Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczepan

Szczepan

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 861 postów

Napisano 08 maj 2018 - 14:03:03

Z jakiego powodu radny J.H. zwlekał  tak długo ?! Czyżby chciał się w ten sposób wypromować przed wyborami samorządowymi ?!

Jak inaczej wytłumaczyć jego oczekiwanie na szybkie wyjaśnienie sprawy ?!

#2 ~Nie połasiłem się na kasę.~

~Nie połasiłem się na kasę.~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 16:05:23

Pytaj się u źródeł a nie na forum . To chyba logiczne możesz prowadzić korespondencję z burmistrzem i radnym i informować gawiedź.

#3 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 18:04:05

a co z panią wszechwiedzącą od paierologii

#4 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 861 postów

Napisano 09 maj 2018 - 20:25:49

Pytam czytelników forum. Na temat tego dlaczego radny postępuje tak jak postępuje od dawna mam swoją opinię i nie jest ona dla niego pozytywna !!!

Użytkownik Szczepan edytował ten post 14 maj 2018 - 06:17:15

#5 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 09:06:23

Pytam czytelników forum. Na temat tego dlaczego radny postępuje tak jak postępuje od dawna mam swoją opinię i nie jest ona dla niego pozytywna !!!

Ta cisza jest wynikiem strachu czy brakiem .....?!

#6 ~mistrzbrazylijskich uników~

~mistrzbrazylijskich uników~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 15:39:58

Postepuje jak postępuje ma swój rozum a nam co do tego?

Czytelnicy forum mają wiedzieć dlaczego tak postepuje?

Masz opinię zachowaj ją dla siebie.

Masz problem pisz do władz kompetentnych lub do źródła i informuj czytelników forum. A nie siej fermentu .

#7 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 861 postów

Napisano 15 maj 2018 - 20:52:42

Postepuje jak postępuje ma swój rozum a nam co do tego?

Czytelnicy forum mają wiedzieć dlaczego tak postepuje?

Masz opinię zachowaj ją dla siebie.

Masz problem pisz do władz kompetentnych lub do źródła i informuj czytelników forum. A nie siej fermentu .

Cyt."Postepuje jak postępuje ma swój rozum a nam co do tego?"  - podobno chce startować w wyborach na burmistrza, a Ty pytasz co nam do tego ?! Nie żartuj !!!

Cyt."Czytelnicy forum mają wiedzieć dlaczego tak postepuje?" - mogą wyrazić swoje opinie !!!

Cyt."Masz opinię zachowaj ją dla siebie." - ja lubię się dzielić swoimi opiniami. Nikomu nie narzucam co i o czym ma pisać w przeciwieństwie do Ciebie !!!

Cyt."Masz problem pisz do władz kompetentnych lub do źródła i informuj czytelników forum. A nie siej fermentu ." - nie mam problemu, ale domyślam się, że zadaję  niewygodne pytania :), fermentu nie sieję, zadaję tylko pytania !!!

#8 ~mistrzbrazylijskich uników~

~mistrzbrazylijskich uników~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 04:30:48

Cyt."Postepuje jak postępuje ma swój rozum a nam co do tego?"  - podobno chce startować w wyborach na burmistrza, a Ty pytasz co nam do tego ?! Nie żartuj !!!

Cyt."Czytelnicy forum mają wiedzieć dlaczego tak postepuje?" - mogą wyrazić swoje opinie !!!

Cyt."Masz opinię zachowaj ją dla siebie." - ja lubię się dzielić swoimi opiniami. Nikomu nie narzucam co i o czym ma pisać w przeciwieństwie do Ciebie !!!

Cyt."Masz problem pisz do władz kompetentnych lub do źródła i informuj czytelników forum. A nie siej fermentu ." - nie mam problemu, ale domyślam się, że zadaję  niewygodne pytania :), fermentu nie sieję, zadaję tylko pytania !!!

Słuchaj a niech sobie startuje i co to kogo obchodzi !

Burmistrz jeden rządzi jest dobrze będzie rządził drugi też będzie dobrze. I co zmieni się świat. Na cud jakiś czekasz? Pytania zadajesz  czy chcesz jakieś wiadomości wyłudzić i żeby cyrk był na forum ?

Masz problem rozwiąż go podaj nam na tacy,poinformuj co i jak np. ze szpitalem dlaczego władza nie rozumiała ,że przejmując szpitale będzie za nie  odpowiadała-kiedyś było takie "3xS".

#9 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 13:13:07

Słuchaj a niech sobie startuje i co to kogo obchodzi !

Burmistrz jeden rządzi jest dobrze będzie rządził drugi też będzie dobrze. I co zmieni się świat. Na cud jakiś czekasz? Pytania zadajesz  czy chcesz jakieś wiadomości wyłudzić i żeby cyrk był na forum ?

Masz problem rozwiąż go podaj nam na tacy,poinformuj co i jak np. ze szpitalem dlaczego władza nie rozumiała ,że przejmując szpitale będzie za nie  odpowiadała-kiedyś było takie "3xS".

Mnie obchodzi !!!

Chodzi o to aby nie było gorzej. Zadaję pytanie bo mam jak każdy do tego prawo. Na cud nie czekam, a cyrk i tak już jest nie tylko na forum.

Jeszcze raz powtórzę - problemu nie mam.

Jeżeli Ty masz problem z cyt."ze szpitalem dlaczego władza nie rozumiała ,że przejmując szpitale będzie za nie  odpowiadała-kiedyś było takie "3xS"." - to sam niedawno napisałeś cyt." Masz problem pisz do władz kompetentnych lub do źródła i informuj czytelników forum." Pozdrawiam.

#10 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 20:12:35

Nie jest gorzej.

#11 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 21:02:37

Nie jest gorzej.

Z kim? Może z Tobą?! Z radnym na pewno jest coraz gorzej.

#12 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 21:19:22

Nie wiem. Nie znam pana radnego Harłacza.

#13 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 06:13:10

Nie wiem. Nie znam pana radnego Harłacza.

Jeżeli nie wiesz to zastanów się co piszesz !!!

#14 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 16:08:48

Nie podoba Ci się moja odpowiedź to nie komentuj.Białogard to nie Koszalin panie Romanie.

#15 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:05:02

Nie podoba Ci się moja odpowiedź to nie komentuj.Białogard to nie Koszalin panie Romanie.

Znów próbujesz mi mówić co mam robić. Będę komentował bo takie jest moje prawo i od tego właśnie jest mi. to forum.

Cyt "Białogard to nie Koszalin panie Romanie." - o co Ci chodzi w tym zdaniu wiesz tylko Ty !!!

#16 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 05:05:11

o przepraszam panie Romanie.

#17 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:16:55

o przepraszam panie Romanie.

Nie ma za co.

#18 ~n~