Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pomysł na wystrój mieszkania

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 13:18:32

Witam, czy ktoś mógłby polecić mi jakąś stronę, gdzie można zobaczyć gotowe pomysły na cały wystrój mieszkania?

#2 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 15:23:10

Cześć Piotrek :) - Na przykład na domplusdom.pl są takie artykuły – mnie osobiście pomogły, bo sam nie mam za wiele inwencji. No i nie ryzykujesz, że będziesz miał każdy pokój z innej bajki :lol: Pozdrawiam

#3 ~az~

~az~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 10:59:40

Polecam tę stronę. Bardzo ciekawe artykuły

#4 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:10:30

ogládaj Decoratornié, tam sá ciekawe pomysøy

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:12:43

Jest jeszcze tem program? dawno go nie widziaøam

#6 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:15:12

Pewnie ze jest na TV4Nie pamietam o której, chyba jakos kolo polódnia

#7 ~artysta~

~artysta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 15:08:58

http://muszla.wordpress.com/ zapraszam na stronkę

#8 majesia

majesia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 luty 2011 - 21:30:31

Witam, zależy jakie mieszkanie duże czy małe w bloku czy domek, w stylu retro czy nowoczesnym. Polecam czasopisma sama namiętnie je zbieram, mam już okazałą kolekcję.Polecam Werandę, Art-Decoration, Wnętrze itd Cztery Kąty są już oklepane.
Pozdrawiam

#9 ~Michael~

~Michael~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 13:14:10

Bardzo cenne informacje w tych czasopismach. Dziéki za podpowiedz

#10 ~Agnieszka Piekarska~

~Agnieszka Piekarska~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 14:21:11

Niezaprzeczalnie, porady w tych gazetach bywają bardzo pożyteczne. Warto jednak pamiętać, że nie wszystko można odwzorować,zastosować w każdym wnętrzu. Sekretem tych publikacji jest dobry projekt. Dbałość o ergonomię, funkcjonalność i proporcje mebli. W każdym wnętrzu tkwi wielki potencjał, lecz należy pamiętać by zacząć od tzw fundamentów projektowych (w/w) , dopiero później skupić się na dekoracyjności, kolorystyce, fakturach i całym odbiorze anturażu :)

Nie omieszkam zaproponować swojej wiedzy -

www.piekarska-wnetrza.pl

Agnieszka Piekarska

#11 Hanka28

Hanka28

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2012 - 12:05:39

Ja dużo podpatrzyłam w Werandzie :)

#12 ~Gabrysska~

~Gabrysska~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 15:12:19

fajne rozwiązania znajdziecie też tutaj:

http://www.facebook....ie.dompl?ref=hl

#13 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 18:43:38

bardzo fajna stroną jest www.dekoratorium.com. sporo fajnych felietonów, porad jak urządzać mieszkanie. mnie zainspirował artykuł o stylu skandynawskim. dzięki niemu dowiedziałam sie jakie odcienie Barw natury Śnieżki mam kupić by wnętrze nabrało fajnego klimatu

#14 ~Adam.T~

~Adam.T~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:32:08

dekoratorium to ciekawa strona. sporo inspiracji.ciekawych artykułów. nie tylko o wnętrzach ale i produktach. np farbach. dzięki tej stronie "odkryłem " FOVEO TECH DZ 10. Dzięki niemu malowanie elewacji w niskich temperaturach i przy podwyższonej wilgotności powietrza staje się możliwe. polecam i stronkę i opisane na niej produkty.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 11:09:22

Dużo przydatnych porad można znaleźć na forum:
Urządzanie domu

#16 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:52:28

ja zawsze oglądam aranżacje przedstawione na freshome.com ale tam króluje w większości styl skandynawski, a to wiadomo nie każdemu musi sie podobać

#17 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 12:44:50

jak pisałam znalazłam inspiracje właśnie na dekoratorium.com.  ja też się "bałam"na początku  skandynawskiego wnętrza. ale zaryzykowałam i wyszło super.  mieszkanie wcale nie jest zimne czy sterylne. wybrałam dwa kolory w różnych odcieniach szarości i jeden w odcieniu mlecznej bieli. zdecydowałam się  w końcu na Satynową śnieżkę bo podoba mi się ten lekki połysk na ścianach. nie wiem tylko jaki kolor dodatków wybrać dla kontrastu. zastanawiam się nad fioletem lub błękitem. nie wiem który kolor będzie lepiej pasował.

#18 ~Ania W~

~Ania W~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:34:30

jeżeli lubisz szarości to widziałam ostatnio bardzo ciekawe połączenie . dwa odcienie szarości i jako kontrast kolor łososiowy. http://www.barwy-nat...kcja-barw.html

#19 john.lnienon

john.lnienon

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:00:48

Witam, czy ktoś mógłby polecić mi jakąś stronę, gdzie można zobaczyć gotowe pomysły na cały wystrój mieszkania?

A proszę bardzo http://www.homebook....yl-industrialny Może Ci się spodoba, może nie. Powodzenia :)

#20 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 11:05:27

na pewno na stronach magazynów aranżacji wnętrz będą też przykładowe stylizacje, tam zobacz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych