Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Potrzebny budżetowy smartfon

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 02 maj 2020 - 19:58:23

Po ośmiu latach muszę wymienić smartfona, na rynku telefonów kompletnie się nie orientuję. Szukam czegoś w cenie plus minus 500 złotych, czegoś co będzie miało w miarę dobry aparat i wystarczająco pamięci żeby płynnie działał. W tej cenie jest w ogóle coś osiągalnego?

#2 ~sajgonka~

~sajgonka~
  • Goście

Napisano 09 maj 2020 - 11:07:41

Popatrz sobie na Alcatela 1S 2020, ja mam właśnie ten model, kosztował mniej więcej tyle co twój założony budżet. Telefonik się sprawdza.

#3 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano 10 maj 2020 - 17:32:06

OK, sprawdzę. Dzięki. A powiedz mi, kupiłaś go nowego czy uzywanego w tej cenie? Jak się w ogóle sprawuje? Nie zawiesza się mocno?

#4 ~Belinda~

~Belinda~
  • Goście

Napisano 12 maj 2020 - 12:10:03

Wprawdzie nie mam tego telefonu, ale robiłam ostatnio porównanie takich modeli budżetowych i właśnie ten model od Alcatela wypadał najlepiej w cenie do 500zł. Szczerze, nie miałam pojęcia, że w takiej kwocie można kupić naprawdę dobry smartfon. No i opinie w sklepach też ma dobre. Planuję kupić go dla mamy na Dzień Matki :)

#5 ~sajgonka~

~sajgonka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 22:09:48

Tak, kupowałam go nowego. Pewnie zdziwiłeś się, że w tej cenie. :) Teraz nie problem kupić na prawdę dobry telefon jak Alcatel 1S 2020 za nieduże pieniądze.

#6 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano dziś, 01:31

Nie sądziłem, że dzisiaj można jeszcze kupić nowy, prosto ze salonu smartfon. Nie jestem obyty w nowinkach technologicznych, może to stąd. 
Widziałem, że w międzyczasie wyszedł inny model Alcatela, 3L 2020, ma dobre specyfikacje, zwłaszcza aparat, 48mx pierwszy, 5 drugi  a trzeci 2. Ale ten 1S 2020 też fajny.
Dam sobie jeszcze trochę czasu, cenowo nie ma wielkiej różnicy, ale i tak musze przemysleć, ale na pewno na jeden z tych dwóch modeli padnie, to juz wiem ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych