Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 10:56:44

Szkoda młokosa... Młody ,żywy i pojechał heavy metal na całość...

#2 Nihlus

Nihlus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 maj 2011 - 11:02:33

Brawura? Uratował kolegę, zginął jak bohater. Tyle w temacie.

#3 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 11:06:10

Brawura? Uratował kolegę, zginął jak bohater. Tyle w temacie.

Przecież On zginął bo chciał uratować głupiego kumpla któremu się kąpieli zachciało, dla mnie jest bohaterem i na pewno wszystkim jego znajomym będzie jego brakowało moje wielkie kondolencje dla rodziny i znajomych:(

#4 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 11:11:40

Ogromne współczucie dla rodziny. Szkoda chłopaka, był młody i jeszcze miał możliwość zmądrzeć. Póki co nic sobą nie reprezentował. Alkohol, ćpanie, bójki. Typowy cwaniaczek-bolesna prawda, ale prawda. Wiadomo co z tym drugim chłopakiem?

#5 ~popek~

~popek~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 11:17:35

Ja dotej pory nie wieze ze on sie utopił ... Dla mnie jest bohaterem ... [*][*]

#6 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 11:24:36

młodzi i głupi. Wyrazy współczucia dla rodziny

#7 ~Łosiu~

~Łosiu~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 12:36:00

;(((((
To straszne co się stało. Nic więcej nie mam do powiedzenia, po prostu brak mi słów. Nie ma takiego drugiego człowieka jak on. R.I.P. [*][*][*]

#8 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 12:38:14

Drugi chłopak jest w szpitalu ! Ludzie, co wy możecie powiedzieć ? Był jaki był, ale nigdy nic złego nikomu nie zrobił ! Znałam go doskonale, to mój bliski kumpel był i strasznie mi go brakowało . A jeśli go nie znaliście to się nie wypowiadajcie ! A poza tym tam jest źle napisane. Ten co jest w szpitalu jako jedyny wszedł do wody a ten co zginął go ratował. Więc nie wiem skąd pomysł, że grupa ludzi wpadła do wody by się kąpać. Poza tym to każdy ma chyba prawo do zabawy. Zginął jak bohater i to jest pewne !!

#9 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 14:46:39

owszem każdy ma prawo do zabawy tylko czemu ta zabawa tak musi się kończyć? czy ty masz pojęcie co jego matka czuje?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 14:54:58

Każda śmierć to powód do refleksji, szczególnie gdy odchodzi osoba w wieku 21 lat. I zawsze to samo pytanie: czy musiało do tego dojść. Zapewne nie!!! Młodzi ludzie, pragnienie przeżycia czegoś szczególnego, zaimponowanie rówieśnikom, popisy, brawura, a skutki tego, niestety są tragiczne. Minione chwile są niestety, nieodwracalne.
Głębokie wyrazy współczucia rodzinie.
I apel do wszystkich młodych ludzi: zanim coś uczynicie, proszę, pomyślcie dwa razy !!!

#11 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:13:20

jaki bohater? tononcy uratował się sam, to po jaki grzyb wchodził ten ratujący do wody? Alkohol Ich zdradził i tyle jaki mądry człowiek wszedł by do wody po pijaku i w jakim celu? Schłodzić się? raczej nie bo temp powietrza wynosiła 4 stopnie. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota do tego jeszcze oczywiście alkohol

#12 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:19:42

Skąd informacja, że tonący uratował się sam? Artykuł mówi inaczej.

#13 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:26:26

Skąd informacja, że tonący uratował się sam? Artykuł mówi inaczej.

www.temat.net

#14 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:29:04

"Jeden z kąpiących zaczął tonąć, 21-latek rzucił mu się na pomoc i sam utonął." cytat z gk24.

#15 ~Osa~

~Osa~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:32:01

Do mnie to jeszcze nie dotarło.... Nie wierzę :x
=(
Spoczywaj w spokoju.
[*][*][*]

#16 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:38:19

"Jeden z kąpiących zaczął tonąć, 21-latek rzucił mu się na pomoc i sam utonął." cytat z gk24.

to samo przesie jak by ten pierwszy tonoł i ten drugi skoczył by Go ratować to by były dwa denaty. Czyli ten pierwszy nie koniecznie musiał topić się, bo wyszedł z Tego szczęśliwie cały. Dziwne troche!

#17 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:47:10

to samo przesie jak by ten pierwszy tonoł i ten drugi skoczył by Go ratować to by były dwa denaty. Czyli ten pierwszy nie koniecznie musiał topić się, bo wyszedł z Tego szczęśliwie cały. Dziwne troche!

To Ty jesteś jakiś dziwny, nie wiesz jak to było a tworzysz historie, pomyśl zanim coś napiszesz. A temu przez którego zginął niech już do końca życia sumienie nie daje spokoju

#18 ~wielki imperator~

~wielki imperator~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:47:58

jaki bohater? tononcy uratował się sam, to po jaki grzyb wchodził ten ratujący do wody? Alkohol Ich zdradził i tyle jaki mądry człowiek wszedł by do wody po pijaku i w jakim celu? Schłodzić się? raczej nie bo temp powietrza wynosiła 4 stopnie. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota do tego jeszcze oczywiście alkohol

Jasio, zamiast analizować sytuację, zajrzyj od czasu do czasu do słownika języka polskiego, jak nie masz, to w necie jest na pewno.

#19 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:49:44

To Ty jesteś jakiś dziwny, nie wiesz jak to było a tworzysz historie, pomyśl zanim coś napiszesz. A temu przez którego zginął niech już do końca życia sumienie nie daje spokoju

Dla dzisiejszej mlodzierzy sumienie to jak butelka piwa, poszumi w glowie i minie....

#20 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:53:36

Masz wyraźnie napisane, że pierwszy zaczął tonąć. Oprócz zerknięcia do słownika jak ktoś słusznie zasugerował powinieneś poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Chłopak zginął, ale uratował tonącego kolegę. To się ceni-co innego jaki był każdego dnia, czego nadużywał. Widocznie miał mimo wszystko dobre serce, skoro życie kumpla nie było Mu obojętne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych