Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:33:25

Ile już zebrano pieniedzy?

nie pytaj się,a dołóż,ważne aby uzbierać na ten pomnik

#22 ~"ćwok"~

~"ćwok"~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 20:13:39

nie pytaj się,a dołóż,ważne aby uzbierać na ten pomnik

Mnie nie stać kierownik mnie nie docenia.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:50:21

12 września 2018 w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji została zarejestrowana : Zbiórka Publiczna „Budowa Pomnika Czesława Niemena w Białogardzie” pod numerem 2018/3853/KS Patronat akcji : Maria Gutowska - córka Czesława Niemena.  W skład Komitetu Społecznego weszli: Wiesław Kubasik - Przewodniczący, Krystyna Fijołek, Marcin Pierzchliński. Informujemy, że rozpoczęliśmy zbiórkę środków pieniężnych na ten cel. Środki pozyskiwane będą do puszek oznaczonych numerem zbiórki. Członkowie komitetu z puszkami dostępni będą podczas plenerowych wydarzeń kulturalnych na terenie miasta Białogard i innych miejscowościach w regionie. Jedna z puszek znajdować się będzie na stałe w lokalu Piwnicy Pod Papugami w godzinach jej otwarcia. Ponadto wpłaty środków można dokonywać na rachunek: 50 1090 2646 0000 0001 3737 1002, w tytule proszę wpisywać:” Pomnik Niemena „ Zbiórka trwać będzie do czerwca 2019.  Pomnik zostanie usytuowany w Białogardzie na Placu Wolności, przed Pałacem Ślubów.

Na facebooku powstała grupa "Budowa pomnika Czesława Niemena w Białogardzie", gdzie można obejrzeć wszystkie 4 projekty pomnika. Każda osoba, dokonująca wpłaty w wysokości 20, 50 lub 100 zł, otrzyma na zlocie pamiątkową cegiełkę.

#24 ~Belorus~

~Belorus~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 15:19:57

Oderwany od pługa ? kto ?

Nad Niemnem.

#25 ~zaangażowany w sterowanie~

~zaangażowany w sterowanie~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 00:41:13

Nad Niemnem.

Ta masz racje jestem oderwany od pługa "Nad Niemnem"

Byłem mało zaangażowany. Byli lepsi i są. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych