głupie przepraszam. Niestety tego nie powiedzieli. Przyjechałem do nich sprawnym samochodem a chcieli mi wydać samochód, który się nie uruchamia tłumacząc się, że naprawę zrobili zgodnie ze sztuką i zleceniem. Na koniec sam uruchomiłem samochód i znalazłem usterkę którą oni spowodowali. NIE POLECAM TYCH PARTACZY!!!
A piotrex wcale nie jest lepszy. Wymieniając uszczelkę pod głowicą źle założyli uszczelkę pod pokrywą zaworów. Olej się lał przez nią. Kilka razy to reklamowałem. Efektem ich napraw reklamacyjnych był tylko umyty silnik, Raz to chyba nawet wymienili tą uszczelkę bo z innego miejsca zaczęło lecieć. Na koniec stwierdzili, że to z turbiny leci i oni tego nie naprawią bo to już nie podlega gwarancji. Oczywiście z turbiny nie leciało. Pojechałem do innego mechanika i mi tą uszczelkę wyjął paznokciem. Piotrex mimo, że się do błędu nie przyznał to mi zwrócił część pieniędzy, oczywiście nie starczyło na porządną naprawę.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 23:53:04

też dałem auto do piotrexu w aucie zastałem syf wsiadali do niego w swoich uj......nych ciuszkach bez żadnych pokrowców bez niczego,

efekt naprawy: w życiu takiej lipy nie widziałem

#17 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 09:29:31

Nie jestes jedyny poszkodowany przez ta Firme Pioterx z Koszalina kazdy wie kto tam pracuje to jest cala grupa znajomych , a wlasciciel zatrudnia ludzi z za Koszalina . Mi tez wybrudzili siedzenia .. jak bylem w serwisie to nawet mi kierownice okleili plus ogledziny auta plus na wycieraczke folia pelna obsluga jeszcze dostalem kawke i tv sobie ogladalem a w Piotrexie co podejscie do kilejnta , chyba nigdy nie byli na zadnych szkoleniach a te wszystkie certyfikaty za co .......... A tam Ci wszystko wmawiaja ze juz bylo uszkodzone , ze oni tego nie uszkodzili to samo sie uszkodzilo.........he ... cwaniaki z Koszalina ......Lansuja sie jak ...........he..he........a tak ludzi oszukuja ale kiedys i tak wszystko wyjdzie .....................trafi kosa na kamien..........

#18 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 10:52:17

Witam wszystkim odwiedzajacych Forum Gk24 jakie byscie polecali warsztaty w Koszalinie a ktore byscie odradzili prosili bysmy o konkretne odpowiedzi ......lub przypaki jakie mieliscie Panswto z warsztatami samochodowymi w Koszalinie .....Z gory serdecznie dziekujemy..........

#19 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 12:08:31

Widzisz wlasnie po to poruszamy temat na Forum GK24 zeby ustrzec przed nieuczciwymi warsztatami jak i takze polecic te ktore naprawde naprawia Ci porzadnie samochod wymienia na nowe czesci w razie czego , gdzie dostaniemy rachunek i gdzie znajdziemy mila i profesjonalna obsluge podejscie do klijenta . A nie gdzie nam powymieniaj czesci z samochodu wstawia stare a faktury dostaniemy na nowe.. Nie bede pisal gdzie tak jest..... Wiec zachecamy do opisywania swoich przypadkow z warszatami samochodowymi w Koszalinie . Jakie mieliscie Panstwo przypadki ....

#20 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 20:52:13

Witam wszystkich ktorzy odwiedzaja Forum Gk24 czytaja co nie ktore przypaki z warsztatami wnioskujemy , ze albo mechanik , blacharz , lakiernik zrobili nam samochod po tzw . Zlosci . Albo wogule nie znaja sie na wykonywanej pracy.. Te Forum wlasnie po to jest zeby przestrzec przed takimi warsztatami w Koszalinie . Skoro ktos opisuje swoj przypadek i druga osoba to potwierdza i trzecia , czwarta to musi byc w tym troche prawdy . Kazdy Polak wiem , ze zawsze latwiej jest kupic troche pukniete auto , zrobic je tzn. oddac do naprawy ale to jest pytanie gdzie do ktorego warsztatu w Koszalinie . Z drugiej strony kazdy wie , ze zawsze nie dokonca sie dowiemy prawdy czy samochod byl po wypadku mysle , ze co drugi pojazd w Polsce mial jakas droba lub wieksza kolizje .. Nie zawsze wiem czy pojazd w 100 procentach jest ok. Nawet sie pewnie niektorzy nie orientujecie jacy handlarze wam sprzedaja auto , bezwypadkowe , ksiazeczka serwisowa prowadzona do konca .. w acie nie palono od kobiety maly przebieg , nie wymaga wkladu finansowego po prostu tip top.. a pozniej po zakupie wlasnie takiego auto co niektore osoby zrobia oczy . Handlarze wiedza jak takie auto wypicowac na sprzedarz . pare godzin pracy .. i autko jak nowka....!!!! Najlatwiej jest pojsc do Auto Salonu i kupic nowke ale kogo dzisiaj stac .. Tak samo jest z wyjazdem za granice po samochod , najlepiej pojechac do Firmowego salonu i kupic paro letnie auto ktore jezdzilo w leasingu , albo bylo oddane w rozliczeniu . ale niestety wtedy trzeba polozyc troche gotowki na stol . Ludzie wciaz oszczedzaja mylsac , ze kupili extra auto. Tak samo jest z warsztatami , oddajac samochod do naprawy tak naprwde nie wiemy w jakim stanie ono wyjedzie z warsztatu wizualnie morze byc extra na pierwszy rzut oka ale po czasie morzemy sie dopatrzec nie dopracowan np. blacharza , lakiernika , czy elektronika. Nie jestesmy w stanie wszystkiego sprawdzic a morze wymieniono nam jaksa czesc z silnika i wstawiono taka sama ale stara . A np. wymieniono nam w silniku jakas czesc dostalismy fakture na NOWA wstawiono do naszego samochodu a , po czasie okazuje sie . ze mechanik zrobil nas w h.... i jak mu to udowodnic . Kazdy wiem , ze szkoda czsu a morze nie mamy pieniedzy zeby biegac po sadach i zakladac komus sprawe cywilna. Ale pamietac trzeba , ze zawsze nalezy dochodzic swoich praw np. w sadzie . np. Miejski Rzecznik Praw Konsumenta . Dlatego nie bujcie sie opisywac wasze przypaki z warsztatami w Koszalinie . A to ze ktos wam odpisze , bo sie domysli , ze akurat on naprawial wsze auto to nie nalezy sie tym przejmowac...........Przeczytalem juz rozne przypadki ktore ludzie opisywali i morzna stwierdzic , ze po prostu ludzie sie boja wlaczyc o swoje . Niedawno cos o tym pisali na Forum Gk24 kazdy kto czytal ten artykul bedzie wiedzila o kogo chodzi i o ktory warsztat w Koszalinie . Ladnie komus samochod naprawili . morzna powiedziec okradli , oszukali , i teraz sobie mysla , ze sa nie morzna im nic zrobic ........

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych