Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pomysł na wystrój mieszkania

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~madame~

~madame~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 18:05:52

też mi się wydaje, że czasopisma to dobre rozwiązanie, tym bardziej, że 4 kąty czy dobrze mieszkaj mają też strony internetowe i tak można znaleźć fajne rzeczy. generalnie tkaniny bardzo potrafia odmienic wystroj pomieszczenia: nowe zaslony, kapy lub koce i wszystko wyglada inaczej.

#22 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 15:03:56

Mi podobają się nowoczesne wnętrza.

Z kolei mój maż woli wystrój "muzealny" ha ha:D Musiałam pójść na kompromis w wyniku czego łazienka i gabinet jest niczym zamek w Kórniku ale pocieszam się tym,że większość domu jest umeblowana po mojemu:)

#23 madziolka

madziolka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:52:44

wiesz co sa stronki jak pinterest i inne tematyczne gdzie sa zdjecia z inspiracjami ja tam wlasnie znalazlam pomysl na zakup super serwisu obiadowego ktory wstawiłam do gabloty :)

#24 ~kasia900~

~kasia900~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 09:52:37

Ja tu znalazłam fajne propozycja na urządzenie salonu http://www.urzadzamy...cja-salonu,544/

#25 ~hania87~

~hania87~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 08:45:20

Ja osobiście skorzystałam z pomocy Natalii Kolasińskiej z Częstochowy. Super dziewczyna, z głową pełną ponysłów. Moje mieszkanie jest urządzone ze smakiem i gustem. Każdego dnia się zachwycam swoim mieszkaniem 

#26 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 14:53:15

Ja inspiracje czerpałam z agaty i w ich sklepie agata home kupiłam mnóstwo dodatków które nadały fajnego klimatu

#27 ~AnnaMaria~

~AnnaMaria~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 10:10:58

Ciekawe inspiracje znalazłam w Fashion Meble, gdzie wspaniale są wyeksponowane meble w takich aranżacjach, z których zawsze można przenieść coś do swojego mieszkania. Dodatkowym plusem takich poszukiwań jest fakt, że nie trzeba szukać już mebli bo ma się je pod ręką, wystarczy wybrać kolekcję, kolor i złożyć zamówienie. Z nimi umeblowałam nasz salon, jadalnię i pokój corki jestem bardzo zadowolona, bo raz, że meble są naprawdę ładne i dobre, a dwa ceny są bardzo przystępne.

#28 katia266

katia266

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 15:01:41

hej hej

#29 kamyki_80

kamyki_80

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 14:31:32

może warto wpisać w wyszukiwarkę "architekt wnętrz"? znajdziesz z pewnością więcej pomysłów na urządzenie kompleksowego mieszkania ;)

#30 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:12:35

najlepiej kupić projekt u osoby, która wie jakie posiadasz mieszkanie i co by wyglądało w nim najlepiej.

#31 tulipanka

tulipanka

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:16:04

Ja sama zajęłam się aranżacją mieszkania. Sporo inspiracji czerpałam z Homebooka.

#32 lilalop

lilalop

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:47:35

Ja też wolę robić takie rzeczy samodzielnie. Daje mi to dużą satysfakcję.

#33 kamyki_80

kamyki_80

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:33:05

Oprócz tego świetnie ocieplają wnętrza wszelkiego rodzaju tkaniny. Dobierz idealną do swojego pomieszczenia a zobaczysz że od razu się ono odmieni :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych