Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~markus~

~markus~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:04

tylko pod sciana przełozony widzi konieczność zmian,
a potem władza się dziwi dlaczego sa samobójstwa i tragedie rodzinne
popieram protestujacych policjantów

#2 ~OOO~

~OOO~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:22

"Policjanci w Szczecinku nie patrolują. Chorują.......................
Nieoficjalnie: to wynik konfliktu z przełożonym."
Ciekawi mnie jaki kod literowy jest wpisany na zwolnieniu lekarskim? Po tym artykule to ZUS powinien się zainteresować "chorymi" oraz Panem doktorem. Prawda jest taka, że budżetówka to uprzywilejowany zawód, w większości to oni nadużywają zwolnień lekarskich. Pracując u prywaciarza jeden z drugą nie pozwolił by sobie na taką swawolę ze zwolnieniem. Takie rzeczy to tylko w Polsce. O ZUSie ......!!!!!!

#3 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:26

Brawo, nie dajcie się. Godność.

#4 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:26

tylko pod sciana przełozony widzi konieczność zmian,
a potem władza się dziwi dlaczego sa samobójstwa i tragedie rodzinne
popieram protestujacych policjantów

.......powiedział policjant. Zwolnienie to nie forma protestu, to oszustwo w tym przypadku!

#5 ~były mundurowy~

~były mundurowy~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:35

OOO jak byś miał choć blade pojecie to byś wiedział, że policjanci nie opłacaja składek więc nie podlegaja pod ZUS i ZUS nie ineteresuje sie zwolnianiami tak policjantów jak i żołnierzy. Więc nastepnym razem jak coś napiszesz to najpierw pomysl. Na dzien dzisiejszy zwolnienia lejkarskie służb mundurowych nie podlegają weryfikacji tak jak zwykłych obywateli. Ale cóż takie nasze państwo. Jeden musi charowac drugi może robić gdzie indziej w miedzy czasie lecząc się ;).

#6 ~OOO~

~OOO~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:48

OOO jak byś miał choć blade pojecie to byś wiedział, że policjanci nie opłacaja składek więc nie podlegaja pod ZUS i ZUS nie ineteresuje sie zwolnianiami tak policjantów jak i żołnierzy. Więc nastepnym razem jak coś napiszesz to najpierw pomysl. Na dzien dzisiejszy zwolnienia lejkarskie służb mundurowych nie podlegają weryfikacji tak jak zwykłych obywateli. Ale cóż takie nasze państwo. Jeden musi charowac drugi może robić gdzie indziej w miedzy czasie lecząc się ;).

Dobrze wiem, że nie płacą składek ale wiem również o tym, że jako pierwsi lecą do "koryta" zwanym emeryturą i żrą z niego nie mało. Dlatego ZUS powinien się zainteresować takimi sprawami aby wyeliminować oszustów. Twoje ostatnie zdanie i nazwa świadczy o tym, że sam niejednokrotnie nadużywałeś dobrodziejstw służby zdrowia, Panie były mundurowy.

#7 ~E.~

~E.~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:54

Wczoraj do kolizji wysłali NIEDOŚWIADCZONYCH policjantów - sam ich przyjazd na miejsce to 20 min. nie wspomnę o wypełnieniu dok. Całe załatwienie sprawy trwało 2 godziny a gdyby takich zdarzeń było więcej wczorajszego dnia?? Jakaś porażka.

#8 Damien

Damien

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 08:00

Ludzie, a raczej policjanci zróbcie coś w końcu z tym 112. W takim Koszalinku nie idzie się dodzwonić na 112. To jest chore. Brak wam ludzi do odbierania telefonu ???

#9 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:03

ciekawy sposób protestu - przez oszustwo. policjanci, pożal sie boże.. Do ZUSu z nimi.

#10 ~wrrrr~

~wrrrr~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:06

I oby tak dalej. Przecież według większości ogółu społeczeństwa policja jest zła, niedobra i nikomu do niczego nie potrzebna. Skoro młodzi policjanci są po szkołach i przełożeni to ich wujkowie i nie tylko to niech sobie radzą a ci bardziej doświadczeni chętnie pospacerują

#11 ~PITER~

~PITER~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:27

ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKIM PRZYWILEJE , A MUNDUROWYM PŁACIĆ 50% ZA L-4, CIEKAWE NA CO ONI TAK SIĘ ROZCHOROWALI MOŻE WYPOWIE SIĘ LEKARZ, KTÓRY WSTAWIŁ ZWOLNIENIE,
SAM JAK JESTEM CHORY TO BIORĘ URLOP, PONIEWAŻ PRZY ZWOLNIENIU TRACĘ NA KASIE I NIE MAMA ŻADNYCH PRZYWILEJÓW, NIC MI SIĘ NIE NALEŻY ZA WSZYSTKO MUSZĘ PŁACIĆ CIĘŻKO ZAROBINĄ KASĄ

#12 ~JEZIORNY M~

~JEZIORNY M~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:59

ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKIM PRZYWILEJE , A MUNDUROWYM PŁACIĆ 50% ZA L-4, CIEKAWE NA CO ONI TAK SIĘ ROZCHOROWALI MOŻE WYPOWIE SIĘ LEKARZ, KTÓRY WSTAWIŁ ZWOLNIENIE,
SAM JAK JESTEM CHORY TO BIORĘ URLOP, PONIEWAŻ PRZY ZWOLNIENIU TRACĘ NA KASIE I NIE MAMA ŻADNYCH PRZYWILEJÓW, NIC MI SIĘ NIE NALEŻY ZA WSZYSTKO MUSZĘ PŁACIĆ CIĘŻKO ZAROBINĄ KASĄ

I tak buraku masz robic na mnie!!!!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 09:29

Wysłać do burmistrza, on już uleczył nauczycieli wysyłając pisma do rady lekarzy czy czegoś tam to może i podziała na swoich kolegów co lewe zaświadczenia wystawiają... z drugiej strony Policja to służby mundurowe i uprzywilejowane więc skoro durne państwo im za to płaci to niech siedzą ile wlezie... dowali się zwykłym fizolom później by emerytowany policjant po 15 latach służby zostanie urzędnikiem państwowym na emeryturce i będzie brał 2 wypłatę albo i więcej ...

#14 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 09:51

Ludzie, a raczej policjanci zróbcie coś w końcu z tym 112. W takim Koszalinku nie idzie się dodzwonić na 112. To jest chore. Brak wam ludzi do odbierania telefonu ???

ten jak zwykle pier.... od rzeczy

#15 ~r2d2~

~r2d2~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 10:03

"patrolówka" to czapka

#16 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 10:17

http://www.funnycam.pl - praca !

#17 Damien

Damien

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 10:23

Dobrze, że ty wiesz o co chodzi Lafiryndo.

#18 Damien

Damien

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 10:29

Maja jak zwykle pier...doli od rzeczy.

#19 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 10:30

Ciekawi mnie jaki kod literowy jest wpisany na zwolnieniu lekarskim? Po tym artykule to ZUS powinien się zainteresować "chorymi" oraz Panem doktorem. Prawda jest taka, że budżetówka to uprzywilejowany zawód, w większości to oni nadużywają zwolnień lekarskich. Pracując u prywaciarza jeden z drugą nie pozwolił by sobie na taką swawolę ze zwolnieniem. Takie rzeczy to tylko w Polsce. O ZUSie ......!!!!!!

O wypaleniu zawodowym i depresji słyszałeś?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 10:58

Mundurówki nie podlegają zusowi he,he

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych