Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polskapresse kupuje Media Regionalne ( w tym gk24.pl )

polskapress gk24.pl media regionalne dziennik bałtycki koszalin 2013

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~zediaby when~

~zediaby when~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 19:20:24

20 marca 2013 r., Grupa Polskapresse podpisała z Mecom Group plc umowę kupna udziałów w spółce Media Regionalne, obejmujących biznes prasowy, internetowy i poligraficzny, z wyłączeniem radia.
Media Regionalne to drugi co do wielkości koncern medialny w Polsce obecny na rynkach regionalnych i lokalnych, posiadający w swoim portfolio 9 dzienników, 2 płatne i 3 bezpłatne tygodniki oraz 50 serwisów internetowych, które w styczniu 2013 roku miały ponad 10 mln unikalnych użytkowników. Media Regionalne są także właścicielem 5 drukarni, które zapewniają obsługę własnych tytułów oraz świadczą usługi podmiotom zewnętrznym.

Zakup Mediów Regionalnych to najważniejsza inwestycja Polskapresse ostatnich lat. Media Regionalne stanowią optymalne i naturalne uzupełnienie naszej oferty prasowej, internetowej i poligraficznej. Grupa Polskapresse będzie dążyła do umocnienia pozycji rynkowej wszystkich kupowanych aktywów.

Transakcja uzależniona jest od zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

źródło:
http://www.dziennikb...nalne,id,t.htmlDodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polskapress, gk24.pl, media regionalne, dziennik bałtycki, koszalin, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych