Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane lub Niepolecane Warsztaty Samochodowe w Koszalinie

407 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 11:22:16

haha, sklep z częściami na Szczecińskiej 500m dalej, to wiesz za przeproszeniem Ci chyba o szrot chodzi :D. Ja swojego trabanta naprawiam sam ;) , a na Karłowicza nie byłem i nie będę bo słyszałem już od wielu osób złą opinię tamtego zakładu i wcale nie musiałem wchodzić na forum, żeby się dowiedzieć, że nie jest tam najlepiej.

Nie szrot , tylko nowe orginalne części .Ceny narazie ma normalne. Mieści się po lewej stronie / za szrotami / k/hurtowni budowlanej , na przeciwko Restauracji .
Sądze ze forum ułatwi "życie " posiadaczą aut . Utrudni natomiast naciągaczą.

#42 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 11:22:48

haha, sklep z częściami na Szczecińskiej 500m dalej, to wiesz za przeproszeniem Ci chyba o szrot chodzi :D. Ja swojego trabanta naprawiam sam ;) , a na Karłowicza nie byłem i nie będę bo słyszałem już od wielu osób złą opinię tamtego zakładu i wcale nie musiałem wchodzić na forum, żeby się dowiedzieć, że nie jest tam najlepiej.

Nie szrot , tylko nowe orginalne części .Ceny narazie ma normalne. Mieści się po lewej stronie / za szrotami / k/hurtowni budowlanej , na przeciwko Restauracji .
Sądze ze forum ułatwi "życie " posiadaczą aut . Utrudni natomiast naciągaczą.

#43 ~Gosc w Koszalinie~

~Gosc w Koszalinie~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 17:51:16

Ludzie ale Wy jestescie dziwni ! Dziwicie sie dlaczego sa takie komentarze , jak Wy glupio komentujecie to pozniej co sobie myslicie , ze ktos Wam bedzie slodzil czy co.....!! Jak jestescie tacy madrzy to napiscie prosze gdzie w Koszalinie znajdziemy dobry warsztat samochodowy , w ktorym zostaniemy milo obsluzeni , nasz samochod zostanie zrobiony tak jak powinno byc taki warsztat do ktorego bedziemy chcieli wrocic a nie taki ktory bedziemy omijac z daleka. Czesto tak jest , ze tak naprawde jestesmy nie swiadomi napraw przeprowadzonych w warsztacie , czyli np. wymianie czesci . gdzie po czasie okazuje sie , ze zrobiono nas w b........i co wtedy byscie zrobili madrale wszyscy na Forzm Gk24 no co, piszecie tylko a w rzeczywistosci byscie nawet sie nie odezwali , glowe skulili i pojechali dalej.... Po to temat zostal zamieszczony , zeby ustrzec nas przed NACIAGACZAMI ; OSZUSTAMI ITD.............................Wiec czytajcie ze zrozumieniem a pozniej wypisujcie normalne komentarze a nie glupio co niektorzy komentuja ..............Pewnie ci co ich wlasnie opisuja ludzie , male odegranie sie , prostackie komentarze ........co tu sie dziwic Koszalin.....

#44 ~Gosc w Koszalinie~

~Gosc w Koszalinie~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 20:12:27

Witam
Jeżeli ktokolwiek wybiera się do firmy (choć w tym przypadku to stanowczo za duże słowo ) PIOTREX, przy ulicy Karłowicza, to stanowczo odradzam. Korzystając z okazji, że przez dłuższy czas przebywałem w Koszalinie, a zbliżał się termin wymiany rozrządu w moim samochodzie zgłosiłem się do w/w "firmy", oprócz tego wymieniłem amortyzatory i sprzęgło.
Po odebraniu samochodu zdziwiłem się, bo przy prędkości 30 km na godzinę wchodząc w zakręt opony zaczęły piszczeć jak jeszcze nigdy. Po paru dniach wróciłem z prośbą o naprawienie tego dziwnego zjawiska. Wydawało mi się, że jeżeli zostawiam prawie 2700 zł w zakładzie, to po wymianie amortyzatorów i łączników stabilizatorów normalnym jest sprawdzenie zbieżności. Znów się zdziwiłem, bo za to musiałem jeszcze dopłacić ekstra 100 zł. Oprócz tego samochód stracił moc. Zrzuciłem to na zamontowany w samochodzie gaz. Jako że kończył się mój pobyt w Koszalinie, po powrocie do domu, a mieszkam na Śląsku oddałem auto do regulacji gazu. Okazało się, gaz jest ok, a samochód jest dalej mułowaty. Co dziwnego, z okolic rozrządu zaczął dochodzić dziwny odgłos - wycie. Pojechałem do diagnosty - nieprawidłowy sygnał z czujnika Halla ( czujnik obrotów silnika ).
Zostawiłem auto u PRAWDZIWEGO FACHOWCA. Powiedziałem, że w zeszłym miesiącu wymieniałem rozrząd, rolkę napinającą i pompę wody. Podejrzewałem, że rozrząd jest nieprawidłowo założony. Po kilku godzinach dostałem telefon od mechanika. Moje przypuszczenia okazały się słuszne - rozrząd nieprawidłowo założony - przesunięcie o 1 ząbek. Pasek naciągnięty tak, ze cud, że jeszcze się nie urwał, do tego rolka napinająca na wykończeniu.
Szanowna "firmo" PIOTREX i jej właścicielu - naciągasz klientów tak, jak naciągnąłeś pasek rozrządu w moim samochodzie.
Furmanki naprawiać i koniom podkowy przybijać.
Szanowni czytelnicy - omijajcie tę "firmę" jak najszerszym łukiem....
Bez poważania...

A ciekawe co by kolega zrobil jak by tak w czasie drogi silniczek sie rozlecial i bom ......i co wtedy . A takie pytanko na marginiesie kiedy zmieniales ten rorzad czesci Twoje czy Ta Firma Ci zalatwiala i czy dostales na to wszystko stosowny rachunek....

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 08:53:26

Jest dużo w koszalinie warsztatów dobrych i uczciwych ale jak co nie któży piszą są droge -nie prawda
trzeba sobie zdać sprawę że jeżdzimy samochodami skomputeryzowanymi a więc aby znaleść szybko usterkę
nalerzy podłączyć samochód pod komputer -ataki komputer kosztuje tyle co dobrej marki samochód.
A więć nie dziwmy się żę Andrykowski jest drogi nie prawda jest bardzo tani ale my płacimy za urzywanie
komputerów warsztatowych.
Skończyła się era warsztatów garażowych .

#46 ~Gosc w Koszalinie~

~Gosc w Koszalinie~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 09:21:23

Zgadzam sie ! Dokladnie tak jak napisales wyzej! Dzis nie sztuka jest kupic samochod , ale go utrzymac...... czym wiecej masz elektroniki i komputerow w samochodzie tym pozniej masz wiecej problemow bo bez podlaczenia do komputera nic nie zrobisz ! Bosch Serwis Andrykowski znam przypadek gdzie wlasnie Andrykowski naprawil auto elektronika wynioslo 300 zl a , innym mechanik z Koszalina za ta sama prace skasowal 1500 zl i co tu jest grane .............i tak naprawil , ze wlasnie czabylo pojechac do Bosch Andrykowski ktory skasowal 5 razy mniej ...... Dzis nie jestesmy a stanie skontrolowac kazdego mechanika stac nad nim i patrzec jak naprawia nasze auto .........dlatego w pozniejszym czasie okazuje sie , ze zostalismy oszukani , bez paragonow , faktur ktorych np. nie dostalismy nic nie zrobimy ........jezeli bedziecie mieli problem z autem np . po naprawie dostaniecie fakture itd .. a pozniejszym czasie okaze sie , ze zostaliscie oszukani polecam Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta w Koszalinie , tam wam pomoga .....Koszalin male miasto dlatego ludzie sie boja opisywac swoje przypadki z warsztatami .........

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 09:53:35

Zgadzam sie ! Dokladnie tak jak napisales wyzej! Dzis nie sztuka jest kupic samochod , ale go utrzymac...... czym wiecej masz elektroniki i komputerow w samochodzie tym pozniej masz wiecej problemow bo bez podlaczenia do komputera nic nie zrobisz ! Bosch Serwis Andrykowski znam przypadek gdzie wlasnie Andrykowski naprawil auto elektronika wynioslo 300 zl a , innym mechanik z Koszalina za ta sama prace skasowal 1500 zl i co tu jest grane .............i tak naprawil , ze wlasnie czabylo pojechac do Bosch Andrykowski ktory skasowal 5 razy mniej ...... Dzis nie jestesmy a stanie skontrolowac kazdego mechanika stac nad nim i patrzec jak naprawia nasze auto .........dlatego w pozniejszym czasie okazuje sie , ze zostalismy oszukani , bez paragonow , faktur ktorych np. nie dostalismy nic nie zrobimy ........jezeli bedziecie mieli problem z autem np . po naprawie dostaniecie fakture itd .. a pozniejszym czasie okaze sie , ze zostaliscie oszukani polecam Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta w Koszalinie , tam wam pomoga .....Koszalin male miasto dlatego ludzie sie boja opisywac swoje przypadki z warsztatami .........

PEUGEOT 206

#48 ~Gosc w Koszalinie~

~Gosc w Koszalinie~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 09:58:36

Peugeot jaki......... bo nie bardzo rozumiemy plytka odpowiedz . Chyba ktos tu wyraznie nie przeczytal , ze na Forum prosimy o wypowiedz ludzi cywilizowanych a nie b...... Sa rozne modele Peugeot ..........a jakie byscie polecali ............

#49 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 11:04:47

Jest dużo w koszalinie warsztatów dobrych i uczciwych ale jak co nie któży piszą są droge -nie prawda
trzeba sobie zdać sprawę że jeżdzimy samochodami skomputeryzowanymi a więc aby znaleść szybko usterkę
nalerzy podłączyć samochód pod komputer -ataki komputer kosztuje tyle co dobrej marki samochód.
A więć nie dziwmy się żę Andrykowski jest drogi nie prawda jest bardzo tani ale my płacimy za urzywanie
komputerów warsztatowych.
Skończyła się era warsztatów garażowych .

Z tą ceną komputera to nie przesadziłeś? ?
Natomiast inwestycja / np. komputer / to nie narzędzie jednorazowego użytku ! Jej koszta rozkładają się na lata. A nie na kilkunastu właścicieli aut w ciągu półrocza. !
Problem cen zaczyna się od serwisów fabrycznych .Monopoliści w okresie gwarancji , dyktują warunki .
A ceny i utrudnienia z zakupami części fabrycznych ,prawdopodobnie nie tylko windują koszta utrzymania aut ale są jednym z przyczyn ich kradzieży.
Te dziwne monopole mamy nie tylko w przemyśle samochodowym.Czy to jest zgodne z zasadą wolnego rynku i konkurencji. Jak w tej sytuacji mamy mieć dobre usługi i normalne ceny ? Ten rynek nie jest samo regulatorem.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 11:14:07

Peugeot jaki......... bo nie bardzo rozumiemy plytka odpowiedz . Chyba ktos tu wyraznie nie przeczytal , ze na Forum prosimy o wypowiedz ludzi cywilizowanych a nie b...... Sa rozne modele Peugeot ..........a jakie byscie polecali ............

Na Forum są różne wypowiedzi . Poczytaj własne !

#51 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 12:28:16

Nie bardzo rozumien ta odpowiedz . Chyba jednak nie potraficie czytac ze zrozumieniem . Co sie tak uczepiliscie tego Peugeot czy jak tam....... A jak piszecie na Forum Gk24 to podpiszcie sie kim jestescie , mozemy sie domyslac .. A pozniej sie nie dziwcie , ze ktos wam tak pisze jak Bog Kubie tak Kuba Bogu.....A tak z dodatkiem to wy poczytajcie swoje ......grunt sie pali pod nogami czy zaczol ...........

#52 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 18:55:43

Witam czy Glos Koszalinski byl by zainteresowany zrobieniem reportarzu na temat jednego warsztatu w Koszalinie ! Prosze opisac propozycje jak mialo by to wygladac . Z gory dziekuje .............

#53 freezee

freezee

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:28:57

A moze znacie jakis dobry warsztat elekro-mechaniczny zajmujacy sie naprawianiem bledow komputera (blad poduszki po wymianie kostki w stacyjce) i poprawce alarmu po partaczu, ktory wszystko zamontowal ale podlaczyl to pod awaryjne co w nastepstwie przyczynilo sie do przepalenia zarowek stopu. Kable tez polaczyl tak, ze miedz sie smialo utlenia...
Prosze o pomoc. ;/

#54 freezee

freezee

Swojak

• PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:30:32

Witam czy Glos Koszalinski byl by zainteresowany zrobieniem reportarzu na temat jednego warsztatu w Koszalinie ! Prosze opisac propozycje jak mialo by to wygladac . Z gory dziekuje .............

Smialo mozna by zrobic reportarz o tych idiotach ze Szczecinskiej jak sie wjezdza do meblowego (na przeciwko komisu). ;]

#55 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:41:22

Polecam wymieniony już na tym forum warsztat przy Brzozowej. Również pod Koszalinem jest fajny warsztacik, nieduży ale nie robią w nim fuszerki, autko wyjeżdża czyste, no i nie jest drogo. Pozdrawiam pana Andrzeja :)

#56 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 13:56:18

Piotrex w Koszalinie opiscie !!!! Warto za to co oni robia juz dawno ktos powinien im kolo dupy narobic !!!!!! Bedzie napewno ciekawy artykul !!!!!!!!!!!!!!! Piotrex w Koszalinie tam dopiero sa odstawiane fuszerki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#57 freezee

freezee

Swojak

• PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 16:55:03

Moje poszukiwania jeszcze pozytywnego finalu, jestem cholernie zdystansowany do tych zakladow elektro-mechanicznych, ktorych a naszym miescie mozna chyba policzyc na palcach jednej reki. Niby to tylko alarm i centralka a od 3 dni nei znalazlem pewnych fachowcow poza Almarem, ktory zaoferowal mi nowy alarm z 5 letnia gwarancja w cenie 500 zl.
Niestety nei stac mnie na nich, przez liczne oplaty za poprzedniego "mechanika" oraz za zakup tego alarmu "niby" zamontowanego alarmu. Powiedzieli mi ze nei podejma sie poprawek, montuja tylko swoj produkt, daja 5 lat gwar... No coz, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, na pewno kiedys jak bede potrzebowal fachowej pomocy to pierwsze co zrobie - pojade do nich.
Obecnie zaniecham ich oferty ze wzgledu na deficyt portfela.
Wiec szukam dalej....
Dzisiaj w internecie natknalem sie na:
http://alarmykoszali...pl/kontakt.html - ktos korzystal z ich uslug?
Moze ktos wyrazic opinie na ich temat? Nie maja swojego warsztatu, wiec podejrzewam ze to albo jacys pseudo- mechanicy albo profesionalisci "na fuszerki" co nei znaczy ze nie posiadaja doswiadczenia, wiedzy
i niezbednego sprzetu do wykonania uslugi.

#58 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2009 - 19:07:22

Nie Polecamy Firmy mieszczacej sie w Koszalinie przy ulicy Karlowicza 16A . Firma Pioterx nie swiadczy swoich uslug tak jak sie reklamuja w na stronach internetowych Warsztat otwarty jest w godzinach od 8 do 17:30.
Specjalizuje się w blacharstwie, lakiernictwie, mechanice samochodowej. Zakład dodatkowo prowadzi również wypożyczalnie samochodów oraz świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej. Kompletna pomylka , bardzo niemla obsluga ............

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 18:48:20

Poleci ktoś warsztat, gdzie sprawdzą dobrze sondę lambda? Proszę o szybką odpowiedź.

#60 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 09:30:15

Dokładnie zgadzam się z poprzednikiem ! powołują się tutaj na Ring w Berlinie , a u nas chcą zrobić obwodnicę w środku miasta !!! idjoci normalnie !!!
niech pojadą do tego Berlina i zobaczą jak naprawdę wygląda OBWODNICA !!! proponuję przeczytać w słowniku co oznacza to pojęcie smile.gif[size="5"][/size

Wyzej wymieniony warsztat nmapewno to zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych