Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hycel~

~hycel~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 14:44:03

jasne pomożesz, i zgarniesz połowę tego co i tak by dostali bez Twojej pomocy - Hiena

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 16:58:38

a dziewczynka jak wchodzi na pasy to się rozgląda? kto uczy wszystkich że na pasach to święta krowa- a przecież prawo o ruchu drogowym mówi co innego- nie wolno wtargnąć na pasy kiedy się chce-wystarczy się przejechać na ul. zwycięstwa przed 8.00 i zobaczyć jak młodzież jest nauczona korzystać z przejścia deszcz śnieg ciemno -utrudniona jazda a wszyscy wchodzą nie patrzą nie myślą

#3 ~neutral~

~neutral~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 17:48:52

Wchodząc na pasy to pieszy powinien najbardziej uważać, bo kierowca nie będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Dostanie mandat może, kare w zawiasach a pieszy będzie odczuwał skutki przez całe życie. Dlatego odsyłam do przedszkola bo tam uczą jak wchodzić na pasy......

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 19:51:13

Dzisiaj to drugie potrącenie pieszego na pasach:-(około godz.10 skrzyżowanie zwyciestwa-krakusa i wandy -szczecinka Ktoś wie coś na ten temat?

#5 ~HATE~

~HATE~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 22:27:54

HIENY JUZ SIE PUCUJA NIE DZWONCIE DO NACIAGACZY ONI NIC ZA DARMO NIE ROBIA

#6 ~jaaaa~

~jaaaa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 23:03:04

niewatpliwie ktos musial zawinic ale wiadomo jacy sa piesi nie zawsze kierowca jest winny chodzi o dziecko po dziecku niewiadomo niczego zawsze

co to za pajace sie oglaszaja ze az tak prosza o kontakt.....

#7 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 23:09:06

OJ kierowcy-na pasach,na pasach gdzie wasza uwaga,zwalniać przed pasami,to sie dziecko na cierpi przez asa kierownicy. <_<

a ty tak piszesz to jak bys na monitoringu miejskim siedzialk odrazu kierowca poczekaj az Policja ustali smieszy mnie to jak sie wypisuja znawcy prawa dzungi sami laza jak po polu tesciowej i pretensje ze auto ja tam trombie na jelopow co wlaza pod kola nie rozglada sie a w dupsko nakopac i do szkoly jak sie zebry korzysta :))))

#8 ~Burak~

~Burak~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 07:05:53

a ty tak piszesz to jak bys na monitoringu miejskim siedzialk odrazu kierowca poczekaj az Policja ustali smieszy mnie to jak sie wypisuja znawcy prawa dzungi sami laza jak po polu tesciowej i pretensje ze auto ja tam trombie na jelopow co wlaza pod kola nie rozglada sie a w dupsko nakopac i do szkoly jak sie zebry korzysta :))))

sam idź do szkoły uczyć się jak należy jeździć, normalnie pieszy może stać przed przejściem do u..nej śmierci a jaśnie pan nie stanie bo jest królem szosy, kulturalny kierowca widząc pieszego stojącego przed przejściem zatrzyma się :)

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 07:21:25

i tu jest prawda,jeden sie zatrzymal z tych kultularnych kierowcow a drugiemu sie bardzo spieszylo...... jak stwierdzil on szybko nie jechal no i jest trzezwy a dziewczynka na 6m poleciala

#10 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 07:41:59

niewatpliwie ktos musial zawinic ale wiadomo jacy sa piesi nie zawsze kierowca jest winny chodzi o dziecko po dziecku niewiadomo niczego zawsze

co to za pajace sie oglaszaja ze az tak prosza o kontakt.....

tym bardziej jak stoi dziecko przy przejściu to się zatrzymaj, kołku :ph34r:

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 07:59:07

30 km/h na terenie miasta poza "obwodnicami".
W Berlinie tak jest i jakoś tam żyją.
Za dużo potrąceń i wypadków jak na takie małe miasto!

Proponuje 15km/h autem. Potrącen bedzie jeszcze mniej. Rowerzysci i furmanki beda wyprzedzac samochody na krajówkach.

#12 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 08:01:40

co za bełkot!!

#13 ~woźnica~

~woźnica~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 08:41:24

Proponuje 15km/h autem. Potrącen bedzie jeszcze mniej. Rowerzysci i furmanki beda wyprzedzac samochody na krajówkach.

... a kto mówi o krajówkach? wystarczy trochę kultury, zdrowego rozsądku i przestrzegania przepisów <_<

#14 ~Pasy dla ludzi~

~Pasy dla ludzi~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 08:52:26

Rozsądek i rozsądek. Po co się śpieszyć ? Dla 13-latka przejście przez pasy to stres. Kto ma dzieci i je szkoli ten to rozumie. Swojego dziecka nikt na pasach nie przejedzie prawda ?

#15 ~Fela~

~Fela~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 09:47:26

PotrącenieI znowu na pasach, kiedy wreszcie nasze władze zrobią porządek aby pieszy czuł się bezpieczny na pasach. Zajmują się wszystkimi pierdiłami tylko nie tym co potrzeba.

#16 ~Fela~

~Fela~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 09:47:52

PotrącenieI znowu na pasach, kiedy wreszcie nasze władze zrobią porządek aby pieszy czuł się bezpieczny na pasach. Zajmują się wszystkimi pierdiłami tylko nie tym co potrzeba.

#17 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 09:58:11

Nie wiem, jak doszło do tego potrącenia ale jest coś więcej niż brak kultury kierowców i nie przepuszczanie pieszych na pasach.
Sama jestem matką i jestem przerażona, jak niektóre dzieci są uczone przez swoich rodzców. Latem o mały włos sama nie potrąciłam dziewczynki ... na pasach. Jechałam z dozwoloną prędkością. Dziecko szło po chodniku w tym samym kierunk, w którym ja się poruszałm. Mnie miało za plecami. Doszło do pasów i bez zatrzymywania się i popatrzenia na drogę po prostu weszło na pasy.
Uczmy swoje dzieci poprawnego poruszania się po pasach. Pieszych także obowiązują pewne zasady. Kierowca nie ma obowiązku zatrzymywać się przed pasami i czekać, że może ktoś, kto przechodzi blisko chodnikiem będzie chciał na nie wejść. Pieszy powinien się na chwilę zatrzymać i dać sygnał kierowcy, co zamierza zrobić a nie po prostu wchodzić pod nadjeżdżające auto.
Uczmy swoje dzieci bezpiecznych zachowań na drodze!!!

#18 ~POwazny~

~POwazny~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 10:05:16

Nie wiem, jak doszło do tego potrącenia ale jest coś więcej niż brak kultury kierowców i nie przepuszczanie pieszych na pasach.
Sama jestem matką i jestem przerażona, jak niektóre dzieci są uczone przez swoich rodzców. Latem o mały włos sama nie potrąciłam dziewczynki ... na pasach. Jechałam z dozwoloną prędkością. Dziecko szło po chodniku w tym samym kierunk, w którym ja się poruszałm. Mnie miało za plecami. Doszło do pasów i bez zatrzymywania się i popatrzenia na drogę po prostu weszło na pasy.
Uczmy swoje dzieci poprawnego poruszania się po pasach. Pieszych także obowiązują pewne zasady. Kierowca nie ma obowiązku zatrzymywać się przed pasami i czekać, że może ktoś, kto przechodzi blisko chodnikiem będzie chciał na nie wejść. Pieszy powinien się na chwilę zatrzymać i dać sygnał kierowcy, co zamierza zrobić a nie po prostu wchodzić pod nadjeżdżające auto.
Uczmy swoje dzieci bezpiecznych zachowań na drodze!!!

Zgoda. POnadto uważam, że za tanie jest paliwo.
Ddyby ło droższe (chociaż o 1 zł na litrze) to mniej samochodów by jedziło
i byłoby mniej wypadków, w tym z udziałem pieszych.

#19 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 10:48:41

przejscie na morskiej to jak rosyjska ruletka,wiem bo czesto spotkalam sie z tym,ze trzeba miec oczy wokol glowy i czekac na odpowiedni moment lub łaske kierowcow. ja zawsze sie zatrzymuje a zwlaszcza jak stoja dzieci.

#20 ~SLD~

~SLD~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 12:12:21

Zgoda. POnadto uważam, że za tanie jest paliwo.
Ddyby ło droższe (chociaż o 1 zł na litrze) to mniej samochodów by jedziło
i byłoby mniej wypadków, w tym z udziałem pieszych.

po PIS ujesz się ^_^

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych