Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porost włosów

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~arta~

~arta~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 10:14:37

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

#2 prudentia

prudentia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 19:31:25

Jakby się nad tym zastanowić to jest sporo rozwiązań. Na pewno coś tutaj wymyślisz.

#3 ~my oboje golimy~

~my oboje golimy~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 06:36:14

A o jakie chodzi ?

#4 ~kubaaaaaa~

~kubaaaaaa~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 07:55:23

Pozytywnie mnie zaskoczył szampon Hair Medic nie spodziewałam się cudów...a tymczasem to są jakieś cuda, bo po miesiącu używania wreszcie mogę bez strachu umyć głowę i nie muszę się bać, że potem w kabinie będę miała pełno włosów na brodziku...strasznie to wygądało jak człowiek widział ile podczas jednego prysznica wypada włosów z głowy.

#5 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 07 październik 2019 - 17:32:02

A powiedzcie mi proszę czy wizyta u takiego lekarza jak https://trychologwarszawa.pl/

daje gwarancję na pozbycie się problemu wypadających włosów? Jest coraz gorzej i żadnym domowym sposobem nie potrafię się pozbyć tej dolegliwości. W jaki sposób trycholodzy leczą łysienie i czy to jest bardzo kosztowne? Liczę na jakieś porady! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych