Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:27:51

kogoś mocno powaliło a co oni tam patrolują jakie to są koszty :(

#2 ~Mr.X~

~Mr.X~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:32:29

Z demobilu ?

#3 ~adam 12~

~adam 12~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:51:29

Wydaje mi się że tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko by zrobić pokazówkę.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:58:37

"patrol"
Policjanci jakby mieli Dzień Dziecka :)

#5 ~oN~

~oN~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 14:23:45

Przecież to gówno pali 200 litrów nafty na godzinę lotu, wystarczy, żeby policjanci przejechali się na rowerach lub motocyklach do Mielna i już wszystko widać jak na dłoni. Wystarczy wyłączyć światła w Mścicach i kierować ręcznie ruchem, to samo przy rogatkach miasta. Co to za jedna wielka ściema ? ? ? ? ? ludzie paranoja jakaś

#6 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 14:44:05

"patrol"
Policjanci jakby mieli Dzień Dziecka :)

Dokładnie. Zwłaszcza ta blondyna podjarana, jak by wsiadała do jakiejś limuzyny. Tak na marginesie, to bałbym się wsiąść do takiej kupy złomu. Ruskie gówno z przed 50 lat. 

"patrol"

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 14:53:33

Rodem z "07 Zglos sie"

#8 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 15:21:05

Ludzie mamy 21 wiek. Przejezdność można sprawdzić na google maps. tam to jest ustalane na podstawie danych pobranych z gpsów.

#9 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 15:59:58

Ludzie mamy 21 wiek. Przejezdność można sprawdzić na google maps. tam to jest ustalane na podstawie danych pobranych z gpsów.

Ale to jest zbyt skomplikowane i nie robi wrażenia :)

#10 ~były i super mieszkaniec~

~były i super mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:10:27

on kiedyś z generałem G... z KWP Szczecin nie wystartował przed amfiteatrem bo d*** za duża ! a tyle się przydał w służbie co powietrza namieszał  !!

#11 ~Pesto~

~Pesto~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:17:20

O 11.00 na skrzyżowaniu gnieźnieńskiej i 4go marca ludzie jadący w kierunku Poznania wjeżdżali na czerwonym świetle i blokowali tak skrzyżowanie , ze inni nie mogli na nie wjechać, analepsza bała jedyna łaska, która nie mogąc pojechać prawidłowo skróciła sobie drogę nie z jej winy i pojechała pod prąd, a Twym czasie nasza dzielna Policja latała sobie śmigłowcem i znowu objadala sie paczkami, bo na newralgicznych skrzyżowaniach ich widać nie bylo. I co Pano na to panie Prezydenci może jeszcze za kasę podatników zakupi kilka nowych radiowozów ?....?

#12 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:15:59

Przecież to gówno pali 200 litrów nafty na godzinę lotu, wystarczy, żeby policjanci przejechali się na rowerach lub motocyklach do Mielna i już wszystko widać jak na dłoni. Wystarczy wyłączyć światła w Mścicach i kierować ręcznie ruchem, to samo przy rogatkach miasta. Co to za jedna wielka ściema ? ? ? ? ? ludzie paranoja jakaś

Widziałem jakiś czas temu taki cyrk w Finlandii jak obywatele domagali się by zlikwidować policję drogową w ich kraju bo za mało robi. Wtedy policjanty zaczęli udawać jacy są potrzebni. Zrobili święto policji na jednym z placów. Występowały policyjne zespoły artystyczne i latali sobie śmigłowcem by narobić hałasu.

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 23:28:25

jaki szał :)

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 10:56:08

"Przy pomocy śmigłowca sprawdzają przejezdność tras" i co dalej? Każdy pretekst jest dobry aby polatać sobie z rodziną czy znajomymi. Bo sama idea patrolu nic nie daje. A tak miło jest przeleciec się ze Szczecina do Mielna prawda?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 12:19:39

"Przy pomocy śmigłowca sprawdzają przejezdność tras" i co dalej?

Sprawdzili też zachmurzenie oraz czy Bałtyk nie wylewa.

#16 ~Łabej~

~Łabej~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 20:54:27

Ale to jest zbyt skomplikowane i nie robi wrażenia :)

przechodziłem obok jak lądował ten helicopter

Sprawdzili też zachmurzenie oraz czy Bałtyk nie wylewa.

sprawdzili też jak postępują prace na rynku

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paranoja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych