Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 10:14:47

Oni tam gadu gadu, a "Gruba Kaśka" umiera ... Mimo że rzecznik miasta obiecywał remont 3 lata temu ...

http://www.mmkoszali...a-gruba-kaska-0

WIEZA_CISNIEN3.jpg?l2cp15

"

Czy jeden z naszych nielicznych w Koszalinie zabytków musi runąć, a to całkiem prawdopodobne, jak się http://forum.gk24.pl...-sianow-t81560/

#2 ~kertoiP~

~kertoiP~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:01:31

A ja proponuje u nas zrobić park rozrywki, taki Niemiecki Heide park

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:00:31

A ja proponuje u nas zrobić park rozrywki, taki Niemiecki Heide park

Pomysł dobry, ale nie w Polsce. Jesteśmy za biednym krajem, ana sąsiadów nie ma co liczyć, bo w Niemczech i Skandynawii takich parków jest mnóstwo. Dla nich wizyta nawet raz w tygodniu całą rodziną to pierdnięcie. Polacy są niestety za biedni, żeby codziennie zapełniać takie miejsce.  Niestety, póki nie osiągniemy takiego poziomu życia jak na Zachodzie możemy zapomnieć o atrakcyjnych miejscach rodzinnego spędzania czasu jak w Holandii, Niemczech, czy Francji

#4 ~unijny podatnik~

~unijny podatnik~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:36:30

Pomysł dobry, ale nie w Polsce. Jesteśmy za biednym krajem, ana sąsiadów nie ma co liczyć, bo w Niemczech i Skandynawii takich parków jest mnóstwo. Dla nich wizyta nawet raz w tygodniu całą rodziną to pierdnięcie. Polacy są niestety za biedni, żeby codziennie zapełniać takie miejsce.  Niestety, póki nie osiągniemy takiego poziomu życia jak na Zachodzie możemy zapomnieć o atrakcyjnych miejscach rodzinnego spędzania czasu jak w Holandii, Niemczech, czy Francji

To na co czekacie ???

DO ROBOTY !!! :blink:

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 01:05:39

Nie bardzo wiem, skąd te mity o wielkim bogactwie panującym za za naszą zachodnią granicą. Mieszkam do roku w Lipsku,, pracuję w firmie projektowej i nikt z moich znajomych z pracy (jestem jedynym Polakiem w tym całkowicie niemieckim towarzystwie) nie traktuje takiego wypadu do parku rozrywki (Belantis Park) jak pierdnięcie. Oczywiście, że żyje się łatwiej, ale wcale nie jest tak różowo jak się powszechnie wydaje. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, zabytki, wieża ciśnień, atrakcje, drogi rowerowe, ścieżki rowerowe, szlaki, turysytka, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych