Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuję dobrego adwokata

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 07:03:12

Może mógłby ktoś polecić mi dobrego adwokata do sprawy cywilnej? Przedszkole pozwało mnie o dwumiesięczne czesne, bo wypisałem dziecko z przyczyn zdrowotnych :(

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 07:38:01

Może mógłby ktoś polecić mi dobrego adwokata do sprawy cywilnej? Przedszkole pozwało mnie o dwumiesięczne czesne, bo wypisałem dziecko z przyczyn zdrowotnych :(

Przedszkole? Które?

#3 ~tjaa~

~tjaa~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 07:54:05

no tak, pewnie zapomniales rozwiazac umowe z przedszkolem, nie puszczales dziecka bo bylo chore a teraz nie chce sie zaplacic. ile im wisisz: 500 zł, ? policz sobie czlowieku , tylko za ustanowienie pelnomocnictwa zaplacisz 300, myslisz ze na sprawe bedzie ktorys adwokat chodzil za darmo? i nagle sie okaze ze zaplacisz 1000 po to zeby nie zaplacic 500 :-) typowe polskie myslenie. skoro cie pozwali to zapewne maja jakas podstawe prawna?
radzilbym troche skulic ogon, przyzanac sie do winy, albo niedopatrzenia i zaplacic.

#4 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 07:57:38

no tak, pewnie zapomniales rozwiazac umowe z przedszkolem, nie puszczales dziecka bo bylo chore a teraz nie chce sie zaplacic. ile im wisisz: 500 zł, ? policz sobie czlowieku , tylko za ustanowienie pelnomocnictwa zaplacisz 300, myslisz ze na sprawe bedzie ktorys adwokat chodzil za darmo? i nagle sie okaze ze zaplacisz 1000 po to zeby nie zaplacic 500 :-) typowe polskie myslenie. skoro cie pozwali to zapewne maja jakas podstawe prawna?
radzilbym troche skulic ogon, przyzanac sie do winy, albo niedopatrzenia i zaplacic.

masz trochę racji, ale on szuka adwokata, a nie głupich uwag ;)

#5 ~that issionme~

~that issionme~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 08:30:16

no tak, bo Koszalin to pustynia jezeli chodzi o uslugi prawnicze :-) , radzilbym isc do radcy prawnego, zaplacic 50 zł za porade i ocenic szanse wygrania sprawy

#6 ~patrzę z boku~

~patrzę z boku~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 06:19:58

masz trochę racji, ale on szuka adwokata, a nie głupich uwag ;)

,,tjaa" ma rację w 100%.
To nie są głupie uwagi tylko szczera, uważam cenna rada.
Wystarczy rozsądnie przekalkulować.
Rachunek jest prosty.
Zależy czy chcesz się sądzić (dla zasady, bo raczej jesteś na pozycji przegranej), czy czy stracić niepotrzebnie pieniądze ( co nie jest trudne ale głupie). Pozdrawiam

#7 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:22:18

Po pierwsze: nie pozwali mnie o 500 zł tylko o prawie 3000 zł (dwa czesne i pełnomocnictwo), a to duuuuża różnica, zamiast głupich komentarzy oczekiwałem pomocy w postaci konkretnego nazwiska skutecznego adwokata. Zawsze musi znaleźć się mądrala, co wszystkie rozumy pozjadała i wie wszystko, tyle że nic konkretnego...
Po drugie: po poradę już byłem prawną i zapłaciłem nie 50 zł a 100 zł, tyle to kosztuje panie wszechwiedzący u dobrego prawnika w Koszalinie, powiedział że sprawa do wygrania w dużej części tyle że on nie ma czasu (i zapewne chęci za taka kwotę się bawić w pełnomocnictwo)
Po trzecie: ponawiam pytanie do osób potrafiących czytać czy ktoś mógłby polecić kogoś rzutkiego do sprawy cywilnej, może ktoś korzystał z takich usług i może mi służyć pomocą?
Będę wdzięczny.
A co do przedszkola, to nazwy wolę nie wymieniać, bo za właścicielem stoją nieprzyjemne osoby i zwyczajnie się obawiam.
Jedno co powiem - wyleczyłem się z żoną z wszelkich prywatnych tego typu placówek

#8 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 08:05:51

Po pierwsze: nie pozwali mnie o 500 zł tylko o prawie 3000 zł (dwa czesne i pełnomocnictwo), a to duuuuża różnica, zamiast głupich komentarzy oczekiwałem pomocy w postaci konkretnego nazwiska skutecznego adwokata. Zawsze musi znaleźć się mądrala, co wszystkie rozumy pozjadała i wie wszystko, tyle że nic konkretnego...
Po drugie: po poradę już byłem prawną i zapłaciłem nie 50 zł a 100 zł, tyle to kosztuje panie wszechwiedzący u dobrego prawnika w Koszalinie, powiedział że sprawa do wygrania w dużej części tyle że on nie ma czasu (i zapewne chęci za taka kwotę się bawić w pełnomocnictwo)
Po trzecie: ponawiam pytanie do osób potrafiących czytać czy ktoś mógłby polecić kogoś rzutkiego do sprawy cywilnej, może ktoś korzystał z takich usług i może mi służyć pomocą?
Będę wdzięczny.
A co do przedszkola, to nazwy wolę nie wymieniać, bo za właścicielem stoją nieprzyjemne osoby i zwyczajnie się obawiam.
Jedno co powiem - wyleczyłem się z żoną z wszelkich prywatnych tego typu placówek

Jeżeli wcześniejsze wypowiedzi są dla ciebie głupie, to ty jednak jesteś KARGUL !!!
Widzisz, trafiłeś na w miarę uczciwego prawnika, który ,,przez ogródek " powiedział ci , że jesteś pieniacz a on nie chce sobie zawracać głowy, walcząc o taką kwotę bo honorarium jakie on weźmie, będzie wyższe.

Jak jesteś taki mądry i umiałeś wejść w komputer, to wejdź trochę głębiej, tam znajdziesz listę adwokatów, prawników całą palestrę i sobie wybierz.

Tą wypowiedź zapewne uznasz za głupią, bo widzę, że chęć zemsty przysłoniła ci zdrowy rozsądek.
Ale o tym się dowiesz jak ,,wygrasz" i będziesz lżejszy o kilka tysięcy. Powodzenia w działaniu

#9 ~klaus~

~klaus~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 22:24:56

KOszalinianka jest do dupy .... :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 11:40:53

Nie wiem Mariusz jak Ci poszło. Rozumiem Twoją złość i chęć walki. Jednak naprawdę odpuść. Sądy są dla biednych i naiwnych a adwokaci to najbardziej wredny zawód świata. Bo nawet, kiedy wiedzą, że bronią mordercę to i tak za kasę go bronią.Niestety czasem skutecznie. Ale takie działanie zmienia ich mentalność i potem mylą dobro ze złem. A liczy się tylko kasa. Postaraj się dogadać z przedszkolem. Może trochę opuszczą z tych trzech tysięcy. Może na raty rozłożą. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.POWODZENIA.

#11 ~good~

~good~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:07:31

polecam
adwokat - Lesiński
radca - Kamieniarz

#12 ~Prawnik~

~Prawnik~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 13:23:48

Najlepszy prawnik : 0943470754 - -dzwonić do 15ej

#13 ~saa~

~saa~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 15:55:24

Po 15 tel. odbierze prawnik dyżurny ;)

#14 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 19:33:30

W zwiazkowcu jest dobry prawnik. Nazwiska nie pamiętam ale taki trochę grubawy. Jest na 4 piętrze.

#15 ~w....ona~

~w....ona~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 08:30:35

Jesli jeszcze szukasz radze uwazac na pania adwokat przyjmuje u siebie w domu ,bardziej interesuje ja placz jej malego dziecka zza sciany niz to co masz do powiedzenia.
Z wielkiej laski po 10 min rozmowy w tym polowe czasu spedzila na lataniu do zasranca, oswiadcza ze oddzwoni za czas jakis .
Cisza z jej strony trwa podejzanie dlugo 2msc wiec dzwonie do niej a pani adwokat wsciekle ze jak powiedziala ze oddzwoni to oddzwoni i odklada sluchawke.za jakis miesiac dzwonie i pytam czy wogole ma ochote i mozliwosci zajac sie moja sprawa .Odpowiedz prosze mnie nie poganiac.!Wiec oswiadczam ze za takie podejscie do sprawy to jej podziekuje .Wtedy w panice szanowna pani adwokat odzwania nastepnego dnia i oswiadcze ze jeszcze jest rachunek do zaplaty pytam za jaka prace bo nic nie zrobila.Od slowa do slowa chociaz nic nie podpisywalam zaplacic musze dlaczego ?? jej maz jest sedzia jesli nie daj boze trafie na niego wiadomo .Nie zadzieraj z zonami sedziöw!!
Ps: z adwokatami dalam sobie spokoj i wzielam radce prawnego !

#16 ~Ryszarda~

~Ryszarda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 12:04:28

do Koszalinianki i jej podobnych.
Droga Pani, to ze jest Pani chamska, nie ulega watpliwosci, wynika to dosc wyraznie z Pani odpowiedzi. To zasciankowe pouczanie w stylu przez Pania zaprezentowanym, to typowe zachowanie niedowartosciowanych osobnikow wiedzacych wszystko najlepiej i nie umiejacych podac odpowiedzi w formie nieobrazliwej. Radze odwiedzic jakiegos dobrego psychoterapeute, ktory pomoze Pani poradzic sobie z traumami, ktore nie pozwalaja Pani sie usmiechnac i odpowiedziec przyjaznie. Ten wewnetrzny jad wychodzi juz tak mocno na zewnatrz, ze jest widoczny w kazdej linijce pisanej Pani reka. Mam nadzieje, ze nie bedzie musiala Pani zwracac sie publicznie z prosba o kontakt do dobrego lekarza, bo moze Pania spotkac to samo, co zgotowala Pani tutejszemu forumowiczowi. Nie ma to jak wyciagac wlasne wnioski bez zaznajomienia sie z faktami. Gdzies tutaj widzialam jest plan stworzenia dzialu dla pieniaczy i frustratow. Moze czas sie tam przeniesc i tam ladowac swoje niezadowolenia z wypowiedzi innych....

#17 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 18:47:33

Jeżeli nadal poszukuje Pan dobrego adwokata to polecam mecenasa Andrzeja Turczyna, najlepszy z najlepszych, wygrał dla mnie sprawę praktycznie przegraną w oczach 3 innych adwokatów koszalinskich.
Mec. Turczyn to taka ekstra klasa wśród adwokatów, namiary znajdzie pan w internecie.

#18 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 15:28:18

Skoro zaplaciles juz za porade 100 zl, to chyba cos z tej porady wynika? Jakie paragrafy stoja po twojej stronie to juz chyba wiesz? Wystarczy sie na nie powolac w sadzie. Nie ma obowiazku posiadania prawnika.

#19 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 23:42:46

do Koszalinianki i jej podobnych.
Droga Pani, to ze jest Pani chamska, nie ulega watpliwosci, wynika to dosc wyraznie z Pani odpowiedzi. To zasciankowe pouczanie w stylu przez Pania zaprezentowanym, to typowe zachowanie niedowartosciowanych osobnikow wiedzacych wszystko najlepiej i nie umiejacych podac odpowiedzi w formie nieobrazliwej. Radze odwiedzic jakiegos dobrego psychoterapeute, ktory pomoze Pani poradzic sobie z traumami, ktore nie pozwalaja Pani sie usmiechnac i odpowiedziec przyjaznie. Ten wewnetrzny jad wychodzi juz tak mocno na zewnatrz, ze jest widoczny w kazdej linijce pisanej Pani reka. Mam nadzieje, ze nie bedzie musiala Pani zwracac sie publicznie z prosba o kontakt do dobrego lekarza, bo moze Pania spotkac to samo, co zgotowala Pani tutejszemu forumowiczowi. Nie ma to jak wyciagac wlasne wnioski bez zaznajomienia sie z faktami. Gdzies tutaj widzialam jest plan stworzenia dzialu dla pieniaczy i frustratow. Moze czas sie tam przeniesc i tam ladowac swoje niezadowolenia z wypowiedzi innych....

Ryśka, ale się naplułaś i co...............
Z Tobą jest chyba coś nie halo.............
Idź lepiej do szkoły....................... bo tyle błędów narobiłaś hi, hi, hi,hi.

#20 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 13:51:07

Jeżeli nadal potrzebuje Pan prawnika polecam Availo (www.availo). Korzystałam z ich usług. Szkoda, że tak późno na nich trafiłam bo zostało by parę stów w kieszeni.
Powodzenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych