Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pomysł na ferie zimowe

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 październik 2016 - 17:46:25

Wiecie już co będziecie robić w ferie zimowe? Jakieś plany się wam już, ze tak powiem wykluły? 

#2 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 12:42:28

My na razie przeglądaliśmy oferty itaki i powiem ci że jest w czym wybierać warto tam  zajrzec:) Mają ciekawe propozycje w dobrych cenach my zastanawiamy się nad nartami a ty jaki kierunek wolisz zimowy czy bardziej coś egzotycznego?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 23:19:29

Ja jadę w góry. Znajomi polecili mi pensjonat Gosciniec pod Lubomirem w Węglówce koło Kasiny

Oni tam byli w wakacje i podobno jest super:)

#4 majeczkka

majeczkka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:06:05

Na ferie zimowe to tylko wyjazd w góry! Tutaj dobrze się sprawdzą zarówno te polskie jak i zagraniczne. Ja najbardziej lubię się podczas tego okresu wybrać w okolice Zakopanego, może trochę tłoczno, za to bardzo urokliwie :)

#5 anna92

anna92

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 15:02:00

My za tydzień wracamy z Barcelony. Mąż miał do wykorzystanie w tym roku sporo dni wolnego więc zdecydowaliśmy się na takie przedwczesne ferie :) Barcelona jest pięknym miastem, zdecydowanie polecam tutaj przylecieć. Trzeba jednak uważać na złodziejaszków których jest pełno na ulicach. 
Każdy rodowity Hiszpan nas przed nimi ostrzegał a jednak mąż dał się okraść.  <_<

#6 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 09:56:50

Polecam niezwykłe miejsce w Polanicy Zdrój Sanatorium Medical Sensus :) miejsce przepiękne, obiekt usytuowany w cichym spokojnym miejsc, zaledwie 400 metrów  od centrum, mają dostęp do sali zabaw dla dzieci, sali fitness i można skorzystać z zabiegów. Pyszne jedzonko :)

#7 ~konik~

~konik~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 10:15:20

Myślalem o wyjeździe na narty do Hiszpanii, choć zauważyłem w itace Harrachov, w którym nigdy zimą nie byłem. To także fajny pomysł na ferie.

#8 ~Adinka~

~Adinka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:18:00

My jedziemy do Karpacza z dzieciakami, już zarezerwowaliśmy apartament na bookaparcie :) Będziemy śmigać na nartach i mam nadzieję, że będzie super.

#9 ~koja~

~koja~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 10:09:12

A ja myślę, że Itaka byłaby tutaj bardzo dobrym źródłem inspiracji, my lecimy z nimi do Hiszpanii w te ferie zimowe, już nie możemy się doczekać. 

#10 martynka35

martynka35

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:25:40

A ja w tym roku niestety w domu. Dzieciaki chore więc wyjazd musimy przełożyć. 

#11 KKarolina

KKarolina

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 luty 2017 - 13:04:17

ja niestety nie wyjadę na ferie... ale gdybym mogła to obowiązkowo narty :D

#12 ~norma~

~norma~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 02:08:21

My też na narty, kawałek drogi przed nami, ale za to na miejscu mamy super apartament z sun&snow, w którym mam zamiar odpocząc za wszystkie czasy. Dzieci będą na nartach pierwszy raz, więc mam nadzieję, ze złapią bakcyla.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych