Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomarańczowe Kule/Światła na niebie ! CO TO ?

107 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~podziękowania~

~podziękowania~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 20:27:35

xD To naprawdę były lampiony, gdyż i ponieważ sama jeden z nich puszczałam...
Fajna interpretacja takiego zjawiska xD Zastanawiałam się jak to ludzie zinterpretują xD

Dzięki wam wiemy już jakie są źródła istnienia zjawisa UFO na naszej planecie. Daliście odpowiedź na nurtujące ludzkośc od tysięcy lat pytanie 'czy jestesmy sami we wszechświecie'. Jesteśmy sami...Tylko my i te cholerne lampiony...

#22 ~nacia~

~nacia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 21:26:23

ja dziś około 22.15 widziałam również jakieś pomarańczowe coś które leciało na niebie na niskiej wysokości i było pomarańczowe i nie wydawało dźwięku i nie leciał to za samolotem a było tego może nie mniej jak 20

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 22:03:55

xD To naprawdę były lampiony, gdyż i ponieważ sama jeden z nich puszczałam...
Fajna interpretacja takiego zjawiska xD Zastanawiałam się jak to ludzie zinterpretują xD

Jest to papierowy lampion / tak jak zyrandol / gdzie znajduje się świeczka , po podpaleniu świeczki trzeba poczekać , aby lampion zebrał w swojej objętości ciepłe powietrze i wteedy działa jak balon .
Leci do nieba do czasu jak pali się świeczka , po wypaleniu spada na ziemię !
Takie światełka zazywczaj puszczane sa nad morzem , jako ..." światełka do nieba " z jakimś tam osobistym życzeniem .
Puszczanie na lądzie jest niebezpieczne , bo jak by nie było jest to otwarty płomień !!!

I tu trzeba uczulić puszczających lampiony , NIE POWINNO SIĘ ICH PUSZCZAĆ NA TERENIE ZABUDOWANYM , bo grozi to pożarem !
Nad morzem też trzeba uważać , bo jeżeli jest wiatr od morza to jest takie samo zgrożenie !
Produkcja tych lampionów : Made in China
Cena przystępna / 5 zł/, Dostępne na każdym sezonowym straganie w miejsowościach nadmorskich !
Atrakcja duża bo: poleci czy nie poleci , jak wysoko i kiedy zgaśnie , życzenie spełni się , czy nie ...

#24 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 22:07:15

Nie dajcie się wkręcić, że to lampiony. Tajne służby chcą ukryć prawdę, to co widzieliście to były statki kosmiczne !!!!!!!!!!!! Przekażcie tą informacje dalej... w tym czasie mogę już nie żyć L:(

#25 ~sfera~

~sfera~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 00:59:15

to niemogly byc żadne lampiony gdyz dzis nad bydgoszcza przed godzina 23 zauwazylem jedna taka pomaranczowa kule niewydawala dzieku ani nie zostawiala smug moze to byc meteoryt tak mysle poruszal sie z plynna predkoscia

#26 ~Rosjanie szpiegują !~

~Rosjanie szpiegują !~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 01:17:20

o 1:12 znowu nad rokosowem najpierw 1 potem 3 pomarańcowe kule poruszające sie moze ok 1 km nad ziemią nic nie słychać było tylko widać

#27 ~Artix~

~Artix~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 14:48:58

Potwierdzam, 06.08.2011 - pomarańczowe kule na niebie nad Bydgoszczą, między godziną 22.45 a 23.00, w ilości kilkunastu sztuk, lecące ze wschodu na zachód.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 21:17:35

To na pewno czary zwolenników deptaka.

#29 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 11:51:59

Również widziałam i na lampiony troche za duże..

#30 ~ANONIM~

~ANONIM~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 16:50:52

To nie mogą być lampiony.Widziałem takie zjawisko rok temu nad Pabianicami k/Łodzi,wtedy padał deszcz i wiało od wschodu .Obiekty leciały z zachodu na wschód.Łysoooooo!?!?!?!?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 18:11:43

To nie mogą być lampiony.Widziałem takie zjawisko rok temu nad Pabianicami k/Łodzi,wtedy padał deszcz i wiało od wschodu .Obiekty leciały z zachodu na wschód.Łysoooooo!?!?!?!?

To, że wtedy nie były to lampiony, nie znaczy, że lampiony nie istnieją.

#32 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 00:00:17

Ja też widziałam z całą rodzinką dwie noce pod rząd 3 czerwone kule a trzeciej nocy 2 kule. Było to w Gdyni. Do dzisiaj zastanawiamy się co to mogło być.?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 00:42:37

Hihi, śmiesznie tu. To są tylko lampiony :). Najczęściej można takowe "zjawisko" zobaczyć w Mielnie na plaży. Każdy przez chwilę może poczuć się kosmitą i zapalić lampion ;). Może i dziecinna sprawa, ale można doczepić własne życzenie. Kto wie czy się nie spełni?

#34 ~korado~

~korado~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 22:20:33

Dzisiaj 20.08 2011 o godz. 23.30 zaobserwowaliśmy dziwne zjawisko we trzy osoby, mianowicie z północnego zachodu na południowy zachód leciały 4 pomarańczowe kule - dwie leciały ze stałą prędkością obok siebie następnie po ok. minucie jedna sztuka która na wysokości nas gwałtownie przyspieszyła a czwarta leciała równie szybko.Kule nie wydawały żadnego dzwięku i nie leciały na dużej wysokości, dodam jeszcze że widzieliśmy samoloty które leciały na wyższej wysokości od tych kul

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 22:29:41

Dzisiaj 20.08 2011 o godz. 23.30 zaobserwowaliśmy dziwne zjawisko we trzy osoby, mianowicie z północnego zachodu na południowy zachód leciały 4 pomarańczowe kule - dwie leciały ze stałą prędkością obok siebie następnie po ok. minucie jedna sztuka która na wysokości nas gwałtownie przyspieszyła a czwarta leciała równie szybko.Kule nie wydawały żadnego dzwięku i nie leciały na dużej wysokości, dodam jeszcze że widzieliśmy samoloty które leciały na wyższej wysokości od tych kul

To anioły z tabletami - co niektóre przeglądając GK forum postanowiły się ulotnić, widząc jakie komentarze co niektórzy wypisują.

#36 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 18:17:37

Hejka,
moja opinia jest taka, że na 100% to nie są lamipny.
Po pierwsze kule (sama także widziałam je już dwa razy na działce w okolicach Skierniewic) poruszają się ZA SZYBKO aby był to zwyky lamion. Po drugie lecą równo, jednostajnie, a jak wiemy (gdyby to były lamiony poruszane za pomoca wiatru) wiatr jest siłą ZMIENNĄ.
Po trzecie każdy z lampionów jakie Ja widziałam leciały w jasno określonym kierunku (przy wietrze nie byłoby to możliwe)...
Mój wniosek - albo coś kierowanego zdalnie, albo przez człowieka.

Pozdrawiam,

#37 ~terras~

~terras~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 06:25:09

widzialam to dzis w nocy, i nie sa to lampiony, bo lampiony tez kiedys juz widzialam na niebie i inaczej to wyglada!!!! lampiony leca nizej, wolniej sa tak lekko szarpane wiatrem, a ta kula leciala jak samolot, bardzo szybko i jednostajnie i ja myslalam ze to samolot, ale nie migala jak samolot tylko bylo to całe mocno pomaranczowe i lecialo nawet szybceij niz samolot i nizej niz samolot... ciekawe zjawisko...

#38 ~kirruy~

~kirruy~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 10:20:14

To UFO odwiedzające nasz deptak. Teraz przylecieli sprawdzić jak nam poszło z tym deptakiem.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 12:54:09

Hejka,
moja opinia jest taka, że na 100% to nie są lamipny.
Po pierwsze kule (sama także widziałam je już dwa razy na działce w okolicach Skierniewic) poruszają się ZA SZYBKO aby był to zwyky lamion. Po drugie lecą równo, jednostajnie, a jak wiemy (gdyby to były lamiony poruszane za pomoca wiatru) wiatr jest siłą ZMIENNĄ.
Po trzecie każdy z lampionów jakie Ja widziałam leciały w jasno określonym kierunku (przy wietrze nie byłoby to możliwe)...
Mój wniosek - albo coś kierowanego zdalnie, albo przez człowieka.

Pozdrawiam,

A widziałaś kiedyś balon? Taki na gorące powietrze?

#40 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 09:46:44

Wczoraj 10 września 2011 ok godz. 21.27 widocznych było 6 takich kul, świateł - na kierunku na wschód od Emki - nad kościołem. Jak je zauważyłem były bardzo jasne i leciały w szyku trójkowym.
Poruszały się bardzo szybko w kierunku wschodnim. Po ok.30 sekundach znikły na wschodzie.
Widział też ktoś to zjawisko?
Tylko poważne wpisy poproszę.
Żartownisie tutaj niech dadzą sobie luzik i nie piszą głupot typu balony, samoloty, duchy, pioruny kuliste itp. Wreszcie trzeba to zidentyfikować i poprawnie wyjaśnić naturę tego zjawiska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych