Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~THE RSARGI~

~THE RSARGI~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 09:24:19

Policjanci nie stracą pracy,wiadoma rzecz, a co z biednym pracownikiem cywilnym, który nie dość, że pracuje za pewnie 1/3 tego co funkcjonariusz, to z pewnością idzie do odstrzału.

#2 ~jacenty~

~jacenty~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 10:44:26

boję się ,że już niedlugo po likwidacji posterunku policji na pomoc policji czekać sie będzie tak długo jak na wizytę do lekarza specjalisty w zapisach na nastepną wizytę funkcjonariuszy np. za dwa miesiące.Policja jest państwowa i to państwo ma łożyć na jej utrzymanie, a nie samorządy!.Pan Rostowski zaoszczędzone pieniądze i tak nie przeznaczy na policję, a o tyle zmniejszy budżet policji.

#3 ~P......t~

~P......t~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 12:20:13

Policja likwiduje to co dobre a społeczeństwu wciska kit.Policjantów z Posterunków zabierają do Komisariatów i Komend bo tam brakuje ludzi do pracy.Wielu policjantów ucieka z tej formacji i w dużych miastach nie ma doświadczonych dzielnicowych,kryminalnych. Na pewno już tak często nie będziecie widzieć swoich policjantów,bo będą wykonywać inne zadania

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 12:20:52

Jak to po co zmieniac.Po to zeby kase zaoszczedzic.Tylko to oszczedzanie Szczecin powinien zacząc od siebie,a nie utrudniac zycie ludziom na "dołach" .

#5 ~Pozdrawiam Policje~

~Pozdrawiam Policje~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 15:47:20

To co słyszeliśmy podczas spotów PO, bezpieczne Państwo itd......., teraz mamy tego obraz. Pozdrawiam osoby, które oddały głos na w/w i otrzymyją teraz podziękowania.

#6 ~oko22~

~oko22~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 08:13:10

twierdzą że spadnie przestępczość, oczywiście znając naszą biurokrację kto będzie wydawał pieniądze na dojazd do najbliższego Komisariatu Policji chcąc zgłosić jakąkolwiek kradzież.
BRAWO Panowie oficerowie z KWP SzczecinDodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, policja, kwp, szczecin, pracownik cywilny, posterunek, policji, wierzchowo, złocieniec, zk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych