Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Politechnika Koszalińska najgorszą w kraju?

politechnika koszalińska wezgraj lepszy koszalin kryzys kanclerz

1018 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antoni76~

~Antoni76~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:42:30

Smutne jest to, że słabe zarządzanie uczelnią odbija się negatywnie na studentach :(

Nie Lubię :(

#2 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:49:12

Nowe budynki i hala nic nie zmienią bo studenci będą uciekać z najgorszej politechniki w Polsce. Wezgraj to słaby kanclerz, czas na lepszego :)

#3 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:49:30

Wstyd.

Jako student Uniwersytetu Gdańskiego musiałem się tłumaczyć, dlaczego w tak dużym mieście jest na tak niskim poziomie szkolnictwo wyższe.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:50:39

Wszyscy wiedza, rządzi tam sitwa i kolesiostwo. Nic sie nie zmieni

#5 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:51:18

Pracuję na co dzień w jednej z firm ze strefy ekonomicznej w dziale rachunkowości. Chciałam zrobić podyplomówkę na Politechnice, ale kiedy zobaczyłam ofertę to byłam mocno rozczarowana. Nie miałam wyjścia, musiałam dojeżdżać do Szczecina.

#6 ~CBA~

~CBA~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:52:47

Brawo Panie Kesik!!!!!!! W końcu ktoś nie bal sie powiedzieć prawdy!!!!!!!!!

#7 ~KoRa~

~KoRa~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:54:32

Kanclerz nie potrafi zadbać o Politechnikę, a chce rządzić miastem. To trzeba mieć charakter...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:55:16

Ciekawe czemu nasze PERmedia sie nigdy nie zainteresowały tym tematem. A tak zdziwienie ciagle ze bezrobocie nie maleje. Jak ma malec jak Wezgraj produkuje ich na masowa skale. Gdyby wygrał wybory czeka nas katastrofa

#9 ~Marcin G.~

~Marcin G.~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:56:04

To samo pomyslalem czytajac ten artykul. Zenada.

#10 ~Janek88~

~Janek88~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:57:18

Nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac. Panie Wezgraj - Lepszy Koszalin w jaki sposob, skoro Politechnika coraz gorsza?!

#11 ~lewak~

~lewak~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:57:25

Słyszałem, że Ostaszewski się wycofał. Może Kęsik wystartuje w jego miejsce?

#12 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:58:08

Pan Kęsik poruszył bardzo ważny temat, a mianowicie wspólpracę Uczelni z Firmami w których studenci w trakcie nauki mągliby odbywać staże.

Ja mieszkam w Poznaniu w mieście, w którym to funkcjonuje znakomicie np. Politechnika Poznańska ma podpisaną umowę na odbywanie stażów przez studentów

#13 ~Znany i lubiany~

~Znany i lubiany~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:58:53

Jedlinski to najlepszy Prezydent po 89

#14 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 19:59:58

Fakt ulicą Koszalina idzie zmartwiony Profesor Politechniki. Spotyka go bliski znajomy i zaskoczony stroskaną miną zaczepia go:

- co się stało? 

- a no nic mam sesję - odpowiada

zdziwiony drąży dalej,

- czyżby dużo pracy w sesji

- e tam

- to co cię tak martwi przecież niedługo wakacje to odpoczniesz

- wiesz drogi przyjacielu idąc do uczelni zastanawiam się jakie pytania zadać, żeby ci moi geniusze zdali egzamin.

#15 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:02:52

Jestem z Bobolic. Przyjechałem na studia w Politechnice Koszalińskiej, ale już teraz wiem, że to był błąd. Po 1 roku przenoszę się do Gdańska.

#16 ~studencik~

~studencik~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:07:12

Fakt ulicą Koszalina idzie zmartwiony Profesor Politechniki. Spotyka go bliski znajomy i zaskoczony stroskaną miną zaczepia go:

- co się stało? 

- a no nic mam sesję - odpowiada

zdziwiony drąży dalej,

- czyżby dużo pracy w sesji

- e tam

- to co cię tak martwi przecież niedługo wakacje to odpoczniesz

- wiesz drogi przyjacielu idąc do uczelni zastanawiam się jakie pytania zadać, żeby ci moi geniusze zdali egzamin.

Sesja to tortura. Idź z indeksem do Artura :D

#17 ~jonasz~

~jonasz~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:11:44

hehe ale jazda, ciekawe ile osób pisze te komentarze - ja stawiam na 2 (chyba że 1 ale zdolna). Tak minuta po minucie ?? Odetchnijcie trochę albo chociaż zmieńcie styl - ten jest za bardzo podobny do siebie

#18 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:29:03

Proszę zauważyć z jakich miejscowości dojeżdżają studenci na Politechnikę, to są małe wioseczki i miasteczka, gdzie młodzi chcą się wybić troszkę wyżej. Miejscowi znający nasze realia studiują w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i innych większych miastach.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:50:38

Dokładnie tak jest, powiem dalej słabi wchodzą, słabi wychodzą. I tego Kęsik z Wezgrajem nie zmieni.

#20 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 20:52:56

Proszę zauważyć z jakich miejscowości dojeżdżają studenci na Politechnikę, to są małe wioseczki i miasteczka, gdzie młodzi chcą się wybić troszkę wyżej. Miejscowi znający nasze realia studiują w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i innych większych miastach.

Koleżanko mylisz się, są też studenci z wiekszych miast.

A na pytanie "dlaczego studa postanowili rozpocząć na Politechnice Koszalińskiej" Odpowiadają, że " Tutaj nie trzeba chodzić na zajęcia, a i tak zaliczają".

I to maja być przyszłość naszego Państwa ?

Dla mnie to jest żenujące !!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: politechnika koszalińska, wezgraj, lepszy koszalin, kryzys, kanclerz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych