Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY. NAPRAWA SPRZĘTU AGD, RTV

lodowki świdwin naprawa sprzętu agd rtv pomoc

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 09:56:59

Witam. Mianowicie mam problem. Gdzie znajdę dobrego fachowca w Świdwinie, który naprawi mi lodówkę i weźmie dosyć tanio do max 200 zł? Czy możecie podać mi dokładny adres lub telefon kontaktowy tego fachowca? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 10:48:34

Ul.Nowomiejska

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 11:52:17

Fakt,na Nowomiejskiej... A po co takie wielgaśne litery?

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 11:58:41

a możecie podać numer telefonu o tego gościa? Czy jest możliwość że przyjdzie do domu i naprawi mi to???

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 12:29:51

Trzeba poszukać, to nie problem:
http://panoramafirm....hk_loo.html#tab
Makowski Andrzej Naprawa Sprzętu Agd
ul. Nowomiejska 34
78-300 Świdwin
tel. 94 365 77 40
fax. 94 365 77 40

#6 ~wódz~

~wódz~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 16:28:41

Witam. Mianowicie mam problem. Gdzie znajdę dobrego fachowca w Świdwinie, który naprawi mi lodówkę i weźmie dosyć tanio do max 200 zł? Czy możecie podać mi dokładny adres lub telefon kontaktowy tego fachowca? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

A ja szukam dobrego mechanika co mi szybko naprawi samochód za max 200 zł.

#7 ~gad~

~gad~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 20:54:57

za 200zł , to  tylko szybko można naprawić auto.

Bo dobrze, to  to  nie będzie, ale szybko na pewno.

:)

#8 ~Mac Gaiwer~

~Mac Gaiwer~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 09:29:13

Odkręć zepsutą część. Spisz numery i literki. Wrzóć w Allegro i po problemie. Jak udało Ci się odkręcić to dasz radę wkręcić i wymienić

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 13:29:10

Zepsuty sprzet agd ?  trochę techniki i sprawa załatwiona, a ile zaoszczędzone - chromo czy coś ?

#10 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 21:15:17

Jakiś deb*** pisze że chce naprawić lidowkę za max, 200 zł, nie opisując objawów.- idiotyz,,,,,m..

Sprężarka przegrzane uzwojenie rozruchowe do śmieci . Koszt w zależności od wydajności od 350 -550zł .Chyba że montowana jest spręzrka z odzysku. Automat rozruchowy  70 i więcej ,Termostat od 40 zł.w przypadku wymiany sprężarki dodatkowo zawór Schrodera ,czynnik  chłodniczy i praca.Jest strona north service  i spróbój złożyć swój sprzęt na  podstawie cennika.Np odkurzacz Sansung SC6561  koszt zakupu w Media Markt  260zł kupując  podstawowe części ponad 800zł,Gdzie robocizna koszt zakupu. Ze swojej strony jeśli otrzymuję zgłoszenie  informuję klienta że przyjazd i określenie kosztów  naprawy (zakresu) to koszt  40 zł   w zależności od odległości 1 zł za kilometr. Jeśli klient nie podejmuje się naprawy  jego sprawa.,Miałem takie sytuacje że np. coś dzieje się z odkurzaczem  silnik nie pracuje prawidłowo.Pierwsze podejrzenie szczotki, Po demontażu szczotki tak ale też komutator wirnika. Decyzja klienta  kupuję nowy odkurzacz.

Demontaż i montaż jedna godzina, Zapłata? Za co ? Przecież urządzenie nie zostało naprawione.

40 zł to  jest ok, 10 euro , tyle zarabia  na godzinę człowiek w Holandii który zbiera owoce ,warzywa,
Nawet  jeśli transakcja dojdzie do skutku każdy ma jakiś niedosyt.. Ja że nie zarobiłem klient  ze zapłacił i będzie musiał kupić coś nowego.Teraz jeśli naprawiam to urządzenia drogie,na których naprawdę zależy klientowi.

Ponadto odnośnie odkurzaczy zakład w Koszalinie  róg Zwycięstwa i Waryńskiego-tu ma zakład Pan (naprawdę dobry ) fachowiec i niedrogi ale usługi wykonuje tylko na miejscu i chyba jest rencistą..Ponadto zakup części  Koszalin Tadex ul. Tetmajera.. Pan Makowski (jego człowiek ) za ekspertyzę uszkodzenia  pralki policzył  (razem z dojazdem ) 150 zł. określając kost zakupu modułu sterującego wg cen north serwice.W  internecie znalazłem dany typ urządzenia jego najczęstsze usterki  i  całośc naprawy wyniosła  100zł. 

Ale muszę przyznać że Pan Makowski jest na naszym terenie

najlepszym specjalistą od  naprawy sprzętu AGD.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 13:06:49

Gówno prawda.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 09:28:40

Ja takie prymitywne urządzenia sam naprawiam. Wystarczy trochę pomyśleć, mieć śrubokręty i inne zwykłe narzędzia i po krzyku.

Części kupisz na Allegro albo w sklepiku na Starówce w Kołobrzegu.

#13 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 22:13:53

A ja akurat nie musiałam się martwić o naprawę lodówki. Mam konto w Banku pekao sa przy rondzie. w pakiecie  za prowadzenie rachunku mam naprawę sprzętu rtv i agd. Zadzwoniłam na infolinie. Potem majster oddzwonił, podpytał co boli moja lodówkę, przyjechał, naprawił a bank za naprawę zapłacił. I jest cacy :)

#14 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 18:23:25

nie wiedziałem, że można takie części kupić w internecie - że jeszcze są. a tu taka niespodzianka. dzięki temu sporo udaje się zaoszczędzić - bo naprawić potrafie sam a nie muszę kupować nowego sprzętu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lodowki, świdwin, naprawa sprzętu, agd, rtv, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych