Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gk24~

~gk24~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 16:28:24

dajcie już spokój z tym pisaniem tutaj! bo to naprawdę jest nie potrzebne...

#42 ~po prostu...~

~po prostu...~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 20:57:29

Ludzie wypowiadacie się tu o takich bzdurach... Co wy w ogóle wiecie co tam się stało ? Najlepiej wiedzą Ci , którzy tam byli.. Pierdzielicie o wyrzutach sumienia o tym wszystkim , że lepiej by wyszedł na tym wszystkim gdyby miał inne towarzystwo. Spójrzcie na siebie i swoje towarzystwo. Skąd możecie wiedzieć jaki stosunek mieli Ci ludzie do siebie ? Licytujecie się tu jak na targowisku ;/ Zostawmy jego pamięć - niech spoczywa w pokoju [*] . Gdybanie niczego nie zmieni.. Życia mu też nie wróci.. Niestety ! Wspominajmy Go z jak najlepszej strony. Tyle teraz możemy dla Niego zrobić i jego rodziny , bliskich znajomych.. Wyrazy współczucia :(

#43 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 21:10:25

Biorąc pod uwagę stan tych osób to wątpię, żeby oni wiedzieli najlepiej. Poza tym forum jest od tego, żeby móc swobodnie się wypowiedzieć. Mała odskocznia od kilkudziesięciu symboli zniczy wrzucanych na nk czy w statusach na fejsie albo gg ze smutną minką obok. Po co to? Nazywacie się przyjaciółmi i macie czas ubolewać przez internet? Odwiedźcie Jego siostrę, porozmawiajcie z Nią, braćmi, wesprzyjcie rodziców. Znałam się z Nim tylko na 'cześć', zamieniłam może trzy zdania w życiu, ale jak widzę jak łatwo Wam przychodzi strzelanie pojęciem 'przyjaźń' i 'współczucie' na boki to rzygać się chce.

#44 ~?/////???~

~?/////???~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 22:13:32

ludzie nie piszcie tu takich bzdur bo ci co tam byli nawet nie wiedza jak i kto kogo ratował,wiec dajmy reszcie zyc..oni juz maja nauczke!!!!!!!!!!!

#45 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 23:24:13

Nie wierzę w głupotę kilku osób się tu wypowiadających. Kola ? czym ten człowiek się reprezentuje. Takim sam alkoholik. Tylko by się bił z każdym kto obok niego przechodzi. Więc zastanówcie się co mówicie. A poza tym jeżeli Bili nie chciałby się z nami kumplować to by się nie kumplował. Sam tego chciał, nikt go do niczego nie zmuszał. A z tym naciąganiem na kasę to lekka przesada. Każdy jak miał to stawiał- chyba byliśmy grupą znajomych- nikt tam nie patrzył na kasę, nikt nikomu nie wypominał. Widzę, że ktoś tu jest materialistą. Ehh, Bili wracaj do nas ! Szkoda, że nie było mnie wtedy z Tobą. Walą mnie ploty dotyczące moich znajomych. Wiem kto jaki jest naprawdę i wiem, że każdy postąpiłby tak samo jak Bili. Niestety tu liczyły się sekundy.... ;(

#46 ~on...~

~on...~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 07:14:32

hm to coś dołożę do waszej konwersacji . nie ujmuje oczywiście denatowi bohaterstwa , ale jest kilka nie domowien mianowicie , zwłoki znaleziono daleko od brzegu wiec jak mógł pomóc wyjść tamtemu pierwszemu hm? i po drugie to z tego co wiem to oprócz tych dwóch chłopaków wszyscy inni spali smacznie w namiotach tak zeznawali bynajmniej ,i dopiero jak ten co utonoł zaczął krzyczeć to wstali,a i jeszcze coś, skoro ten pierwszy chciał się wykąpać to dlaczego był w ubraniu ??a ten co go ratował i utonoł tylko w slipkach i butach ??tragedia straszna współczuje rodzicom za młody był żeby umierać.zbliżają się wakacje i sezon biwakowy nie jest to pierwsza ofiara zarówno alkoholu i wody . wiec proponuje młodszym uważać podczas zabaw zakrapianych alkoholem zwłaszcza nad wodą.

#47 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 08:44:21

Nie wierzę w głupotę kilku osób się tu wypowiadających. Kola ? czym ten człowiek się reprezentuje. Takim sam alkoholik. Tylko by się bił z każdym kto obok niego przechodzi. Więc zastanówcie się co mówicie. A poza tym jeżeli Bili nie chciałby się z nami kumplować to by się nie kumplował. Sam tego chciał, nikt go do niczego nie zmuszał. A z tym naciąganiem na kasę to lekka przesada. Każdy jak miał to stawiał- chyba byliśmy grupą znajomych- nikt tam nie patrzył na kasę, nikt nikomu nie wypominał. Widzę, że ktoś tu jest materialistą. Ehh, Bili wracaj do nas ! Szkoda, że nie było mnie wtedy z Tobą. Walą mnie ploty dotyczące moich znajomych. Wiem kto jaki jest naprawdę i wiem, że każdy postąpiłby tak samo jak Bili. Niestety tu liczyły się sekundy.... ;(

Piśka popieram Cię moim zdaniem Bili właśnie się uspokoił od czasu jak przestał łazić z Kolą, Jak łaził z nim po barach zawsze były bójki wiem bo rzucali się nawet do mojej rodziny. A jak przestał chlać z idiotą który myśli że jest ch..j wie kim stał się na prawdę wspaniałym chłopakiem. A to że pił, a kto z nas nie imprezował, Nie ma takiej osoby każdy z nas był albo jest jeszcze młody i na pewno nie myśli o tym żeby siedzieć w domku lub kościele.Patrzy żeby wyrwać się z paczką popić i po balować. Bili będzie mi Ciebie brakowało[*]

#48 ~~neo~~

~~neo~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 10:10:23

ty tam się Paulina Serkies (piśka) nazwięcej znasz.problemy z policja i częste wezwania na policje oraz rozróby byly powodem wpływu kolegii Sebastiana Sojki (Bobka).taka jest prawda.ćpanie to była ich codzienność

#49 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 10:47:02

i to on najbardziej się śmiał po całej tragedii

#50 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 12:48:21

Coś Ci to dało, że ujawniłeś moje dane ? Ja się tego, co mówię nie boję. Mam nalane. A znam się na pewno lepiej niż ty- boisz się przyznać kim jesteś i to już o czymś świadczy ! Ja swoje wiem, a czy Tobie się to podoba to najmniej mnie interesuje. Bobek ? a przepraszam co ty masz do Bobka ? zrobił Ci coś. Byli najlepszymi przyjaciółmi, więc nie wiem skąd czerpiesz te swoje insynuacje. ŻAL.PL!!!!!!!!

#51 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 12:58:53

Szkoda słów na to wszystko...ludzie zastanówcie się co Wy tu wypisujecie...same nie trafne oszczerstwa wobec ekipy OGDW..znam ich na tyle dobrze,że to co tu wypisujecie normalnie mnie śmieszy...wiem też,że każdy z nich oddał by za siebie nawzajem życie...tym razem niestety trafiło na Biliego ;( a co do Bobka to wiem,że to bardzo przeżył...a Ty "neo" spójrz najpierw na siebie...a nie oceniasz innych!!!dajcie już święty spokój...bo to i tak nie wróci życia Biliemu...a o zmarłym nie należy się wypowiadać...jeszcze w taki negatywny sposób...

#52 ~~neo~~

~~neo~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:04:03

byli przyjaciółmi bo bili go woził i stawiał.wtedy sie ma tylko kolegow.jest to w dużej mierze jego wina czyli bobka.zle towarzystwo prowadzi do wszystkiego.i nie mow mi o przedstawianiu sie.bo ty sie balas i sie nie ujawnilas.i lepiej wogole skoncz temat oskarzania innych bo to od ciebie sie zaczelo a to nie ma sensu.

#53 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:09:08

Nic nie mam do wyrażania swojej opinii, ale ujawnianie danych osobowych i jeszcze 0 szacunku do siebie nawzajem to przesada, dajcie spokój : O
Z mojej strony to nie oszczerstwa, tylko stwierdzenia faktu, że za dużo tam było alkoholu, ćpania i kozaczenia. Liczę, że to będzie dobra lekcja dla reszty towarzystwa.
Wiadomo już, czy Artur miał sekcję i kiedy będzie pogrzeb?

#54 ~30~

~30~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:27:39

zachowujecie się jak dzieci, co nie zmienia faktu że nimi jesteście i gówno o zyciu wiecie to że wszyscy lubicie poszaleć wypić, zapalić, zaćpać to wszyscy wiedzą każdy bawi się jak chce wasza sprawa wasze życie ale dajcie spokój temu któremu to życie w tak młodym wieku się ucieło w jednej chwili, świat załamał się rodzicom którzy cierpią zrozumcie to a może zrozumiecie jak bedziecie mieli swoje pociechy wtedy pogdybacie, to że sobie tu ksywami rzucacie że idą nazwiska to świadczy o was piszcie więcej konkretniej szybciej policja was namierzy i Barwice bedą spokojniejsze bedzie można spokojnie wyjsć na działkę do altanki i do bylejakich barów bo deb***i pozamykaja

#55 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:27:41

No to teraz ty się ujawnij skoro taki kozak jesteś ! Ode mnie ? ja przynajmniej mowie prawde, bo ja znam, a nie wymyslam tysiac plot i pozniej dziwne, ze ludzie gadaja. Kazdy tam ze soba jezdzil samochodem, kazdy ze soba pił. Na tym chyba polega mlodosc i kolezenstwo. Ja sama nieraz z nim jezdzilam samochodem ? i co mam sie teraz czuc winna ?
Sekcja bedzie w czwartek, wiec pogrzeb pewnie piatek, sobota .. Ehh, ludzi i ich głupie mozgi.

#56 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:30:57

I jesli mozesz to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo ja ze cpaniem nie mialam nigdy nic wspolnego. Kaqzdy z nich to swietny czlowiek i dlatego sie z nimi kumplowalam. Wiec uwazajcie lepiej na slowa zanim cos porabanego powiecie. To tyle z mojej strony wiecej nie zamierzam sie tu wypowiadac. Wole psychooli omijac z daleka !

#57 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:37:15

[quote name='silence' timestamp='1304424548' post='518254']
Nic nie mam do wyrażania swojej opinii, ale ujawnianie danych osobowych i jeszcze 0 szacunku do siebie nawzajem to przesada, dajcie spokój : OZ mojej strony to nie oszczerstwa, tylko stwierdzenia faktu, że za dużo tam było alkoholu, ćpania i kozaczenia. Liczę, że to będzie dobra lekcja dla reszty towarzystwa.Wiadomo już, czy Artur miał sekcję i kiedy będzie pogrzeb?

A skąd Ty możesz wiedzieć co oni tam robili?! to,że ludzie gadają o nich "ćpuny" to nie znaczy,że wszyscy są tacy i że wszyscy to robią !! głodny głodnemu wypomina?!

#58 ~30~

~30~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:39:53

no i o to chodzi krótki móżdżku żebyś skończyła z tymi durnymi wypisami zajmij się szkołą dziecko, a resztę pozostaw tak to wypisujesz bzdury chwalisz się kij wie czym i po co i komu nie o to tu chodzi nie po to to forum jest żal mi takich słodkich idiotek jak to sama napisałaś jeździłam z nim samochodem - blachara jaka czy co sam wygląd mówi za siebie trzymaj się ciepło i nie cuduj więcej na forum bo język ci ktoś ukróci:)

#59 ~Piśka~

~Piśka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:56:48

No i co myslisz ze mnie wystraszysz ? jezeli dla Ciebie ktos kto jezdzi samochodem jest blachara to gratuluje ! warto tu wspomniec, ze mam chlopaka a Bili byl po prostu moim dobrym kumplem. I skoro czepiasz sie mojego wygladu to widocznie masz problemy ze swoim. To wlasnie Ciebie mi zal. a moja szkole sie nie martw, niedawno ukonczylam ja z wyroznieniem wiec chyba to nie ja mam problemy i kompleksy. Haaaahaaahaaa, cwaniaki z Bozej łaski. Zawsze bede bronic moich kupmli, bez wzgledu na wszystko, bo wiem, ze to swietni ludzie. A ty jesli nie masz swojej ekipy to wara od naszej 30 ! ; P nie pozostaje dluuzna i rowzniez pozdrawiam ! ;)

#60 ~30~

~30~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 14:26:15

i tak trzymaj czuj się pewnie tylko proszę nie kopiuj nam tu swojego świadectwa tego z wyróżnieniem proszę cię:)i pozdrów rodziców

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych