Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 pndl

pndl

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 22:45:00

W silosie w Poldanorze...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 14:23:57

Ciekawe kto to?

#3 ~powaznaSprawa~

~powaznaSprawa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:39:42

Ciekawe tylko dlaczego nikt nie zainteresuje się tym, że kobieta która mieszka w tym domu została zraniona granatem wrzuconym do jej własnego mieszkania przez tym antyterrorystów... !!

#4 ~Koń~

~Koń~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 12:11:52

Tropiciele z bożej łaski.

#5 ~~oburzona~~

~~oburzona~~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2010 - 09:39:56

To w jaki sposób policja nadużywa władzy jest nie do przyjęcia! to w jaki sposób antyterroryści zatrzymują ludzi jest bezwzględny i brutalny.Moim zdaniem antyterroryści nie różnią się od przestępców.Ja rozumiem że w razie stawiania oporu lub jakiegoś zagrożenia policja musi obezwładnić bandytę ale żeby rzucać niewinnymi ludzmi jak szmatami,przystawiać pistolety do głów rodzin poszukiwanych bandytów to jest po prostu nienormalne.Jedną z form przytrzymywania skutych jest trzymanie nogi na głowie leżącego.Nie wiem kogo powinniśmy się bardziej bać, antyterrorystów czy bandziorów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2010 - 12:28:26

Ciekawa jestem czy po sobie posprzątają i czy stać policję na przeprosiny , bo kobieta która została tam teraz sama jest bez opieki psychologa . Dobrze ,ze rodzina ją wspiera !! To naprawdę jest żałosne , aby bez ostrzeżenia wpaść i zrobić coś tak okrutnego . Policja za swoją nieudolność powinna ponieść konsekwencje !!!

#7 ~Paco~

~Paco~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 16:11:12

Dobrze robią niech rozpier***a ja wszystko

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 08:54:13

Napisano 14 marzec 2010 - 09:39:56

To w jaki sposób policja nadużywa władzy jest nie do przyjęcia! to w jaki sposób antyterroryści zatrzymują ludzi jest bezwzględny i brutalny.Moim zdaniem antyterroryści nie różnią się od przestępców.Ja rozumiem że w razie stawiania oporu lub jakiegoś zagrożenia policja musi obezwładnić bandytę ale żeby rzucać niewinnymi ludzmi jak szmatami,przystawiać pistolety do głów rodzin poszukiwanych bandytów to jest po prostu nienormalne.Jedną z form przytrzymywania skutych jest trzymanie nogi na głowie leżącego.Nie wiem kogo powinniśmy się bardziej bać, antyterrorystów czy bandziorów. ...ICH.

Napisano 14 marzec 2010 - 12:28:26

Ciekawa jestem czy po sobie posprzątają i czy stać policję na przeprosiny , bo kobieta która została tam teraz sama jest bez opieki psychologa . Dobrze ,ze rodzina ją wspiera !! To naprawdę jest żałosne , aby bez ostrzeżenia wpaść i zrobić coś tak okrutnego . Policja za swoją nieudolność powinna ponieść konsekwencje !!! NIE,nigdy w zyciu....przecież to jest,to co wychowaliście.....SMUTNE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych